argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Проблем с форума  (Прочетена 2634 пъти)

Радо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 99
Проблем с форума
« -: 05.07.2007, 19:11:50 »

 От близо месец форума не ми зарежда. Познат, който е на друг доставчик няма подобни проблеми. На БТК съм. ИП-то ми е от вида 90.154.1**.**.
 През прокси си работи - доказателство :

Има ли някаква причина, поради която потребителите на БТК да нямат право да отварят форума?

Активен

Templar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 460
  • Warrior of Faith
Re: Проблем с форума
« Отговор #1 -: 05.07.2007, 19:26:49 »

Питай първо БТК call center-а за това. Първо те да си дадат компетентното мнение.
Макар, че като ходих да си плащам нета при моя провайдър и попаднах на следната ситуация. Понеже разговора беше по тел. не мога да цитирам другата страна, но може да се досетите за какво става дума:
...
ОП: Добре, а dir.bg отваря ли?
...
ОП: А icq работи ли ти?
...
ОП: А skype?
...
ОП: Добре, щом ти работи skype тогава защо ме занимаваш с глупости?!?!?

Опитах се да обяна на операторката докато си плащах таксата, че skype аксесва сървъра по IP и най-вероятно имат проблеми с DNS-ите, а тя ме изгледа с един поглед "Като си прост потребител, що даваш акъли?!?!" Та Хвала на такива оператори!!! :-D В такъв случай по-добре искай да говориш с админите, по ще те разберат.
Активен
Гледна точка към света: За миналото->оптимист. За бъдещето->реалист. С клиент над главата->песимист.
<===>
Templar Of Steel
Поздрави от
         The Bash Master Club

Радо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 99
Re: Проблем с форума
« Отговор #2 -: 08.07.2007, 21:33:24 »

Проблема се реши от не знам къде си :) Може и да е повлияла смяната на ИП-то ми - 87.126.***.***.
 От БТК не успях да получа отговор - обажда се някакъв автомат, резултата от обаждането е продължителен сигнал, след това заето?!
Активен

Templar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 460
  • Warrior of Faith
Re: Проблем с форума
« Отговор #3 -: 09.07.2007, 15:13:25 »

Напоследък и БТК-то много ги гони манията като всяка фирма с малко пари да предлагат "добро качество". Преди като звъннеш на Support Line-а се свързваш веднага или най-много след 2-3мин с оператор. Сега за това чакам 10-15мин. Качеството на услугата доста е паднало. Вярно проблем с нета нямам, но за едно пренасочване на нет към една машина или просто някой порт трябва да чакам поне 2-3 дена, а понякога това ми трябва веднага.
Активен
Гледна точка към света: За миналото->оптимист. За бъдещето->реалист. С клиент над главата->песимист.
<===>
Templar Of Steel
Поздрави от
         The Bash Master Club

Радо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 99
Re: Проблем с форума
« Отговор #4 -: 09.07.2007, 20:44:37 »

Мхм, затова (и заради мизерния ъплоуд) гледам да се оттърва от АДСЛ-а бързо :)
ПП: Пак съм през прокси :(
Активен

Калински

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 520
  • Екология на БТП
Re: Проблем с форума
« Отговор #5 -: 06.10.2007, 20:39:59 »

Мхм, затова (и заради мизерния ъплоуд) гледам да се оттърва от АДСЛ-а бързо :)
ПП: Пак съм през прокси :(
И аз съм на БТК, но нямам проблеми. Мизерния ъплоуд не ме интересува, за мен е важен даунлоуда. Все тая къв ще ми е коефициента в Замунда и Арена. Щом съм седнал на компа, значи съм онлайн :-D
Активен

Радо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 99
Re: Проблем с форума
« Отговор #6 -: 07.10.2007, 23:04:33 »

Проблема се реши с преместването на компа в Пловдив :)
ПП: И смяна на доставчика...
Активен