Факултети > Юридически факултет

10 % отстъпка за всички учебници

<< < (2/6) > >>

marin2025:
Продавам учебници по Конституционно правосъдие   ( ксерокопието), Административно право    (ксерокопието)  ,Танатология  ( ксерокопието) , Вещно право  ,Конституционно право  ( ксерокопието), (останалите са  авторски учебници  Римско частно право  ,Психология на правото,Международно публично право,   Трудово право на   проф.Мръчков  ,Екологично право!Запазени са ,някои са с автограф на автора ,някои са ксерокопия, но са актуални и могат да се ползват поне  още 7-8 години! Цената е  тази ,която  е  на  кориците!Чакам обаждания. :-)

paragraf 11:
.....а ксерокопията дали са с автограф.Трябва да пробваш  :-D  :-D  :-D

marin2025:
Как смяташ за ксерокопията дали са с  автограф?Естествено,   че не са!Ти не  си ли учил от учебници 2 -ра употреба  ,  но  запазени?Не винаги има издания всяка година ,така че  това е  едно добро дело ! :-)

RCS:

--- Цитат на: marin2025 в 10.03.2009, 11:29:44 ---Продавам учебници по Конституционно правосъдие   ( ксерокопието), Административно право    (ксерокопието)  ,Танатология  ( ксерокопието) , Вещно право  ,Конституционно право  ( ксерокопието), (останалите са  авторски учебници  Римско частно право  ,Психология на правото,Международно публично право,   Трудово право на   проф.Мръчков  ,Екологично право!Запазени са ,някои са с автограф на автора ,някои са ксерокопия, но са актуални и могат да се ползват поне  още 7-8 години! Цената е  тази ,която  е  на  кориците!Чакам обаждания. :-)

--- Край на цитат ---

Таэи оферта не е за изпускане - тук хората ги продават с 10%, а той ги продава на корична цена и забележете - ползвани. В комплекта трябва да прибавяш и кило банани защото само маймуна може да ги купи  :bravo:

cveety:
Здравейте, бихте ли ме информирали дали офертата за новите учебници с 10 % отсъпка важи и за настоящия семестър? Ако е така, може ли да публикувате актуална информаия към кого да се обръщаме за заявки за учебици? В момента съм 4-ти курс, интересуват ме най-вече учебниците по Търговско право на Поля Голева, както и закони.

Благодаря предварително  :-)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия