Факултети > Педагогически факултет

клуб на Психолога

(1/2) > >>

btilov:
Обръщам се към всички будни студенти, които се интересуват от психология. Искате ли да създадем подобен клуб, занимаващ се научноизследователска дейност, студентски четения, конференции, покани към гост лектори от цял свят, национален и международен обмен с други подобни клубове и организации?
Колкото съм запознат в Педагогически факултет няма клубове и кръжоци от студенти за студенти. Това е само идея и смятам, че както ще е полезно за студентите от Педагогически факултет и за самия факултет като цяло, така и за всички колеги от ПУ.   
Набирам желаещи. Поемам инициатива ако има такива хора да организирам учредяването на клуба.

Поздрави.

EVTERPA_20:
Браво за идеята,Боре! Редно е вече да се направи подобен клуб. Аз съм и с двете ръце "ЗА". Само кажи къде и кога и съм там. Пожелавам успех и дано наистина съумеем най-сетне да разберем, че трябва да работим като единен екип , за да се развиваме.
                         
                              Ани Ройдева,
                              Специална педагогика 2-ри курс

artanis:
Аз подкрепям инициативата.

а.

superunknown:
Ами да, трябва да имаме клуб на психолога, само че колко хора от нашия факултет ще се навият? Според мен ПФ е най-назадналият факултет в ПУ, но сигурно има 5-6 души, които имат мерак да се занимават сериозно. Аз лично съм ЗА.

uki:
Към Супернепознат: Eй, що така говориш за Педагогическия!! Аз пък таман се чудя дали да се откажа от прехвърляне Педагогика-Психология; понеже се намери 1 човек, на който лекциите ваистина показват какво е то педагогиката и защо е много важна. Не че психологията не е. Ама просто се замислям. А мен да ме накара някой да си проеня мнението е доста трудно. Всичко най!!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия