argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Почвна станция на ПУ в Пампорово  (Прочетена 1134 пъти)

Иван Иванов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте колеги,

някой знае ли дали почивната станция на ПУ в Пампорово функционира? Това лято май не става за море и мисля да се насоча към Родопите, за това ще съм ви благодарен ако ми дадете малко инфо ако някой има представа. Благодаря предварително.
Активен

chemi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Активен

Петър Терзиев

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Почвна станция на ПУ в Пампорово
« Отговор #2 -: 24.07.2014, 20:04:28 »

Скоро бях там,нямаше никакви признаци на живот,хората от съседния хотел ми казаха,че по- добре да си намеря друг хотел,този не работи от зимата.
Активен

ninaangelova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Почвна станция на ПУ в Пампорово
« Отговор #3 -: 30.07.2014, 14:13:57 »

Преди известно време  посетих почивната станция на Пловдивският университет в Пампорово с мои колеги от Аграрният университет и останахме много разочаровани от отношението на управата, тъй като със самото пристигане се наложи да чакаме управителката да ни настани, с нас се държеше доста нагло ,а за обноски да не говорим, до сега съм посещавала доста почивни станции ,но такова отношение и дребнавост не съм очаквала да видя :-X :-X .. Мога да изразя и добрите си впечатления от момчето което ни обслужваше ,беше много отзивчив!Обръщам се към вас Г-н Иванов със съвет ако искате да си прекарате една хубава лятна ваканция да заложите на друго място. :mmm:
Активен

Иван Иванов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Почвна станция на ПУ в Пампорово
« Отговор #4 -: 30.07.2014, 21:44:22 »

О, на мен ми изглежда доста добре от вън. Благодаря за мнението все пак, ама пък ча г-н Иванов :blush:, по-добре Ванка колежке.
А поне през зимата работи нали?
Активен

Иван Иванов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Почвна станция на ПУ в Пампорово
« Отговор #5 -: 30.07.2014, 21:46:29 »

А chemi, не мога да отворя линка със специалните летни оферти, всеки път ми забива браузъра. Ти отваряш ли ги?
Активен

chemi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re: Почвна станция на ПУ в Пампорово
« Отговор #6 -: 30.07.2014, 21:50:29 »

А chemi, не мога да отворя линка със специалните летни оферти, всеки път ми забива браузъра. Ти отваряш ли ги?
Да, отварям ги.
Активен

jorotalismana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Почвна станция на ПУ в Пампорово
« Отговор #7 -: 05.08.2014, 14:43:09 »

Здравейте колеги и колежки и аз да се включа малко към форумчето и по темичката и аз бях с мой аверчета на Пампорово миналата година купона беше много як .. но добре че бяхме, ние за да си го направим :rock: малко бях ме като от филма Погрешен завой  :-D :-D :-D уговорката ни с УТБ беше съвсем различна от това което се получи ..... все пак сме млади хора и искаме нещо свежо а с нас се държаха като с ученици от някое Пловдивско школо  ахахахах !!!  :? :?
Активен

Иван Иванов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Почвна станция на ПУ в Пампорово
« Отговор #8 -: 06.08.2014, 08:57:48 »

Ха - сигурен съм, че никой не може да ни развали купона :rock:. Благодаря за отговорите. Така или иначе не стана много топло както очаквах а и като гледам и коментарите май все пак ще отпраша към морето след 10-тина дена - на Юг някъде Аркутино, Лозенец, Синеморец. За там кво ще кажете?
Активен