argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Няма кой да прай предавания май?  (Прочетена 13091 пъти)

Dj Tr1o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 256
  • mY MinD Is DriFtiNG
    • Dj Tr1o Homepage

Каде отиде ентусиазма за радио предавания и ефирно време!? Хора за кво се напраи тва радио за да го има или за да се позлва?
Активен

VooDooMaN

  • Гост
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #1 -: 13.06.2007, 10:58:38 »

Да наистина, къде отидоха хубавите предавания?
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #2 -: 13.06.2007, 13:38:31 »

имаше ли такива аз така и не го пуснах май това радио ааа пуснах го веднъж :>
Активен

AddaLlace

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 279
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #3 -: 17.06.2007, 12:21:39 »

И аз мисля, няколко пъти го пуснахме даже. Ама нещо не вървеше, хм, не ми допадна.
Активен
Гергана Панчева
Поздрави от
         The Bash Master Club

Форум на свободата http://smfc.xaxa.eu

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #4 -: 18.06.2007, 11:53:46 »

И аз мисля, няколко пъти го пуснахме даже. Ама нещо не вървеше, хм, не ми допадна.
Сигурно заради японския рок. :-P
Активен
Too short signature limits.

4_kurs

  • Гост
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #5 -: 18.06.2007, 12:11:55 »

На мен ми липсват предаванията! :-(
Активен

scientist guy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #6 -: 08.08.2007, 00:01:24 »

Не знам, но така като гледам статистиката слушателите на това радио достигали ли са някога повече от 5-6?  :yawn: Човек дори и да има желание да направи предаване... Сещам се зе един лаф от сериала "Приятели", когато Рос каза на Моника - "Моника, какъв прекрасен начин да въздействаш на.... десетки хора!"  :-D Не ме разбирайте погрешно - на мен радиото ми харесва, слушал съм всичките предавания до сега.... Даже и аз си мислех да  направя предаване, но... В крайна сметка няма много смисъл и мотивация след като ще го чуят 5 човека!?  :?
« Последна редакция: 28.09.2007, 11:49:09 от scientist guy »
Активен
Nobody likes a smart ass...

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #7 -: 08.08.2007, 08:57:12 »

Кофти е да правиш нещо, особенно като няма кой да ти пляска, нали?... Е, scientist guy будителската роля не е никак лесна...
Активен

scientist guy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #8 -: 08.08.2007, 10:31:57 »

Кофти е да правиш нещо, особенно като няма кой да ти пляска, нали?... Е, scientist guy будителската роля не е никак лесна...

Напълно си прав! Радвам се, че съм бил разбран правилно!  :D
Активен
Nobody likes a smart ass...

chebaev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 216
    • Официалната интернет страница на Ивайло Чебаев
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #9 -: 20.08.2007, 20:48:43 »

Дам трудно е да се направи нещо добро и на доброволни начела. Лично аз исках много да направя нещо, но малко хич не се задържам Пловдив и няма как.
Активен

Stinkey

  • Гост
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #10 -: 21.08.2007, 15:44:37 »

излъчването на радиото от сградата на ПУ ли става или от домашни условия чрез логване в Админския панел на shout cast-a ? sorry,ако мястото на въпроса не е тук,но попаднах на тази тема и виждам ,че няма много желаещи за предаване и ми стана интересно да попитам  :-)
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #11 -: 21.08.2007, 16:57:10 »

От сградата на ПУ - химически факултет (на тавана). Това е същата сграда в която е библиотеката.
Активен

Stinkey

  • Гост
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #12 -: 21.08.2007, 17:02:40 »

аха  :-) явно си имате техника и тн. :-) аз се занимавам с музика (по-скоро аматьорски) и винаги съм искал да работя в радио  :roll:
« Последна редакция: 21.08.2007, 17:04:57 от Stinkey »
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #13 -: 21.08.2007, 17:30:27 »

