argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Руска филология (редовно)  (Прочетена 1283 пъти)

sine04ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
  • sine0ko angel4e
Руска филология (редовно)
« -: 24.08.2007, 09:47:27 »

Здравейте.  :-) Има ли някой колега, колежка приет в РФ редовно? Пишете
Активен
:) :)

luxy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: Руска филология (редовно)
« Отговор #1 -: 24.08.2007, 12:33:03 »

не превръщайте и този форум, моля ви, в тъпи въпроси и отговори и най-вече в безсмислен чат. имате си форум КСК. там правете каквото искате. но форума на филологическия факултет е за друг тип информация. и нищо няма д а ти стане ако почакаш малко да началото на учебната година. и аз навремето не познавах колегите си, но се запознахме...
Активен
:) живейте днес, обичайте днес, мразете днес - утре може и да нямате възможност....;)

Ivan_Ivan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 128
Re: Руска филология (редовно)
« Отговор #2 -: 24.08.2007, 18:41:46 »

luxy,   айде по спокойно, къде отпращаш момичето в КСК като вече е приета.
Именно за това е този форум ВСИЧКО СВЪРЗАНО С ФИЛОЛОГИЧЕСКИЯ ФАКУЛТЕТ. Форумите съществуват с тази цел. Ти вместо да събираш звездички под профила по-добре създай "нужна" тема. Особено сега лятото когадо има половин човек във форума да обвиняваш накой че е създал тема е доста глупаво. И според мен темата е много добра, може да предизвика интересни дискусии ако се съберат повече нейни колеги.


sine04ka , честито, че си приета и успех в обучението  :y:  Специалността не е никак лесна. но пък ако имаш желание ще ти е много интересно, а пък и
 реализацията от няколко години насам става все по добра и по-високоплатена  :wink: .




Активен

luxy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: Руска филология (редовно)
« Отговор #3 -: 24.08.2007, 22:01:19 »

добре, гадна съм. ама какво да направя
и да пожелаем успех на момичето, все пак с руския е трудно, а ти това го знаеш добре, нали
Активен
:) живейте днес, обичайте днес, мразете днес - утре може и да нямате възможност....;)