Пловдивски университет > free ping

Вицове

(1/3) > >>

petiodanailov:
Като гледам нямаме тема за вицове, затова реших да създам. Хайде тук да пускаме интересни вицове, които са ни допаднали и искаме да споделим с останалите.

slavova:
- Мамо, вярно ли е, че щъркелите носят бебетата? - Вярно е. - А подаръците ги носи дядо Коледа? - И това е вярно. - А ти се блъскаш и печелиш пари? - Съвсем вярно. - В такъв случай, мамо, татко май е напълно излишен в тази къща!

slavova:
ето още един от мен - Дядо поп кове маса на двора. На оградата куп дечурлига гледат. - Какво деца, занаят ли учите? - Не...Само слушаме какво казват поповете, когато си ударят пръста.  :-D :-D

gerigeorgieva:
Когато пуша на балкона, никога не хвърлям фаса навън. Страх ме е, че вятърът ще го духне в някой балкон, ще се запали пране, ще гръмнат газови бутилки, ще стане пожар, ще умрат хора, ще почне следствие, ще разберат, че съм аз, ще ме дават по телевизията и мама ще разбере, че пуша.  :-D :-D :-D

slavova:

--- Цитат на: gerigeorgieva в 09.05.2018, 09:40:10 ---Когато пуша на балкона, никога не хвърлям фаса навън. Страх ме е, че вятърът ще го духне в някой балкон, ще се запали пране, ще гръмнат газови бутилки, ще стане пожар, ще умрат хора, ще почне следствие, ще разберат, че съм аз, ще ме дават по телевизията и мама ще разбере, че пуша.  :-D :-D :-D

--- Край на цитат ---

Хахахаха. Това е доста добро.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия