argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: *** Искам да водя предаване по Радио Неко ***  (Прочетена 50996 пъти)

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

Моля желаещите да водят предаване да попълнят формата. Това ще ни помогне с изготвяне на предварителна програма, която да анонсираме на сайта на радиото. Моля пишете само по темата:

Тема: ......
Дата: ......
Час: от ......  до ......
Участници: ......
Активен

Bandulu_Dawta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

тема:рап,рагга и денсхол музика
дата:29,30....може и всеки ден
час:от 16 до 19 часа
участници:ще пускам яка музика като за начало

по-нататък мога да поканя и гости от пловдивската хип-хоп сцена  :wink:
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

тема:рап,рагга и денсхол музика
дата:29,30....може и всеки ден
Добре е да конкретизираш дата. Тези дни аз няма да съм в Пловдив, така че или трябва да бъдеш обучен предварително как да работиш с техниката или да се уговориш някой да го прави за теб.

час:от 16 до 19 часа
участници:ще пускам яка музика като за начало
Имам нужда от името ти, за да обявя предаването. Може би малко допълнителна информация за теб също ще е полезна (учиш ли в ПУ)

по-нататък мога да поканя и гости от пловдивската хип-хоп сцена
ОК, това е супер. Желая ти успех!
Активен

Bandulu_Dawta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

казвам се Ива и уча в ПУ българска филология и журналистика.След 28 съм свободна всеки ден,защото в момента и аз не съм в града.Не знам как да го направим така,че да се запозная с техниката,освен да се кача горе в химическия и да разбера за кво става въпрос...като за начало датата може да е 30-ти,за да имам време да се подготвя.В сряда като свършат лекциите по журналистика ще се кача горе,дано да намеря някой  :-)
Активен

kalista

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • I love Xavier Naidoo
    • http://www.kalistabg.sladur.com

Тема:впечатления,препоръки,забележки на различни студенти за програмата на специалността си,за преподавателските качества-положителни и отрицателни,както и парадигма от интересни въпроси,които да обогатят и общата култура на слушателя и събеседника да се изтъкне,колко е знаещ и да се почувства за един час по-малко анонимен студент на университета си-любим политик(с обосновка)посещавани заведения(за да се разчупи,ако се появи такъв,скучноватия дискурс на разговора),участия в мероприятия с цел поизпъкванв сред колегите и други такива.
Дата:трябва да се уговорим,но ме устроива почти всеки ден(за предпочитане вторник:)
Час:18-19,но мога и по-рано,зависи кои часове са вече заети.
Участници:знаещи студенти с достатчно самочувствие за он-лайн изяви и готови да се забаляват в ефир,като предварително ще са им известни въпросите,за да се подговят да представят ...просто себе си.
чакам препоръки.уча българска филология и туризъм в ПУ.3ти курс съм.Казвам се Траяна:)
Активен
"Трябва така да се нареди животът, че всеки миг от него да бъде значителен"(Лермонтов-"Бащи и деца")

btilov

  • Гост

Тема:впечатления,препоръки,забележки на различни студенти за програмата на специалността си,за преподавателските качества-положителни и отрицателни,както и парадигма от интересни въпроси,които да обогатят и общата култура на слушателя и събеседника да се изтъкне,колко е знаещ и да се почувства за един час по-малко анонимен студент на университета си-любим политик(с обосновка)посещавани заведения(за да се разчупи,ако се появи такъв,скучноватия дискурс на разговора),участия в мероприятия с цел поизпъкванв сред колегите и други такива.
Дата:трябва да се уговорим,но ме устроива почти всеки ден(за предпочитане вторник:)
Час:18-19,но мога и по-рано,зависи кои часове са вече заети.
Участници:знаещи студенти с достатчно самочувствие за он-лайн изяви и готови да се забаляват в ефир,като предварително ще са им известни въпросите,за да се подговят да представят ...просто себе си.
чакам препоръки.уча българска филология и туризъм в ПУ.3ти курс съм.Казвам се Траяна:)

Много ми допада като идея и ако можеш да го организираш в 1 ч предаване ще е супер, лично ще дойда да си поговорим :)
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

kalista, утре вторник по това време ми е ОК, ако си готова само потвърди и ми подай останалата информация, която се изисква. Мисля, че активно бих се включил в предаването, не само като водещ.
Активен

kalista

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • I love Xavier Naidoo
    • http://www.kalistabg.sladur.com

ок:)а къде ти е удобно?щом искаш да си съ-водещ,супер,защото последно съм водила радио-предаване преди 8години и сега си е предизвикателсво :roll: .трябва да обсъдим характера на въпросите.трябва да ги структурирам и да се одобрят преди да изберем първия късметлия :-D .пиши кога и къде.към 15ч. утре имам изпит по руски език и след това съм свободна.
Активен
"Трябва така да се нареди животът, че всеки миг от него да бъде значителен"(Лермонтов-"Бащи и деца")

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

обади ми се утре след изпита на тел. от http://atanas.uni-plovdiv.bg и ще се договорим.

