argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Музикална група "Фатални Мозъчни Изкривявания"  (Прочетена 12056 пъти)

artanis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
    • http://free.hit.bg/artanis

г-н Владимиров,

Не знаех, че FSOL и AA са едни и същи хора. Може би е така. Но понякога едни и същи хора под различни псевдоними правят доста различни неща. Напр. Aphex Twin (трети урок).

Втори урок за Вас са Speedy J и Autechre. Както и един българин, който го издават в кралството - Esem (той май трябва да е в трети урок).

Нямам някакви особени успехи в електронната музика, защото като тегля чертата балансът е отрицателен и сумата не е малка. Това беше и причината да се откажа да се занимавам професионално. В България няма смисъл!

Ваш:
Атанас Чанев a.k.a. artanis

Активен

TeeRexX

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 739
  • изпратете ми анонимно пари в плик :)
    • www.myspace.com/teerexx

g-n Artanis
Blagodaria za urocite, ama da se ugovorim predvaritelno - nali kato zavyr6im u4ebnata godina niama da mi zaiskate nqkakva taksa?  
Za FSOL i AA moje da se ubedite na www.futuresoundoflondon.fsnet.co.uk
Vyznikva edin vypros vyv vryzka sys posledniq urok: Kakyv e drugiq psevdonim na Aphex Twin?
Pod uspeh nqmam predvid pari4niq balans na zanimanieto, a tova, 4e dosta hora za zagovorili (polojitelno ili ne) za vas, t.e. bil ste 4ut.

Malko mi stava neudobno, 4e otkradnahme temata na BORIME4KA i N_Valchanov i si q prefasonirahme, taka 4e iskam da im se izvinq i prizovavam po nataty4ni raziskvaniq po vyprosi s elektronnata muzika da pravim v nova tema, posvetena specialno na tova.
S uvajenie: Vassil Vladimirov
Активен

BORIME4KA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
    • http://psabev.blogspot.com

Г-н Artanis, може би като един възпитан човек знаете, че като Ви помолят веднъж да не спорите за глупости, трябва поне да си направите собствена тема. Може би като един интелигентен човек знаете, че "пред вид", както сте го написали същност е една дума - "предвид". Надявам се, че правите разликата между двете.
   Абсолютно сигурен съм, че Вие сте един от най-добрите в България, а и със сигурност най-добрият в Пловдив композитор на електронна музика. Запазвам си правото да се възползваме от услугите Ви, стига да сте съгласен.
   Благодаря Ви сърдечно и за безплатната лекция с цели три урока относно електронната музика.
   Колкото до г-н TeeRexX, нека първо му отговоря на въпроса, че Aphex Twin всъщност от името трябва да се досетите, че са близнаци и двамата са си Aphex ;-)
   Майтапът си е майтап, а иначе това е един човек, който се казва Ричард Джеймс и освен под Aphex Twin се води под имената AFX, Blue Calx, Caustic Window, The Dice Man, Gak, Polygon Window, Power-Pill, Q-Chastic, Soit-P.P, Brad Strider, Tan-109 и Martin Tressider. За другото си има Интернет...
   Но, хайде да пишем тези неща във Ваша си тема... тук кажете просто дали изявявате желание да правим музика заедно...

   Поздрави!
Активен

artanis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
    • http://free.hit.bg/artanis

г-н Боримечка,

> Г-н Artanis, може би като един възпитан човек знаете, че като Ви помолят веднъж да не спорите за глупости, трябва поне да си направите собствена тема.

Направих си собствена тема.

>Може би като един интелигентен човек знаете, че "пред вид", както сте го написали същност е една дума - "предвид".

По този въпрос може да се напише научна статия. Никой не може обективно да каже кое е по-правилно. От етимологична гледна точка, може би е "пред вид", но пак повтарям, че трябва научно изследване. Не бъркайте интелигентен с начетен!

> Абсолютно сигурен съм, че Вие сте един от най-добрите в България, а и със сигурност най-добрият в Пловдив композитор на електронна музика.