Ами фен, ще се радвам да ти покажа скромното студио и ще бъде яко ако се присъединиш към "екипа". Виж засега радиото не е много популярно, но това до някъде е така защото няма достатъчно ентусиасти, които да го развиват. От 12 септември съм на линия, така че ще чакам да се обадиш...
Активен

Stinkey

  • Гост
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #14 -: 21.08.2007, 17:56:38 »

ами аз ще съм за 1-ва година в ПУ и незнам дали ще ти се обадя още в началото ,но иначе с удоволствие бих разгледал студиото  :-) иначе аз си правя разни  музики,но вкъщи  :-) само една имам записана в звукозаписно студио  :-)
Активен

scientist guy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #15 -: 28.09.2007, 12:07:41 »

Тук май е мястото пак до подчертая, че предавяния се правят не само с добро желание и ентусиазъм, а и с ДЕЙСТВИЕ. Всички, които до този момонет напарвихте предавания - БРАВО  :D, но защо спряхте!? Какво пречи да направите още предавания? kalista, Dj Tr1o, olq_lq, TNN, btilov, Bandulu_Dwata и всички останали, които правихте предавания до сега - да не се изчерпаха темите за нови предавания или какво?  :? Само не ми се оправдавайте, че нямате време и че сте заети - всички сме заети!  :no: Има една приказка - ако човек наистина иска да направи нещо - го прави, ако ли не - си намира оправдание за това, че не го е направил!  8-)

Stinkey, chabaev, TY, Marta, nihikobg и другите, които се обадихте, че искате да се включите със собствени предавания - какво стана? Не се отказвайте!!!  :y:  Посъберете малко време и енергия и действайте! Не мога да разбера как преди сте имали желание да направите собствени предавания, а сега нямате?  :-P

Хайде лятото всички почивахме, но сега започва новата учебна година, новия семестър - всички малко или много пак сме на линия - иска се само малко повечко мотивация и ентусиазъм! Дерзайте!  :rock:
Активен
Nobody likes a smart ass...

kalista

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • I love Xavier Naidoo
    • http://www.kalistabg.sladur.com
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #16 -: 07.10.2007, 12:16:44 »

 :bravo:  :roll:Първо:  Благодаря за първенството в списъка с ренегати ! И за да позамажа петното от иначе приличната си репутация , не ми се щеше досега да се включвам в темата с безполезни оправдания, но като гледам е добре на тоя етап да се намеся. За мотивите на другите не мога да говоря, пък и е глупаво всеки от нас да се оправдава поотделно,но мисля,4е са подобни. Последна година съм -специалност Българска филология, имам да пиша дипломна работа, да се готвя за държавни изпити. От ноември почвам и други курсове през уикенда. Уча и специализация Туризъм успоредно(сабота и неделя) . От утре започвам работа, която сигурно до последно ще оползотвори свободните ми минутки. ..Браво на мен!  :y:
Така че смятам, че е време малко по-младите да поемат щафетата, направихме хубави предавания миналия семестър...Наско продължава да води! Имахме немного,но верни и ценни слушатели, интересни дискусии по темите. А за тези, които подценяват  ефира на радио "Неко", все пак то е радиото, единственото , на техния университет и по-добре да организират по-солидна подкрепа, за да прогресира по-бързо, отколкото да намират кусури. Радвам се много за еколозите, които водят новото предаване. Жалко, че филолозите, които уж сме промедийно настроени, ги е страх да бъдат малко по-инициативни и оправни. Ако това ще ви амбицира колеги- аз водих само 5 , ако не се лъжа, предавания, след това бях на интервю в едно от най-слушаните пловдивски радиа и опита ми в радио "Неко" (благодаря отново на Наско за предоставения шанс!! :) ) бе взет под такова огромно внимание, че бях една от сериозните претенденти за  най-слушаното съботно предаване, в последсвтие друга кандидатка спечели конкурса, но смятам, че първата (най-важната!) крачка към медийната реализация съм я изминала вече и че е била именно в радио "Неко".
Успех на екипа и на всички бъдещи колеги, които се надявам да съм спечелила на наша страна!
Активен
"Трябва така да се нареди животът, че всеки миг от него да бъде значителен"(Лермонтов-"Бащи и деца")

scientist guy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #17 -: 07.10.2007, 13:34:53 »

