argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Kelli_Mutu™ :: администратор на forum.uni-plovdiv.bg  (Прочетена 13713 пъти)

Торбалан

  • Гост
Re: Kelli_Mutu™ :: администратор на forum.uni-plovdiv.bg
« Отговор #20 -: 25.07.2007, 16:50:32 »

важното е, че Администратора ще е тука и ще олицетворява силана на форума, който по някаква дребна подробност е форум на Пловдивският университет.
Ако имаш някакви вътрешни нужди (да не казвам комплекси) инсталирай си един форум и си командвай там.Предполагам, че с твойте IT познания, няма да ти е трудно.
Това е представителна платформа на една институция. Не е място за изпъкване или грандоманско поведение.
Активен

fair

  • Гост
Re: Kelli_Mutu™ :: администратор на forum.uni-plovdiv.bg
« Отговор #21 -: 25.07.2007, 16:52:23 »

Странно, ако всеки си изтрие регистрацията, какъв форум ще е това? Може би между ксх, фейр и кели-муту....
А, не, мен не ме брой. Кой е казал, че аз няма да си изтрия регистрацията :? Е, освен ако Наско не ми е изтрие първи де :wink:
Активен

AddaLlace

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 279
Re: Kelli_Mutu™ :: администратор на forum.uni-plovdiv.bg
« Отговор #22 -: 25.07.2007, 16:55:19 »

Странно, ако всеки си изтрие регистрацията, какъв форум ще е това? Може би между ксх, фейр и кели-муту....
А, не, мен не ме брой. Кой е казал, че аз няма да си изтрия регистрацията :? Е, освен ако Наско не ми е изтрие първи де :wink:

Окей, значи останаха двама  :hihi:

Става все по-забавно, а някой беше измислил ICQ. Божеее, ми то има и Skype*

* за повече подробности секцията на ФМИ относно съществуващите съоръжения за комуникация. Бързайте! Може скоро да я няма.
Активен
Гергана Панчева
Поздрави от
         The Bash Master Club

Форум на свободата http://smfc.xaxa.eu

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/
Re: Kelli_Mutu™ :: администратор на forum.uni-plovdiv.bg
« Отговор #23 -: 25.07.2007, 17:52:28 »

Аз участие в тоя спор няма да взимам, нито имам намерение да отправям критика и нападки към някого. Един въпрос обаче ми е действително интересен:
Не ти знам ко IT познание имаш (както писа в една друга тема) ама така не се администрира форум.
Как всъщност се администрира форум?
Активен
Too short signature limits.

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Kelli_Mutu™ :: администратор на forum.uni-plovdiv.bg
« Отговор #24 -: 25.07.2007, 18:22:06 »

Само едно питане: Това не е ли форума на ПУ"Пайсии Хилендарски".
От кога се е превърнал в нечия частна собственост?
Е да де, форума на ПУ е, защо да е частна собственост. Не се нерви - аз съм този, който е отговорен за него... и то от бая време, ако искаш ела и пробвай да поемеш отговорността по него с всичките си последствия... и действай. До тогава обаче решенията ги взимам аз, Дони и няколко други потребителя тук, с които обсъждам нещата.

Странно, ако всеки си изтрие регистрацията, какъв форум ще е това? Може би между ксх, фейр и кели-муту....
Нищо особенно, само няколко потребителя по-малко...

и както е казал народа - и без петли ще съмне, така че ако искаш дай да пробваме :hihi:
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: Kelli_Mutu™ :: администратор на forum.uni-plovdiv.bg
« Отговор #25 -: 25.07.2007, 22:07:04 »

Форума на Пловдивски Университет от известно време беше станал форум на една шепа потребители, които изсипаха простотията от Public (там си ОК, за това е направен) по другите секции. Когато някой пита нещо сериозно в секцията на един от факлутетите и след 5-10 поста двама души обръщат темата към фотоапарати... :roll: А положението с КСК подфорума е плачевно и в момента, дори и аз нямам желание да хвърля няколко часа (може и на доста часове да отиде, като гледам) в качественото му почистване. А некачественото почистване просто ще е изтирването на всичко наред. В такава обстановка, а реших, че вече не е забавно само да стоя и да гледам сеир.

Това не е форум на потребителите на форума. Форум на ПУ е, както някой правилно беше отбелязал. А в ПУ за всичко "електронно", за добро или лошо, отговаря Атанас Терзийски (a.k.a. ksx). Който затова е и админ. Делегирано му е правото да решава от ръководството. Дали ректора следи как точно върви форума е друга тема, но докато имат довери на Наско по принцип, във форума ще коли и беси той. И който друг той избере. Към момента това е Дони и (от днес и в по-малка степен) аз. Това не е конкурс "Кой иска да е мод, кого харесвате за мод".

Ако си мислите, че е голям кеф да си "голям шеф", значи не сте поддържали форум вече над две години като мен. повечето потребители са неблагодарни. Можеш да оставиш десет тъпи теми писани от някого, накрая да изтриеш най-тъпата единайста и веднага ставаш строг и зъл модератор. Два пъти за една седмица се намесваш по-забележимо в теми и веднага си Цербер. Не че ми пука чак толкова. Много ще се радвам ако всички ме харесват, но съм наясно, че това няма да стане, и съвсем няма да изпадна в депресия, само защото някой не ми се кефи. Ако за вас е важно да има добър форум с приятна, леко академична (но не прекалено суха) обстановка, то мисля, че ще се спогаждаме. Ако искате поредното форумче за чатче на всевъзможни теми - придържайте се към Public и пак може горе-долу да се разбираме. За друго - ами сори :roll:
Активен
Физически Факултет

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Kelli_Mutu™ :: администратор на forum.uni-plovdiv.bg
« Отговор #26 -: 25.07.2007, 23:06:25 »

Е кво повече да очаква човек от админ Дони и модератор lowstef. Мисля, че вече спокойно мога да се пенсионирам и ви завещая форума.
:bow:
Активен

Templar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 460
  • Warrior of Faith
Re: Kelli_Mutu™ :: администратор на forum.uni-plovdiv.bg
« Отговор #27 -: 25.07.2007, 23:26:13 »

А бъговете...? Кой ще ъпдейтва форума? :smoking: Ник'во пенсиониране. Пачове може да предложим, но ти ги ъпдейтваш. Скоро ще искаш и да отпаднат бирените сбирки... :angry:
Активен
Гледна точка към света: За миналото->оптимист. За бъдещето->реалист. С клиент над главата->песимист.
<===>
Templar Of Steel
Поздрави от
         The Bash Master Club

weedmactep

  • Гост
Re: Kelli_Mutu™ :: администратор на forum.uni-plovdiv.bg
« Отговор #28 -: 05.08.2007, 17:02:15 »

Zdraveite. 6to ne napravite toq forum kato edin malko po razshiren tehnicheski format. Imam predvid da si ostane kato edin publichen forum no s zajmojnost i za li4na korespondenciq. Za svalqne na jeni i transfer na informaciq. A?       BEAE 3krs :-)

Активен

kleosnefer

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 375
  • To turn back ... and not to forgive
Re: Kelli_Mutu™ :: администратор на forum.uni-plovdiv.bg
« Отговор #29 -: 05.08.2007, 18:22:33 »

Форума на Пловдивски Университет от известно време беше станал форум на една шепа потребители, които изсипаха простотията от Public (там си ОК, за това е направен) по другите секции. Когато някой пита нещо сериозно в секцията на един от факлутетите и след 5-10 поста двама души обръщат темата към фотоапарати...  А положението с КСК подфорума е плачевно и в момента, дори и аз нямам желание да хвърля няколко часа (може и на доста часове да отиде, като гледам) в качественото му почистване. А некачественото почистване просто ще е изтирването на всичко наред. В такава обстановка, а реших, че вече не е забавно само да стоя и да гледам сеир.

 :D :D :D :D :D :D lowstef!!!

Само с една забележка - положението в КСК подфорума е не плачевно, а направо побъркващо плачевно! Вярно е, че всеки има право да не чете такива теми или просто да зареже форума, но тогава цялата идея отива на вятъра - нито информация, нито полезност, а  само загубени изнервящи постове! Много се чудя какво им става на хората в КСК подфорума  :hihi:
Активен
Да рушиш, защото обичаш!

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Kelli_Mutu™ :: администратор на forum.uni-plovdiv.bg
« Отговор #30 -: 05.08.2007, 21:19:17 »

Zdraveite. 6to ne napravite toq forum kato edin malko po razshiren tehnicheski format. Imam predvid da si ostane kato edin publichen forum no s zajmojnost i za li4na korespondenciq. Za svalqne na jeni i transfer na informaciq. A?       BEAE 3krs :-)

А, бе човек, това е университетски форум на един от уж престижните унита в България. Как въобще на някой може да му хрумне идеята да го превръщаме в стая за запознанства и флиртове. Това не е тийнейджърски клуб. Освен това целта на форума не е запознанства, а обмен на информация. Да не искате да се превърни в средище за обмен на хормони.
Естествено ограниченията не са пълни. Като искате запознавайте си се. За това може да се използва функцията на личните съобщения, посочените координати от потребителите като мей, айсикю и прочее.


Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Kelli_Mutu™ :: администратор на forum.uni-plovdiv.bg
« Отговор #31 -: 06.08.2007, 09:04:33 »

Абе weedmactep,
ти ако в ПУ не можеш да се запознаеш с женки, никъв сайт немаа ти помогне, то ПУ-то си е бетер сайт ве... и фен, като цитираш прави го като хората - тва от по-горе не е мой цитат.
Активен