argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Правила за използване на форума  (Прочетена 69828 пъти)

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Правила за използване на форума
« Отговор #40 -: 18.12.2006, 17:55:40 »

"Правила за използване на форума"

вижте името на дискусията и може би ще си отговорите на въпросите "защо ви изчезват писанията", аз изтрих няколко, но това няма значение - след като прочетете това и него ще изтрия!!!
Активен

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/
Re: Правила за използване на форума
« Отговор #41 -: 18.12.2006, 18:21:27 »

Ти май не загря аз на какво се дразня. Дразня се на това, че все едно някой на инат ми трие постовете без да каже една дума. Хем гледа, че пиша и ми прави впечатление, но delete... Трий каквото решиш. Аз спирам да пиша тук и в този раздел. Пожелавам ти да си намериш много нями и непишещи посетители на форума, за да се удовлетворят правилата.
Активен
Too short signature limits.

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Правила за използване на форума
« Отговор #42 -: 18.12.2006, 23:55:46 »

Цитат
В крайна сметка това е моя интелектуална собственост.

Това с интелектуалната собственост го обясних по-горе. Поне четете цялата дискусия като мислите да се включвате. Писанията ви не са интелектуална собственост!
Активен

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/
Re: Правила за използване на форума
« Отговор #43 -: 19.12.2006, 00:10:34 »

Писанията ви не са интелектуална собственост!
Уби рибата.
Активен
Too short signature limits.

politolog

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
Re: Правила за използване на форума
« Отговор #44 -: 21.02.2007, 12:59:12 »

Имам въпрос:
Защо беше изтрито мнението ми от темата "Що е AISEC?" и на кое правило противоречи?
Активен
"И така, който иска да живее, трябва да се бори, а който в този свят на вечна борба не иска да участва в схватката, той не заслужава правото на живот. Нека е жестоко, но е така!"

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Правила за използване на форума
« Отговор #45 -: 21.02.2007, 13:35:34 »

Защо беше изтрито мнението ми от темата "Що е AISEC?" и на кое правило противоречи?

С какво съдържание е било мнението ти?
Активен

politolog

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
Re: Правила за използване на форума
« Отговор #46 -: 21.02.2007, 14:33:14 »

Изразих критично мнение за тази организация, с което повечето хора вероятно не биха се съгласили, но все пак не знам дали това е основание да бъде изтрито. Това беше лична позиция и я представих като такава. Вие като Администратори сигурно сте имали мотиви да го изтриете, но аз мисля, че ако има повече различни мнения, форума ще бъде по-интересен и следователно ще има повече интерес към него. Всичко в разумни граници разбира се.
Активен
"И така, който иска да живее, трябва да се бори, а който в този свят на вечна борба не иска да участва в схватката, той не заслужава правото на живот. Нека е жестоко, но е така!"

fair

  • Гост
Re: Правила за използване на форума
« Отговор #47 -: 28.08.2007, 22:31:22 »

След премахването на Public, мисля, че трябва да се синхронизират правилата за използване на форума... т.е. да се премахнат от правилата на форума тези, които се отнасяха единствено и само за Public.
Активен

ivi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re: Правила за използване на форума
« Отговор #48 -: 15.06.2008, 21:55:53 »

и защо триете само на някои а други писания на латински си седят?

Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил Ел. поща Лично Съобщение (Неактивен)    
   
Osnovi na pravoto...
« -: 06.09.2006, 22:10:49 »    Отговори с цитат
Iskam da Vi popitam dali po Osnovi na Pravoto Vi e predaval as.Hanev i kakvo Vi e mnenieto za nego.Nashiqt kurs imahme dosta problemi s nego i te daje te purva zapo4vat.I iskam da popitam dali nqkude moje da razbera kakvi po princip sa iziskvaniqta za da si vzemem tozi izpit?U4a ikonomi4eska nauka i toq izpit se okaza ot nai golqmo zna4enie za nas...
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Правила за използване на форума
« Отговор #49 -: 16.06.2008, 10:03:38 »

Поста, който цитирате е от 06.09.2006 г. Тогава правилото за писане на кирилица все още не е било въведено. Старите мнения, публикувани преди създаването на правилата, не мисля, че е редно да бъдат изтрити. новопубликувани постове на латиница не се допускат, освен по изключение. Аз лично ги транслирам на кирилица и правя предупреждение на потребителя и при последващо публикуване се трият.
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: Правила за използване на форума
« Отговор #50 -: 16.06.2008, 10:51:45 »

Аз постове заради латиница не съм трил, даже няколко пъти съм кирилизирал (не колкото Кели/Дони, де  :bow:). А иначе специално факултетните форуми ги следя по-малко (разчитам на техните си модератори) и не мога точно да кажа какво става там.
Активен
Физически Факултет

mi7e7o

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
  • Физически факултет
Re: Правила за използване на форума
« Отговор #51 -: 06.05.2009, 14:13:44 »

Аз постове заради латиница не съм трил, даже няколко пъти съм кирилизирал (не колкото Кели/Дони, де  :bow:). А иначе специално факултетните форуми ги следя по-малко (разчитам на техните си модератори) и не мога точно да кажа какво става там.
Съгласен съм с теб Стефане,че е по-добре да кирилизираш един пост от колкото да го изтриеш.Стига той да не съдържа нецензурни думи. :)
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Правила за използване на форума
« Отговор #52 -: 01.08.2009, 00:17:16 »

Правилата за използване на форума бяха прецизирани и някои грешки - отстранени. Можете да видите как е актуалната ситуация в момента. Двата адреса се отнасят за регистрирани потребители на форума без модератори на форум, глобален модератор или администратор.

http://web.uni-plovdiv.bg/ksx/photo/forum/GeneralPermissions.PNG
http://web.uni-plovdiv.bg/ksx/photo/forum/GlobalBoardPermissions.PNG

Всеки регистриран потребител има възможност вече да указва събития в календара.
Активен

BlackGuardian

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 307
  • Seek 'n' Strike
Re:Правила за използване на форума
« Отговор #53 -: 16.11.2009, 19:11:22 »

Добавка към правилата:

Управителският екип на форума няма право да дава лична информация за потребители на други лица или потребители.

(ако някой може да го формулира по - добре , please do so  :roll: )
Активен