argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Държавен изпит  (Прочетена 6833 пъти)

sondata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 284
  • Angels cry and devils lie The world is our stage
    • Локомотив Пловдив - това сме ние!
Re: Държавен изпит
« Отговор #20 -: 10.05.2007, 15:07:30 »

Мааалиии, ся като се зачетох....

Иван е прав.
Аз завърших магистратурата с държавен изпит и изкарах 3.50, сигурно не съм знаел въпросите "динамичен и статичен уеб" и "релационни и обектно-ориентирани бази данни"  :-D.





VooDooMaN,

поздравления, справил си се с 0.50 единици по-добре от мен! И аз така завърших магистратурата - с държавен изпит! Само че изкарах 3.00. Очевидно и аз нямам нямам никаква представа от защита на информационни системи и проблеми на съвременните софтуерни технологии...



С две думи - опичай си акъла! С малко повече думи - пиши дипломна работа и след това БЯГАЙ колкото може по-далече!


... и излиза, че ще се набутам здраво в л****та. Ама при мен е донякъде неизбежно. В момента съм с няколко дини под мишницата и един пъпеш като Дипломната работа, може да изтърбуши всичко връз' Майката Земя  :-D
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Държавен изпит
« Отговор #21 -: 10.05.2007, 15:09:36 »

До назоваването на преподаватели - нямате грижи аз бих го направил да го направя ли ?

Хубаво човека пита за дърважните изпити :
Държавния изпит за бакалаври  Е ПОДИГРАВКА  с всички завършили ФМИ защото е максимално елементарен бих казал МАЛОУМЕН най вече практическата част на изпита визирам. Никой никога не учи за него средната оценка е 3.50 - 4 - лично аз бих го препоръчал пред загубата на време за правене на средностатистическата дипломна работа.
Държавния изпит за магистри - явно е гаден , иди на дипломна работа.


колкото до флейма .
в ФМИ абсурда е че 90% от НАЙСТИНА полезното което сам научил е бил от факултативни и избираеми дисциплини, което ми е полезно и в момента.
Активен

deviser

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
    • портал за имоти
Re: Държавен изпит
« Отговор #22 -: 10.05.2007, 16:47:55 »

Проблема на държавният изпит е че там наистина максималната оценка е 4, затова и въпросите са толкова лесни. Дори да решиш всичко вероятността да получиш по висока оценка е малка. В повечето случаи комисията няма време да се задълбочава в всяка една работа и оценяват набързо. Такаче ако искаш висока оценка то тогава има само 1 вариант - Дипломна работа.
Активен

AddaLlace

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 279
Re: Държавен изпит
« Отговор #23 -: 11.05.2007, 13:45:58 »

Какво става с пиенето?  :wink:
Активен
Гергана Панчева
Поздрави от
         The Bash Master Club

Форум на свободата http://smfc.xaxa.eu