argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Апартамент в София?  (Прочетена 653 пъти)

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Апартамент в София?
« -: 12.05.2018, 22:46:53 »

Здравейте. Работя в голяма немска фирма с клон в София. От следващия месец един от директорите ще дойде в България и ще живее тук 2 години. Ще обучава, ще инспектира и т.н. На мен се пада честта да му намеря някакъв добър апартамент. Локацията трябва да е някъде в центъра и да е доста луксозен. Няма как да живее на хотел толкова време, затова търся някакъв апартамент. Можете ли да дадете идеи къде да търся?
Активен

petiodanailov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 261
Re: Апартамент в София?
« Отговор #1 -: 13.05.2018, 15:31:50 »

Здравей, малко е кофти като трябва да е само за две години. Повечето хора предпочитат да отдават дългосрочно, но пък все ще се намери нещо. Аз лично бих ти препоръчал да потърсиш тук http://www.superimoti.bg/naem/bulgaria/selectsya/. Може да им пишеш за това какви са ти изискванията и те ще потърсят нещо подходящо. Аз лично съм много доволен от тях.
Активен

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: Апартамент в София?
« Отговор #2 -: 27.05.2018, 22:34:51 »

Задължително ще им пиша. Благодаря за съветите.
Активен

Анна Петкова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re: Апартамент в София?
« Отговор #3 -: 22.06.2018, 12:39:41 »

Има много интересни предложения, но ми прави впечатление, че последните 1-2 години цените са до небето. Както на наемите, така и на апартаментите. Дали няма да последва някоя нова криза с това надуване на цените? Както стана преди 10-тина години…
Активен