Пловдивски университет > Радио Неко

RN_0002

(1/13) > >>

Атанас Терзийски:
Моля слушателите на Радио Неко, и на днешното предаване на 11.03.2007, след 14:00 да използват тази тема за поздрави, мнения, идеи и изобщо за обратна връзка. Може би е по-добре да отделяме дискусиите за всяко предаване в отделна тема, така че да не го смесваме с останалите теми около радиото.

А това е идеята на Дони за днес:

--- Цитат на: Kelli_Mutu™ ---Здравейте. Утре (11.03.2007) в програмата на Радио "НЕКО" е включено предаване, в което ще се направи публичен диспут на тема "За или против смъртното наказание". Диспутът ще започне от 14:30 часа. Главни опоненти сме аз Дони (Kelli_Mutu™) и Наско (ksx). В процес на защита на двете тези ще има възможност да се включват слушатели на живо и да излагат своето мнение, както и аргументи за същото, да изказват подкрепа към едната страна или да правят забележки по темата. Ще е интересно, така че слушайте ни!

Всъщност ние непрекъснато се включваме в различни форми на спор по важни и по несъществени проблеми. Нашето всекидневие е изпълнено с разговори по различни интересуващи ни теми. Но те много често прерастват в битка, в опит да се наложи едно мнение на всяка цена, в неаргументирано говорене. Това ги прави непродуктивни, а комуникацията - изпразнена от съдържание. Една дискусия би била продуктивна, ако участващите са открити от чуждото мнение, изслушват се и се аргументират, обменят идеи. Така, че не се знае дали няма да има обрат и накрая един от опонентите да приеме мнението на другата страна. Въобще може да се очаква всичко...
--- Край на цитат ---

4_kurs:
Хайде поздрав от мен за fair със следващата песен! :inlove:

EviL EvE:
Поздравявам ви всички участници в днешното предаване за освободеността и интереса, с който водите и за разнообразната музика. Майка ми умря от кеф като чу "целувката на Ана"   :rock:

Kelli_Mutu™:
Ей, хора, пишете тук за всякакви мнения, теми и поздрави за днешното предаване!

EVTERPA_20:
Поздравявам водещия, Дони и Петя. С песен по ваш избор.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия