argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Как става прехвърлянето в Пловдивския университет "Паисий Хилендарски"  (Прочетена 2028 пъти)

BuJIuo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Приеха ме в Пзарарджик (филиала на Пловдивския университет)социални дейности,но ми е много далеч и искам да се прехвърля.Някой,ако знае как става цялата процедура и дали мога да се прехвърля маркетинг или мениджмънт,много ще съм му благодарен.
Активен
Every day we have to make a choice, to be a winer or loser. Play and win!

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет

1.Като за начало ще трябва да говориш със съответната инспекторка от факултета, в който искаш да се прехвърлиш.
2. Разбира се, обясняваш, че Пазарджик ти е далече
3. Необходимо е също така и да изявиш воля, за това, че специалността трябва да е маркетинг, мениджмънт... в краен случай Право или МИО

 Ами общо взето това е! Поискай си, човешко е :wink:

П.С. И не забравяй- ще изискваш евентуалният отказ да е мотивиран! 8-)
 
Edit: BuJIuo, видях, че не си ми разбрал майтапа, извини ме за което. Доколкото знам е много трудна работа- дарения, приравнителни изпити и т.н(и всичко след поне 1-ия семестър). Ако не ти е толкова спешно пробвай се догодина. Мен като ме гледаш- аз чаках кажи-речи почти 15 години да ми дойде кефа да уча 8-)
« Последна редакция: 30.08.2007, 15:56:20 от A.Petrov »
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

BuJIuo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Активен
Every day we have to make a choice, to be a winer or loser. Play and win!

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет

Много смешно  :bravo:.

Не, не е смешно- че на 30 г. реших да се позабавлявам и да видя какво е да си студент, забавно е!
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

vera_ivanova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Обърни се към Димитър Бойков в Пловдив. Той е шеф на учебен отдел и може да ти даде най-точна информация относно прехвърлянето ти в друг филиал на ПУ.
Активен