(последните постове тук ще бъдат изтрити скоро след закриване на този случай)
Активен

kalista

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • I love Xavier Naidoo
    • http://www.kalistabg.sladur.com

кsx,:)вече всичко е ок,да ти се похваля!имам гост,специалност екология,Лора Найденова,3ти курс е,имам и сценарий,само за заглавие още не съм сигурна.ако имате идеи с Тошко,слушам:)обаче явно няма да е в сряда,защото видях,че ще има друго предаване.за четвартък също ме устройва,само дано тя не е заета...прати ми,ако може некво е-майл-4е да ти споделя въпросите,ако ще водим двамата:)
« Последна редакция: 29.03.2007, 22:37:08 от kalista »
Активен
"Трябва така да се нареди животът, че всеки миг от него да бъде значителен"(Лермонтов-"Бащи и деца")

btilov

  • Гост

кsx,:)вече всичко е ок,да ти се похваля!имам гост,специалност екология,Лора Найденова,3ти курс е,имам и сценарий,само за заглавие още не съм сигурна.ако имате идеи с Тошко,слушам:)обаче явно няма да е в сряда,защото видях,че ще има друго предаване.за четвартък също ме устройва,само дано тя не е заета...прати ми,ако може некво е-майл-4е да ти споделя въпросите,ако ще водим двамата:)

Ако тя е заета мен може да поканиш.
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

kalista, виж си пощата, още снощи ти писах
btilov, разбира се подготви данните посочени в първия пост и ще планираме предаване
Активен

btilov

  • Гост

Аз съм подготвен само Калиста да ми прати въпрсите, които ще ми задава както пише по-горе в поста си и ще съм още по-подготвен :)
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

До колкото схаванах идеята й - тя си има схема на подбор на "интересни" студенти от ПУ, които ще представя в предаванията си. Стискам палци скоро да те хареса, одобри и покани - аз съм само помощник в предаванията й.
:wink:
Активен

btilov

  • Гост

До колкото схаванах идеята й - тя си има схема на подбор на "интересни" студенти от ПУ, които ще представя в предаванията си. Стискам палци скоро да те хареса, одобри и покани - аз съм само помощник в предаванията й.
:wink:

Ми дано да имам този късмет  :roll:
Активен

kalista

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • I love Xavier Naidoo
    • http://www.kalistabg.sladur.com

Наско,аз вече писах на btilov,4e щe участва.Подбор,подбор,но който сам изяви желание да говори в ефир,значи има достатъчно интересни неща да сподели.Само трябва да се видим,да добия общи впечатления:)
Активен
"Трябва така да се нареди животът, че всеки миг от него да бъде значителен"(Лермонтов-"Бащи и деца")

kalista

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • I love Xavier Naidoo
    • http://www.kalistabg.sladur.com

btilov,не ми ли получи съобщението?виж дали ще ти допадне стила на предаването във вторник.със сигурност ще са ти хрумнали още идеи и ми пиши кога си свободен да се видим  :wink:
Активен
"Трябва така да се нареди животът, че всеки миг от него да бъде значителен"(Лермонтов-"Бащи и деца")

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

kalista, предаването за вторник знаеш, че ще стане факт ако предварително подготвиш данните посочени в първия пост, а аз после аз ще го обявя и в страницата на радиото. (във вторник мога да е след 17.30)
Активен

kalista

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • I love Xavier Naidoo
    • http://www.kalistabg.sladur.com

Ок, мислех просто, че са уточнени нещата, не ми се карай де :roll: , съжалявам, 4е се бавят нещтата.Формата я  възприемах само за формалност, чрез която излагаш  идеята за идеята...признавам си грешката.
та-темата:"студентите отблизо"; дата:изяснена; 4ас:знае се ве4е:) Първият участник:Лора Найденова,специалност:екология,3ти курс.
драснах ти е-майл4е със сносни абзаци :-P
Активен
"Трябва така да се нареди животът, че всеки миг от него да бъде значителен"(Лермонтов-"Бащи и деца")

btilov

  • Гост

Калиста, не съм получавал съобщения от теб. Къде по точно си ми писала? Ако може ми пиши на майла-а да се разберем. Във вторник със сигурност след 17:30 съм зает.
Активен