argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: клуб на Психолога  (Прочетена 3960 пъти)

btilov

  • Гост
клуб на Психолога
« -: 05.12.2006, 11:56:24 »

Обръщам се към всички будни студенти, които се интересуват от психология. Искате ли да създадем подобен клуб, занимаващ се научноизследователска дейност, студентски четения, конференции, покани към гост лектори от цял свят, национален и международен обмен с други подобни клубове и организации?
Колкото съм запознат в Педагогически факултет няма клубове и кръжоци от студенти за студенти. Това е само идея и смятам, че както ще е полезно за студентите от Педагогически факултет и за самия факултет като цяло, така и за всички колеги от ПУ.   
Набирам желаещи. Поемам инициатива ако има такива хора да организирам учредяването на клуба.

Поздрави.
Активен

EVTERPA_20

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: клуб на Психолога
« Отговор #1 -: 05.12.2006, 13:27:07 »

Браво за идеята,Боре! Редно е вече да се направи подобен клуб. Аз съм и с двете ръце "ЗА". Само кажи къде и кога и съм там. Пожелавам успех и дано наистина съумеем най-сетне да разберем, че трябва да работим като единен екип , за да се развиваме.
                         
                              Ани Ройдева,
                              Специална педагогика 2-ри курс
Активен

artanis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
    • http://free.hit.bg/artanis
Re: клуб на Психолога
« Отговор #2 -: 05.12.2006, 21:36:17 »

Аз подкрепям инициативата.

а.
Активен

superunknown

  • Гост
Re: клуб на Психолога
« Отговор #3 -: 08.12.2006, 22:51:03 »

Ами да, трябва да имаме клуб на психолога, само че колко хора от нашия факултет ще се навият? Според мен ПФ е най-назадналият факултет в ПУ, но сигурно има 5-6 души, които имат мерак да се занимават сериозно. Аз лично съм ЗА.
Активен

uki

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: клуб на Психолога
« Отговор #4 -: 17.12.2006, 16:48:57 »

Към Супернепознат: Eй, що така говориш за Педагогическия!! Аз пък таман се чудя дали да се откажа от прехвърляне Педагогика-Психология; понеже се намери 1 човек, на който лекциите ваистина показват какво е то педагогиката и защо е много важна. Не че психологията не е. Ама просто се замислям. А мен да ме накара някой да си проеня мнението е доста трудно. Всичко най!!
Активен

superunknown

  • Гост
Re: клуб на Психолога
« Отговор #5 -: 21.12.2006, 22:20:05 »

Към uki: първо, не Супернепознат, а е superunknown, и второ, не твърдя, че педагогиката е кофти специалност, просто ни е кофти факултетът, ако прочетеш едно друго мое мнение в този форум, ще разбереш какво имам предвид.
Активен

uki

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: клуб на Психолога
« Отговор #6 -: 04.01.2007, 16:31:49 »

Към superunknown: О, аз не знаех, че имам отговор :-)! Първо, извинявай за преименуването, наистина. Просто не ми се превключваше на латиница, бързах. Преводът ми май също е не съвсем правилен, съжалявам за което! А другото ти изказване го прочетох сега. Абсолютно съм съгласна вече. И също така много ми е мъчно, че от нашта примерно група само 1 колежка всъщност е писала Педагогика като първо желание; при останалите е около 10то-14то - нагоре са все разни икономики (при мен е второ желание; но може би няма да се местя. Ще видя за варианта да запиша психология като втора специалност; ама нали всичко е свързано с финанси, та не знам). А пък аз си мисля, че ако изобщо има някакъв начин да се промени тоя тъп свят - и като цяло, и по отделни човеци - това е само бавно и постепенно чрез децата. Само че не само на "антипризваните" учители не им се занимава, ами и на много родители; да не говорим, че има такива дето им се занимава много, ама не го правят в добрата посока - с което пак се връщаме горе - на бавното и постепенното. Е, все е нещо :-)!!
Popravka: imame zna4i hora, koito sa si pisali specialnostta (na6ata, imam predvid) po-nagore; men tova me zaradva. O6te po 6te se radvam, ako se okaje, 4e ne sme tolkova neseriozni, kolkoto ni obvinqvat ...i kolkoto ponqkoga si mislq. Sorry kym tezi, koito zasqgam neopravdano.
« Последна редакция: 11.01.2007, 16:25:24 от uki »
Активен

Nox

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: клуб на Психолога
« Отговор #7 -: 03.02.2007, 15:07:24 »

хм .. да идеята е добра но наистина не знам колко хора ще се навият за подобно нещо
Активен

jadore

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
Re: клуб на Психолога
« Отговор #8 -: 03.02.2007, 22:49:58 »

И аз се интересувам, ако може ще се включа. :-)
Активен