argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Политология:Въвдение в Семиотиката или Филосфски основи на модерния либерализъм  (Прочетена 1065 пъти)

BoFFo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127

Здравейте понеже втория семестър имаме да избараме между тези два предмета,и ме интересува мнението на хората минали тези лекциони курсове Боян Стоянов преподава едното,преподавал ми е и знам за какво става въпрос ,но другия който преподава Филосфки основи на модерния либерализъм незнам какъв е, що е ,макар да бях очарован от Боян Стоянов ,не искам да взимам решение без преценка за другия преподавател --Зл. Стоянов,но проблема е ,че по програма Филосф. Основи на Модерния Либерализъм имаме чак втората седмица а списъка с избираемите дисциплини трябва да дадем до края на 1-вата седмица,и просто няма как да направя преценка..така че ако някои е минал този курс моля да даде впечетленията си .
Активен
fortuna favet fortibus

Insomnia86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61

Значи аз миналата година ходих точно на философски основи на модерния либерализъм. Само че тогава трябваше да избираме между това и Протокол на д-р Романов. Спомням си, че лекциите бяха общо взето интересни, можеш доста да си обогатиш общата култура, но на мен лично ми бяха и малко объркани. Говорим за едно , после скача на съвсем друго, после пак обратно......накрая изпитът се състоеше в писане на реферат за някой представител на либерализма и няколко въпроса по темата. Бих казала, че е добронамерен доста преподавателят, даже накрая на изпита след като супер уверено се опитвах да му докажа колко много знам, той ми каза -"Колежке, според мен, изобщо си нямате представа за какво става дума, но ви оценявам ентусиазма" и ми писа 6 :)
Активен