argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Магазин за обувки  (Прочетена 1734 пъти)

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Магазин за обувки
« -: 06.11.2017, 19:18:03 »

Днес обувките ми се скъсаха. Търся си обувки за сезона, но нямам време да ходя по магазините. Някой може ли да ми каже добър онлайн магазин, в който ще намеря хубави и качествени обувки.
Активен

petiodanailov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 261
Re: Магазин за обувки
« Отговор #1 -: 07.11.2017, 14:21:49 »

Провери в https://prestigefashion.bg/ . От там съм си поръчвал дрехи и обувки и съм доста доволен. Доставят ги бързо, което според мен е важно за теб, след като обувките ти са се скъсали.
Активен

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: Магазин за обувки
« Отговор #2 -: 29.11.2017, 20:52:00 »

Бях много заета и не ми остана време. Сега ще го видя.
Активен

stambolieva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re: Магазин за обувки
« Отговор #3 -: 12.04.2018, 14:19:59 »

Как успявате да си харесате нещо онлайн. Аз докато не го видя и пипна не мога…
Активен

emomarina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Магазин за обувки
« Отговор #4 -: 02.08.2018, 02:09:58 »

Изработка на онлайн магазин за вашия бизнес. Сео оптимизация и възможност за прилагане на различни функционалности. Модерен дизайн и визия. Съни7-Уеб
Активен

millla

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Магазин за обувки
« Отговор #5 -: 29.10.2019, 11:55:19 »

Аз много лесно успявам да си харесам обувки онлайн, но много трудно взимам решение да ги поръчам от там. След като съм си патила с грешни номера, връщания и големи суми за доставки, все по-рядко пазарувам онлайн. Последно си взех боти от Галдини и не ги върнах  :sun:  много са хубави, ест.кожа, български  :heart:
Активен

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: Магазин за обувки
« Отговор #6 -: 12.07.2020, 15:41:49 »

Момичетааа, Благодаря Ви много за идеите, но от 1-2 години вече си купувам няколко чифта ежедневни дамски обувки от този сайт и съм изключително доволна от обслужването. Наложи се още първия път да връщам даже докато си уцеля номера на тяхните обувки и нямаше никакъв проблем. Всичко мина за тяхна сметка, без да доплащам аз.
Активен

teodoran1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re: Магазин за обувки
« Отговор #7 -: 28.08.2020, 14:37:45 »

Много е хубаво човек като си намери неговия си магазин за обувки. И аз така си поръчвам от един и същи сайт вече три години и съм изключително доволна от качеството и разнообразието на моделите.
Активен