argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Теренни практики  (Прочетена 957 пъти)

hintt

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Теренни практики
« -: 15.06.2014, 18:56:33 »

Здравейте първо, значи накратко да обясня за какво става въпрос.Аз съм 2-ри  курс и тази година имаме 2 теренни практики- по зоология на гръбначните  и по систематика на растенията, провеждащи се в Царево от 10 до 30 юни. Тъй като не мога в момента да я карам с курса си, искам да попитам, ако някой от вас е бил в тази ситуация или има инфо, как стоят нещата с карането на тези практики, след като съм ги пропуснала. И могат ли да ме освободят служебно, ако им представя медицинската бележка и да бъда извинена или трябва да си ги карам следващото лято с друг курс.Притеснява ме това че ще се припокрият датите с практиките, които ще имаме и  ще ми се
натрупат доста и няма да мога да ги изкарам. С кого трябва да говоря- с преподавателите от съответните катедри или в учебен отдел биха ми казали как стоят нещата
Активен

Arln

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re: Теренни практики
« Отговор #1 -: 16.06.2014, 21:52:49 »

Учебен отдел. Ще си ги вземеш 3-ти курс. Или когат там можеш.
Активен

hintt

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re: Теренни практики
« Отговор #2 -: 16.06.2014, 22:51:19 »

а вярно ли е, че без да съм минала тези практики и без да имам оценка в книжката не мога да се дипломира?
Активен

Arln

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re: Теренни практики
« Отговор #3 -: 18.06.2014, 22:25:53 »

Да, вярно е.
Активен

hintt

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re: Теренни практики
« Отговор #4 -: 23.06.2014, 22:26:11 »

A в 3-ти и 4-ти курс спец. Биология редовно има ли теренни практики, колко дни са обикновено и по кои дисциплини са ?
Активен