argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Студентска Общност ? Community ? дали би било идеино ? бихте ли участвали ?  (Прочетена 18311 пъти)

Breadfan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67

Днес ще проверя има ли възможност следващата неделя (4 март) да проведем още една среща на тема "Задачи по ООП с JAVA". Ако има такава възможност, ще обиколя по залите из университета да съобщя.
Активен

mircho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 335
Активен

Dendroid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49

Идеята е добра. Добре че посещавам сайта на ФМИ редовно, защото явно не съм видял в университета. Като прочетох се заинтригувах и мисля, че и времето е удобно 13:00 всеки ще се е събудил след празнуването на 3 Март :) само Мишо да не се напие много, че ще се провали лекцията :) До неделя!
Активен

prestor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62

И аз се зарадвах, че този път лекцията ще е в по-удобно време. Бройте ме и мен. А за Мишо поздрави за желанието и усърдието.  :bravo:
Активен

Breadfan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67

Дано има повечко хора този път. Prestor, Denderoid, ще се видим там ;)
Активен

Breadfan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67

Към днешната среща също нямаше особен интерес - дойдоха 7 човека, 4 от които от моя курс. Аз лично съм доволен все пак. Интересно ми е ще има ли интерес, ако темата на студентските семинари е друга...
Активен

Dendroid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49

И на мен днескашната среща ми хареса. Научих се как се пише на JAVA  :D е май не се справих много добре, но това зависи от мен. Относно малката посещаемост, може да се дължи и на това, че се прави събота и неделя, а както знаем има много хора, които не са от Пловдив и точно тези дни може да си ходят по родните места. Трябва другия триместар да се избере делничен ден да се пробва и тогава как ще е (ако има свободна зала де). Иначе има какво да се научи от такива събирания :)
Активен

VooDooMaN

  • Гост

Към днешната среща също нямаше особен интерес - дойдоха 7 човека, 4 от които от моя курс. Аз лично съм доволен все пак. Интересно ми е ще има ли интерес, ако темата на студентските семинари е друга...

Пак няма да има интерес, 7 души е екстра...
Активен

syan_kun

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

На мен идеята ми допада и аз бих дошъл следващия път. УСПЕХ
« Последна редакция: 05.03.2007, 22:35:41 от Kelli_Mutu™ »
Активен