Калиста - не исках да обвинявам никого... Съвсем не това ми беше идеята! Пределно ми е ясно, че всеки е зает! Аз също съм зает и то много, но реших че въпреки това ще направя Ойкос и го направих... и ще продължавам да го правя... Щом ти не можеш - зарибявай студенти от зайците да започнат свои предавания. Аз така правя в Биологическия и вече има отзиви. Много е възможно скоро да се появят още биологични предавания...
Активен
Nobody likes a smart ass...

kalista

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • I love Xavier Naidoo
    • http://www.kalistabg.sladur.com
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #18 -: 07.10.2007, 15:02:12 »

 :y: Идеята ти между другото е чудесна! Моята първа гостенка и много добра приятелка, беше Лора от биологическия, сега ще е 4-ти курс.;и темата беше предимно за екология, получи се доста добре! А аз иначе досега пробвах агитацията с мои колеги, които специализират журналистика дори, но смятат , че нямат радиофоничен глас  (че ще звучат зле в ефир) ,че нямат оригинална тема, литературата не интересувала младежите..или може би ....не им е ясна файдата(?!?) Зайците от своя страна нямат още достатъчно самочувствие  . Така че за всички колеги от 2 и 3-ти курс-ето ви поле за достойна изява:предаване може да се сътвори за всеки повод и проблем!!!
Активен
"Трябва така да се нареди животът, че всеки миг от него да бъде значителен"(Лермонтов-"Бащи и деца")

scientist guy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #19 -: 07.10.2007, 23:53:19 »

Моята първа гостенка и много добра приятелка, беше Лора от биологическия, сега ще е 4-ти курс.;и темата беше предимно за екология, получи се доста добре! А аз иначе досега пробвах агитацията с мои колеги, които специализират журналистика дори, но смятат , че нямат радиофоничен глас  (че ще звучат зле в ефир) ,че нямат оригинална тема, литературата не интересувала младежите..или може би ....не им е ясна файдата(?!?) Зайците от своя страна нямат още достатъчно самочувствие.

kalista - в интерес на истината не бях слушал това предаване - признавам си, но пък ме заинтригува и си направих труда да го изслушам от архива на радиото.  8-) По отношение на екологията имам своите забележки, но не това искам да коментирам тук сега... Като формат ми хареса, даже бях засякъл онлайн предаването с онова момиче от Македония, но да не се отплесвам от темата... Според мен предаването е готино и си заслужава да продължи да се прави... Ако ти лично не можеш - зариби някой колега или от зайците... Знам, че ако човек си съпостави всички предимства и недостатъци на това да седне да се занимава да направи предаване ще излезе че недостатъците са доста повече от предимствата... Аз също имах своите съмнения пред да започна с "Ойкос", но в крайна сметка реших да го направя за собствено удоволствие!  Дори и никой да него слуша щеше да ми остане като опит и преживяване, щях да науча нещо ново - ти също спомена за това... Но в последствие се видя, че предаването се харесва и има смисъл да се прави... Така, че кажи на тези твои колеги, които не виждат къде е файдата, че такава има! И ще я почувстват, както си я почувствала ти и както я почувствах и аз след първото предаване....  :wink: Така че не се отказвай - продължавай да търсиш някой който да те замести.  :y:

Едно предизвикателство към теб лично!  :wink: Ако намериш време да направиш още едно предаване "Студентите от близо" аз обещавам да ти бъда гост! Въпреки, че не съм вече студент, а докторант (което си е форма на обучение) ще бъда гост на предаването ти и ще си говорим за екология, за студентския живот и т.н. Дори мога да намеря още някой студент от сега завършващите еколози да сподели вижданията си от позицията на завършващ студент. Мисля, че ще се получи интересно... Какво мислиш - навита ли си?
Активен
Nobody likes a smart ass...