argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Sramota  (Прочетена 5093 пъти)

margoto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re: Sramota
« Отговор #20 -: 21.02.2007, 15:58:00 »

Колеги, миналата година лично аз минавах през всеки курс и специалност, за да уведомявам студентите към кого могат да се обърнат, ако възникнат някакви проблеми.Именно поради тази причина, съм много изненадана, че те не знаят за нашите инициативи.Точно във ФИСН са проведени и анкети сред студентите по повод информираността им.Резултатите бяха жалки, повярвайте.Сблъскахме се с една отчайваща апатия към всичко, свързано с учебния процес.Оказа се, че те имат желание да участват в инициативи на СС, но при условие, че ги организира някой друг.Докога, колеги!Имате претенции, но не полагате и минимални усилия.Докога някой друг ще ви върши работата.За мен въпросите как се взима изпит при конкретен преподавател са неоснователни и жалки, защо просто не вземете конспекта и не се потрудите!Това не е критика, а съвет!Не се обръщайте с пренебрежение към СС и не казвайте, че това са глупости за хора, които нямат друга работа.Колеги, знаете ли колко време и усилия  жертват тези студенти? А и защо ви трябва?Вие си имате своя живот.Ходите от време на време на лекции, обикновено в края на семестъра, не си учите материала, а желаете високи оценки.Предявявате претенции, понякога може би без основания.Още веднъж ви уверявам, че ще дам отговор на въпросите ви.Питайте!Няма да ви отнеме кой знае колко време!
Активен