argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Препоръки и проблеми  (Прочетена 2392 пъти)

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Препоръки и проблеми
« -: 08.11.2006, 00:18:15 »

Здравейте колеги. Общо взето иска ми се всеки, който има мнения и препоръки относно  Студентски съвет да ги сподели-за работата му; дейността, която трябва да развива; връзката му със студентите и пр.
Освен това ще е интересно да се получи и нещо като обратна връзка между Студентски съвет и студентите, в чиято полза всъщност е учреден същия. Нека всеки студент, респективно курс, факултет да сподели проблеми, които съществуват към момента, които трябва да бъдат решени, за чието разрешаване може да съдейства Студентски съвет.
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Препоръки и проблеми
« Отговор #1 -: 08.11.2006, 23:59:44 »

Дони, има една грозна поговорка "интереса клати феса"... за момента не се сещам за по-добър пример (вече почти спя). Идеята ми е, че ако искате СС да се активизира би било добре да популяризирате ползите от него сред широк кръг студенти. Вторично след това те биха се заинтересували как да го подобряват, използват, оптимизират и споделят идеи около работата му - т.е. това което искате.

Може би в момента СС е прекалено неизвестен и се опасявам, че с това се занимавате шепа хора, които почти самоцелно го правите, кой от мания да се вживява като шеф, кой от мания за справедливост, кой от немай къде си :)

Приемам, че ме разбираш правилно и затова си позволявам такъв изказ. Аз не съм против СС, просто предлага различна гледна точка, която може би не сте погледнали още.
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Препоръки и проблеми
« Отговор #2 -: 09.11.2006, 23:08:16 »

За "интереса и феса" си напълно прав. Относно популяризирането сега работим по този проблем и се подготвя сериозна кампания, ще се работи естествено и с рекламна агенция и смятам, че нещата може да се направят професионално. Вярно е, че сега ни куца малко организацията, но мисля че сме на доста високо ниво на организация. Днес след като присъствах на заседание на Общински съвет разбрах, че тези на Студентски съвет са едно стъпало ПОНЕ отгоре-нашите са много по културни и ползотворни. Макар и бавно, но системата ще проработи, ако хората работят с хъс и постоянство.
Активен

Dj Tr1o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 256
  • mY MinD Is DriFtiNG
    • Dj Tr1o Homepage
Re: Препоръки и проблеми
« Отговор #3 -: 29.11.2006, 23:58:06 »

Дони, има една грозна поговорка "интереса клати феса"... за момента не се сещам за по-добър пример (вече почти спя). Идеята ми е, че ако искате СС да се активизира би било добре да популяризирате ползите от него сред широк кръг студенти. Вторично след това те биха се заинтересували как да го подобряват, използват, оптимизират и споделят идеи около работата му - т.е. това което искате.

Може би в момента СС е прекалено неизвестен и се опасявам, че с това се занимавате шепа хора, които почти самоцелно го правите, кой от мания да се вживява като шеф, кой от мания за справедливост, кой от немай къде си :)

Приемам, че ме разбираш правилно и затова си позволявам такъв изказ. Аз не съм против СС, просто предлага различна гледна точка, която може би не сте погледнали още.

Прав си има доста хора които се вживяват излишно, аз съм в СС и ми е приятно, не съм се занимавал преди с такъв тип неща, но се надявам да съм полезен. :mmm:
Активен