Най-добрите в Пловдив са Анефф и Инфрагрийн, а за България - Есем и Шаманез. Мен почти никой не ме познава. Нямам продадени албуми. Някои ме харесват, някои - не.

>Запазвам си правото да се възползваме от услугите Ви, стига да сте съгласен.

Не съм съгласен.

> Благодаря Ви сърдечно и за безплатната лекция с цели три урока относно електронната музика.

Тя не беше предназначена за Вас.

>Но, хайде да пишем тези неща във Ваша си тема... тук кажете просто дали изявявате желание да правим музика заедно...

Не.

[This message has been edited by artanis (edited 04-10-2004).]
Активен

Райчо Мукелов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
  • I snuggle with subwoofers
    • HULTIG - Human Language Technlogy and Bioinformatics Interest Group

Ей така като почнат да се лепят на хората етикети - тоя е най-добрия тоя е кретен и почвам да полудявам, кви са тия простотии ?
Активен

artanis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
    • http://free.hit.bg/artanis

Уверявам Ви, г-н sasquatch,

Това са от малкото неща в Българско, които не са простотии. Тези хора правят добро име на територията, населявана с български племена (също позната като Българска държава), защото са добри и разбират от това, което правят (поне според хората, които купуват музиката им.)

Простотия е това, което направи българския посланник в Берлин!  

поздрави!
Активен

BORIME4KA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
    • http://psabev.blogspot.com

Г-н Artanis,

Сигурно не знаете и че "българия" се пише с главна буква, а "Българско" - с малка   А относно "пред вид"-а Ви, звъннете на 02 / 900 123 60. Това е телефонът за безплатни консултации на Института по български език към БАН (без доп. импулси). Ако имате някакви претенции, обадете се на тях.

Лек ден!
Активен

artanis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
    • http://free.hit.bg/artanis

г-н Боримечка,

Благодаря Ви за това, че забелязахте правописната ми грешка в 'българия'. Поправих се и вече е с голяма буква. Колкото до историята с БАН, имам претенции, но все още нямам факти. Ако имам полза от една статия за проблема с 'пред вид', с удоволствие бих взел отношение по темата.  

Колкото до Българско, аргументът е, че думата е притежателната форма на собственото име България. За съжаление лингвистите в България имат по-различно виждане по въпроса.

Въпреки това, Вие не сте достатъчно наблюдателен, защото в съобщението ми използвам Българско по начин сходен на употребата на думата Хърватско за държавата Хърватия (с голяма или малка буква?).

Във втория случай съм написал Българска държава. Ще ви дам един сходен пример. Как трябва да бъде написано собственото име Стара планина?

Лингвистиката не е като математиката, г-н Боримечка. Тук има много позиции и различни аргументи.

Относно БАН - нека не започваме тази тема, защото нещата ще станат много сериозни. За да не бъда разбран неправилно - в БАН има поне двама човека, които работят.

сърдечен поздрав с намигане:
Атанас Чанев
Активен

BORIME4KA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
    • http://psabev.blogspot.com

Добре.
Активен

Райчо Мукелов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
  • I snuggle with subwoofers
    • HULTIG - Human Language Technlogy and Bioinformatics Interest Group

Абе в крайна сметка ще има ли такава група или не?Ако искате аз ще съм вокал (мнооого сам добър)

[This message has been edited by sasquatch (edited 08-10-2004).]
Активен

Bate_Borko

  • Гост
Re: Музикална група \
« Отговор #50 -: 17.05.2005, 12:32:32 »

ako shte pravite naistina grupa, bih jelal da se probvam kato vokal ili zad barabanite (ne o4akvaite super-izpalnitel ot men  :-D )
Активен

(>',')>LIA<(','<)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1316
  • :))
    • a lil' something something
Re: Музикална група \
« Отговор #51 -: 06.03.2007, 21:14:23 »

Днес си поговорих с Митко и мисля, че може да си имате още един вокал, ако ме искате :-D. Ще правим хитове 8-) :rock:.

~LIA~
Активен
ЛИЯ - Професионален заек и кралица.
Going to a food addiction rehab in the nearest possible future.

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Музикална група \
« Отговор #52 -: 06.03.2007, 21:34:37 »

ще развалиш групата :))
( шегувам се не се засягай не се сдържах :))) )
Активен

(>',')>LIA<(','<)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1316
  • :))
    • a lil' something something
Re: Музикална група \
« Отговор #53 -: 06.03.2007, 21:56:40 »

За съжаление трябва да се съглася с теб :-D. И аз вярвам, че ще я разваля, но ще поема риска :roll:.

~LIA~
Активен
ЛИЯ - Професионален заек и кралица.
Going to a food addiction rehab in the nearest possible future.

TeeRexX

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 739
  • изпратете ми анонимно пари в плик :)
    • www.myspace.com/teerexx
Re: Музикална група \
« Отговор #54 -: 06.03.2007, 22:27:54 »

хаха тая тема е отпреди 2 години, когато с artanis не се понасяхме :)
Активен

(>',')>LIA<(','<)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1316
  • :))
    • a lil' something something
Re: Музикална група \
« Отговор #55 -: 06.03.2007, 22:29:54 »

Зная. Димитър ми каза, че е толкова стара, но аз реших сега при наличието на евентуален нов вокал, да я възобновя.

~LIA~
Активен
ЛИЯ - Професионален заек и кралица.
Going to a food addiction rehab in the nearest possible future.

vocala

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
  • May The Beer Be With Us
    • Строителен портал
Re: Музикална група \
« Отговор #56 -: 06.03.2007, 22:51:43 »

Ако ще се прави нова група "ФМИ", да взема и аз да вляза в нея... няма само ЛИЯ да разваля звученето... нека сме двама развалящи  :rock: :#7: :rock: :#7: :rock: :#7:
Активен
Национален строителен портал
http://bgstroitelstvo.com

(>',')>LIA<(','<)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1316
  • :))
    • a lil' something something
Re: Музикална група \
« Отговор #57 -: 06.03.2007, 22:56:46 »

ЕеЕ много ще станем. От група ще прерастнем в хор. Аз мисля, ако не ни приемат да си направим отделна група и да сме им конкуренция. Но защо изобщо се тревожа - аз вече говорих с един от шефовете, а ти се самонасаждаш, значи моето е сигурно, а твоето не :-D.
~LIA~
Активен
ЛИЯ - Професионален заек и кралица.
Going to a food addiction rehab in the nearest possible future.

Tosh

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 249
  • Filmmaker
    • Изследванията на Тодор Арнаудов
Re: Музикална група \
« Отговор #58 -: 07.03.2007, 03:37:55 »

Спокойно! Има място и за нас! Както едно време: ФМИ 2.  :-D
Само да се навият Мухата и Анто! :rock:
Активен
Творчество и изследвания:
http://twenkid.com
http://artificial-mind.blogspot.com

Ники Вълчанов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 526
  • History is written by the victors
Re: Музикална група \
« Отговор #59 -: 07.03.2007, 22:35:03 »

Днес си поговорих с Митко и мисля, че може да си имате още един вокал, ако ме искате :-D. Ще правим хитове 8-) :rock:.

~LIA~

Здрасти ;)

Страхотно !!! Взимаме те от раз ... тъкмо си търсехме женски вокал за новия хит!
Ще излезе веднага след следващата пиянска вечеринка. Ще е гавър на "Шест Кокошки"
в изпълнение на оркестър Кристали!

За повече информация можете да потърсите песента в data.bg (ключови думи: shest kokoshki)

Да живей българската естрада!!!
"Баща ми е кондуктор" FOREVER!!!
С уважение
     оркестър Никая
Активен
"Now everything is reflection
as I make my way though this labyrinth.
And my sence of direction
is lost like the sound of my steps!!!"
                                                     Elisa - Labyrinth