argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: 10 % отстъпка за всички учебници  (Прочетена 23060 пъти)

seaside

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 114
Re:10 % отстъпка за всички учебници
« Отговор #20 -: 05.10.2011, 15:54:16 »

Можете да погледнете сайта на Сиби - предлагат отстъпка от изданията си, доставката е до посочен адрес, БЕЗ оскъпяване..
sibi.bg
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:10 % отстъпка за всички учебници
« Отговор #21 -: 06.10.2011, 22:03:48 »

Какво ти трябва?Има много учебници -кажи за да се споразумеем.
Активен
Всичко е любов

Krysha

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:10 % отстъпка за всички учебници
« Отговор #22 -: 07.10.2011, 00:08:24 »

:) ОТП- Р. Тошев и Римско частно право - М. Андреев (за сега).  Ако ви се намират разни копия на посочените книжки, може да се споразумеем, за да не ви пълнят шкафовете :)
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:10 % отстъпка за всички учебници
« Отговор #23 -: 09.10.2011, 21:33:42 »

Открих от Росен Ташев -    1 " Теория на тълкуването  "  12 лева  , чисто нова.   2 "Записки по римско право  "на Петко венедиков 10 лева.И  двете са чисто нови. ако желаеш кажи кога да ти ти донеса пред университета на книжарницата може да се срещнем.  пс .ОТП съм го продал на един задочник -сега се сетих.
« Последна редакция: 09.10.2011, 21:37:25 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:10 % отстъпка за всички учебници
« Отговор #24 -: 09.10.2011, 22:05:04 »

Деяне не влизам в Фейсбук  ,защото не мога да се логна  и най -вече защото мразя да гледам букви на латиница-направо ми се преобръщат червата.Питаш  ме дали съм се дипломирал.? Да вече забравих . Публичните при проф.Зиновиева имах отличен  на редовната сесия ,  Поправката по ГПН  при доц.Шотлеков   на 17 септември  изкарах добър , последния изпит бе на 1 октомври - по наказателно право.Много лесен казус дадоха ,за първолаци .На устния проф.Манев и една от Бургас професорка  Гунева ли е  ,Кунева ли е  , не я знам  точно ,сега си спомням че тя ме скъса на лятната  сесия ,да знаеш голяма  змия е да не използвам друга дума , но много се заяждаха  и не се съгласиха да ми пишат 5 -та  мотива им бе че ДИзпит  не било  "пазар "  , та  си  останах с 4-ка ,но както и да е -оценките нали знаеш че не са толкова важни в крайна сметка при тази голяма безработица на юристи и икономисти.Сега ще обикалям този месец по фирмите да си правя светещи реклами на офиса ми ,  ще си изкарвам визитки -едни за Българи и други за цигани  ,научих го от една адвокатка -стара мома ,ама много дебела . Запитах     в адвокатската колегия в Пловдив  колко струва за първоначалното записване..Казаха ми 2900 лева  ,от които за ВСС превеждали 520лева ,а останалите били за Пловдивската Адв. колегия.   Деяне  , имам ена молба :  Моля те   ,  питай в Ямбол колко ще искат да се запиша там като адвокат /първоначално/  и ще отворя временно един офис там при теб а след 1 година ще го закрия и ще се прехвърля в Пловдив. Чух че В Пазарджик и в Смолян  било по евтино за началната вноска  ,но този месец ще разбера със сигурност колко е и ако там е по евтино ще ида в Смолян или в Пазарджик. Деяне  ако си забравил номера   ми е 0879-857-488 кандидат адвокат Янков
Активен
Всичко е любов

van4etom

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:10 % отстъпка за всички учебници
« Отговор #25 -: 16.12.2011, 22:12:37 »

Има ли вече в наличност новият учебник по Гражданско процесуално право на Живко Сталев и компания? Ако да, кога най-рано мога да го получа? Мога да платя веднага, но учебникът ми трябва до 23.12.2011г., т.е. преди нова година обезателно! Може ли да стане?
Активен
ako geniite prosvetqvame drugite sys znaniqta si,nqma6e da sme tolkova malko

seaside

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 114
Re:10 % отстъпка за всички учебници
« Отговор #26 -: 17.12.2011, 09:20:02 »

Защо не пробвате да го поръчате оттук http://buy.lex.bg/catalog/product_info.php?products_id=778 или пък от сайта на изд. Сиела, което издава и този учебник. Има доста работни дни до 23.12, ще го получите...
Сроковете на доставка, установени в парвия посочен сайт, са доста къси и ще се получи. Късмет!
Активен