Факултети > Педагогически факултет

Сесията - ад или рай ?

(1/3) > >>

EVTERPA_20:
С какво свързвате времето предвещаващо сесията ? Тормозите се, че трябва да събирате заверки, чи трябва да правите пищови за неща, които не ви касаят или си мислите, че най-сетне е дошло времето , в което ще ви оставят намира , за да прочетете нещо интересно и недай си боже да научите нещо ново ?
Имате ли желание да научите нещо през времето на сесията и смятате ли , че то ще ви бъде от полза в бъдеще ?

(>',')>LIA<(','<):
Тук не е училище, където учиш всичко наред независимо дали те интересува. Попадайки веднъж в университета ти вече си избрал конкретна насока, а всичко, което учим е във връзка с нея. По тази логика става ясно, че каквото и да научим, то ще е полезно, а ако не ни харесва чак ТОЛКОВА МНОГО, то сме сбъркали професията(нещо, което не разбирам защо, непрекъснато ми повтарят). С тези "бабешки" приказки искам да кажа, че макар сесията да е един вид малък ад, то той не е породен от конкретната материя, която се изучава, а по-скоро от цялото малко изкуствено напрежение, което се създава по редица причини. Хмм като цяло мисля, че сесията не е лошо нещо, а и няма лекции - шапка на тояга - какво се оплаквате. :-D


~LIA~

avenger:
Аз заверка не знам,какво озна4ава,така 4е...

4_kurs:

--- Цитат на: Owned by Lou Dantes в 16.01.2007, 21:49:58 ---Попадайки веднъж в университета ти вече си избрал конкретна насока, а всичко, което учим е във връзка с нея.
~LIA~

--- Край на цитат ---
Тук малко не съм съгласна.Има предмети, за които и до ден днешен се чудя дали наученото ще ми потрябва някога.Та дори и за обща култура!

--- Цитат на: Owned by Lou Dantes в 16.01.2007, 21:49:58 --- а и няма лекции - шапка на тояга - какво се оплаквате. :-D
~LIA~

--- Край на цитат ---

Като имаме лекции сигурно не сме шапка на тояга! :-D.За мен сесията не е нито ад, нито рай!Аз я приемам като нещо нормално, което се случва 2 пъти в годината! :-D


(>',')>LIA<(','<):

--- Цитат на: 4_kurs в 16.01.2007, 22:10:41 ---Като имаме лекции сигурно не сме шапка на тояга! :-D.За мен сесията не е нито ад, нито рай!Аз я приемам като нещо нормално, което се случва 2 пъти в годината! :-D


--- Край на цитат ---

Точно като клизмите и ходенето на профилактични прегледи при зъболекаря нали? Ако всичко ти е ок - няма проблеми, но ако има нещо развалено може и да позаболи :wink:.


~LIA~

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия