Пловдивски университет > Радио Неко

The next step...

(1/3) > >>

antoniy:
Вече организацията по изграждането на радиото се затормозява и ограничава поради нейната затвореност в Интернет пространството и е най-добре да се направи една среща на всички заинтересовани ентусиасти (и любители на бирата  :-P) и да се решат някои основни организационни въпроси, както и да се разгледат всички предложения, препоръки и критики относно програмата на радиото и всичко около него.

Ако идеята ви допада, нека решим кога да го направим, за да съберем максимално много хора, желаещи да присъстват.

Поздрави,
Антоний

(>',')>LIA<(','<):
Айде в Петък по-раничко :-).

~LIA~

Атанас Терзийски:
Да, една делова среща на бира ще е задължителна преди официалния старт. Мисля, че няма да можем да стартираме тази седмица - най-вероятно ще идната. Какво ни предстои още (според мен):
- купуване на звукова карта, може би (SB Creative X-FI Fidelity 7+1)
- правене на реклами, печат в издателството и разпространяването им
- мислене на концепция как да стартираме, т.е. парвото предаване и след това (туй на бира)

Стефан Николов:
В Петък имаме среща на клуб Импулс и Наско е обещал да дойде (не е в Четвъртък). Мисля си, обаче, че заинтересованите можете да дойдете и на сбирчицата ни, хем може да обсъдим варианта за популяризиране на клуба през радиото, а накрая всички заедно (знаещи и радиоактивни) ще пием бира.

Атанас Терзийски:
Сабирайки се през следващите дни е добре да помислите над това кой какво може да води и да се опитаме да обобщим някаква стартова програма и всеки да започне да се готви за предаването си. Тук повече по темата:
http://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=3040.0

Сещам се за още един много важен въпрос: По време на всички предавания ни трябва поне един или двама, които да се занимават с миксирането, песните изобщо тези технически неща зад пулта. Абсурдно е (поне аз не мога) да правиш предаване с гости, да ги питаш и следиш темата и в същото време да мислиш кой плъзгач кога да мръднеш...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия