argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Кой модерира форума на ЮФ?  (Прочетена 1875 пъти)

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Кой модерира форума на ЮФ?
« -: 01.03.2007, 21:50:18 »

От скоро забелязвам, че във форума на ЮФ се трият и се заключват теми. Тъй като само аз съм модератор тук ми е интересно кой го прави?!
Ясно е, че има проблем в системата и Наско не може да го оправи, най-малкото няма време да се занимава с това. Така, че ако обичате внимавайте какво барате, защото има доста полезни неща, които не са нито за изтриване, нито за променяне. Освен това какво е това самосъзнание след като видиш, че може да правиш определени неща, които могат да навредят някому, да ги направиш без да се замислиш. Ай пораснете малко бе деца!

Повече може да прочетете тук: http://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=2777.20
« Последна редакция: 02.03.2007, 09:57:56 от Kelli_Mutu™ »
Активен

Мъро

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: Кой модерира форума на ЮФ?
« Отговор #1 -: 11.04.2007, 16:10:16 »

Здравей Kelli_Muti.
Форумът ти е прекрасен. И това определено се дължи на теб. Продължавай все така. Жалко е, че има хора, които не са в състояние да разберат какво означава да си модератор на форум и са готови при първата възможност да съсипят направеното.
Лично на мен ми харесват темите и още повече твоите мнения по тях. Аз не уча в Пловдив, но с удоволствие преглеждам написаното тук.
Желая ти успех.
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Кой модерира форума на ЮФ?
« Отговор #2 -: 11.04.2007, 16:29:04 »

Благодаря много за прекрасните думи. Наистина се радвам, ако предоставената информация тук е полезна на студентите от ЮФ. Това ми е и основната цел.
Успех и на теб!
Активен