Пловдивски университет > free ping

Подарък за добър приятел

(1/3) > >>

gerigeorgieva:
Момчета и момичета, след 3 седмици един много добър мой приятел има рожден ден. Много ще се радвам, ако ми дадете идеи какво да му купя. Винаги ми е било много трудно да измислям подаръци за момчета. Ако е момиче, всичко е доста по-лесно и нямам проблеми в идеите за подарък. Чудя се дали да не взема някакъв парфюм, но не знам какъв парфюм. Много съм объркано и ми е много трудно да измисля какво да му взема.

gerigeorgieva:
Парфюмът винаги е добра идея за подарък. Аз много обичам да ми подаряват и да подарявам парфюми. Винаги избирам маркови парфюми от https://perfume-bg.eu/parfyumi/ , защото там цените са по-нормални. Любимият ми мъжки парфюм е PACO RABANNE BLACK XS. Ухае много приятно и е доста траен.

stambolieva:
Е то за мъж няма какво друго освен парфюм  :wink: При нас е много по-добре - има избор :-D

movitar:
Парфюма е много комерсиален подарък :D Аз като любител например на екстремните спортове бих предпочел една спортна камера.

anjina:
Разбира се,че един добър избор е марковия парфюм.Има много сайтове за оригинални маркови парфюми на изключително ниски цени  :wink:
Всеки би се зарадвал на един хубав оригинален парфюм а ако сте и много близки бих ти препоръчал да му вземеш един тестер на парфюм.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия