argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Относно програмата и сайта на филологическия факултет  (Прочетена 3454 пъти)

maus

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Незнам какво е мнението на повечето студенти във филологическия факултет относно изключително "актуалната" информация в сайта на факултета, но наистина ще ми е интересно да го разбера ;-) Многократно съм се чудила всъщност каква е ползата от този сайт щом информацията в него се обновява на 6 месеца един път.
Сега въпросът е: Кога някой ще се сети да публикува програмата за първия семестър?
В по - голямата част от сайтовете на другите факултети вече е публикувана, но при нас естествено пак нещата се движат бавно, но славно ;-) и най - вероятно въпросната ще бъде публикувана едва, когато вече всеки се е осведомил от други източници за нея.
И все пак ако някой има информация кога ще излезе програмата на скъпия ни факултет, моля, нека пише!
« Последна редакция: 28.09.2007, 10:42:07 от maus »
Активен

Маймунчо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96

Невероятно, но факт:
ПРОГРАМИТЕ СА КАЧЕНИ НА САЙТА!
Ха честито :)
Активен
Самый отдаленный край Вселенной к чему-нибудь да близок, самый близкий от чего-нибудь да отдален.
К. Прутков

bebinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

ами те много добре че са я качили ама чесно казано от мойта нищо не мога да разбера  :-D
Активен

Lanna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45

Преди малко се прибрах от ПУ и познайте какъв отговор получих на въпроса относно програмата по БФ за първи курс: Нямаме програмата! :?Изтеглих тази, която е качена в сайта, но уви ще уча БФ, а не разкодирване на незнайни знаци!Някой ако може да помага?Може пък проблема да е при мен?Ако ми трябва някоя програма, споделете коя? :s:
Активен

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120

Пробвай по начина на Пандита-може да се получи... А може ли да споделиш линка на сайта, от който я свали?  :roll:
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

Lanna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45

Пробвай по начина на Пандита-може да се получи... А може ли да споделиш линка на сайта, от който я свали?  :roll:

Заповядай, дано успееш да разбереш нещо, защото аз не успявам! :s:
http://www.uni-plovdiv.bg/site.jsp?ln=1&id=313
Активен

Dorian

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
  • Huh?!

Хм.. можеби нямаше да е лоша идея да сложат една легенда... всичко което знам е че АФ-то са три групи... ноо.... какво означават:
''А'' , ''В" , "Д" , "F"<---(!!!) и т.н.т

Простете моето незнание... просто съм неук :)
Активен

Маймунчо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96

На 30-ти си намери програмата на таблото на твоята специалност. Там обикновено окачват един списък на групите в 1 курс.
Активен
Самый отдаленный край Вселенной к чему-нибудь да близок, самый близкий от чего-нибудь да отдален.
К. Прутков

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120

Другият начин (по-несигурен) е да си изчислиш по последните 2 цифри на факултетния номер. Ако сте 60 човека курса 1-20 са първа, 20-40 - втора и 40-... - трета.
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

nadezhda

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94

Всичко е толкова обърканоо,   + имам  лекции и в новата сграда  :vomit: :vomit: :vomit:
Да не говорим, че пише някво 345, където пък въобще не знам къде е..но предполагам пак там  :vomit:
Поне в петък нямам НИКЪДЕ  :bravo: 
Иначе и аз не знам кви са тея групи и аз къде съм, ама тва ще стане ясно на 30-и, предполагам..
 :sun:
Активен

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120

Тия големите числа са в новата наистина. Хубавото е, че винаги ни правят програмите колкото се може по-сгъстено и петък не е натоварен или е чист  8-)
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

Angie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
  • IMPOSSIBLE IS NOTHING

Говорете за себе си колеги... на 2-ри курс АФ и съботата ни е заета  :s:  и то от 9 до 6. А да не говорим, че даже не са сметнали за необходимо да ни напишат къде ще са тези лекции все пак- в Нова сграда ли, в Ректората ли... къде? Колеги първокурсници, не се чудете какво са A, B, C, D, E и F- това са ви подгрупите. На 30- ти ще ви обяснят кой в коя група е. (Явно тази година АФ са доста голям курс  :bravo: ). Що се отнася до залите- някой много предвидливо се е сетил да обясни коя къде точно се намира- има списък в сайта. Е, успех на всички и тази година  :sun:
Активен

Dorian

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
  • Huh?!

Говорете за себе си колеги... на 2-ри курс АФ и съботата ни е заета  :s:  и то от 9 до 6. А да не говорим, че даже не са сметнали за необходимо да ни напишат къде ще са тези лекции все пак- в Нова сграда ли, в Ректората ли... къде? Колеги първокурсници, не се чудете какво са A, B, C, D, E и F- това са ви подгрупите. На 30- ти ще ви обяснят кой в коя група е. (Явно тази година АФ са доста голям курс  :bravo: ). Що се отнася до залите- някой много предвидливо се е сетил да обясни коя къде точно се намира- има списък в сайта. Е, успех на всички и тази година  :sun:

Мерси много!! Тази вечер просто не спах от размишляване но ето, че подгрупи въобще не са ми минавали през главата....

Не вадете грешни изводи.. аз не съм обсебен.... много   :-P
Активен

bebinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Dorian  и аз като теб много се измъчих с разгадаването на програмата на АФ,но явно не е имало много смисъл да се мъча,а дори и на подгрупи пак не ми изглежда много добре  :-D  :? :
Активен

LINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Summer, ние физическо имахме през втори семестър на 1-ви курс и през първи на 2-ри курс. Може и на вас да ви е  така..
Активен