argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: факултативни дисциплини  (Прочетена 948 пъти)

Изпепелена

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
факултативни дисциплини
« -: 15.03.2009, 02:11:47 »

имам въпрос колеги,аз съм 1-ви курс.1-ви семестър записах една фак.дисц.и накрая трябваше да направим презентация,но на моята ми казаха 4е не се 4ете и не  съм предала друга,сега 2-ри семестър не съм записала друга фак.дисц.това проблем ли е?може ли 2-ри курс да запиша?
Активен

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook
Re: факултативни дисциплини
« Отговор #1 -: 21.03.2009, 20:59:24 »

имам въпрос колеги,аз съм 1-ви курс.1-ви семестър записах една фак.дисц.и накрая трябваше да направим презентация,но на моята ми казаха 4е не се 4ете и не  съм предала друга,сега 2-ри семестър не съм записала друга фак.дисц.това проблем ли е?може ли 2-ри курс да запиша?
Обръщам се към колегите с молба да не се пише на латиница, както и с четворки и шестици, когато се пише на родния ни български език, за да се заместват Ч и Ш.  :bow: Нека не забравяме, че сме преди всичко българи и учим във филологическия факултет на български университет! Благодаря!  :-)
« Последна редакция: 21.03.2009, 21:01:17 от Диана »
Активен
Love, love and love.

Изпепелена

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: факултативни дисциплини
« Отговор #2 -: 24.03.2009, 00:39:08 »

нека попитам кое не беше на латиница?
Активен

Изпепелена

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re: факултативни дисциплини
« Отговор #3 -: 24.03.2009, 00:41:03 »

съжалявам 4е нямам ''4''на латиница на клавиатурата
Активен

Маймунчо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96
Re: факултативни дисциплини
« Отговор #4 -: 08.04.2009, 15:42:57 »

Първо на въпроса - може да запишеш чак догодина друга факултативна, не е проблем. Това обаче означава, че ще ти се струпат повече факултативни дисциплини и съответно повече изпити за по-малко време. Изборът си е твой.

Второ - имаш ч дори когато пишеш на фонетична клавиатура (т.е. натискаш на латиница). Намира се намира на най-горния ред най-вляво, до цифрата 1. Клавишът е обозначен със знаците ~ и `. Буквата ш е втория ред (първия с букви), вдясно - на клавиша, обозначен в латиницата с [, а с червените букви - ц. Точно до него е щ - на знака ]. Иска се минимално усилие да се премести пръстът до тях и да се чукне съответната буква 8-) Дано с това да съм ти била полезна.
Активен
Самый отдаленный край Вселенной к чему-нибудь да близок, самый близкий от чего-нибудь да отдален.
К. Прутков