argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Защо да не пишем на Win32API / MFC !  (Прочетена 13278 пъти)

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #60 -: 20.08.2007, 18:43:08 »

Понеже тук се говореше много за .NET и аз се сетих за една интересна статийка от MSDN - вижте и сами заглавието, когато я отворите, нарочно не го слагам тук, хихи!  :evil:

http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms379617(VS.80).aspx
Активен

NeshtoSeSluchi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 209
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #61 -: 20.08.2007, 19:51:29 »

За  BSD просто го прескачам защото не съм компетентен, но вярвам повече на cipher защото не съм го хващал да се дъни както съм хващал теб.

C e вечен, спор няма, но никога вече няма да е най-важния език и програмите на него ще стават все по-малко, но за съжаление незаменими. Също така както виждаме и C и C++ имат отрицателна тенденция това, че не са загубили място в последната година е друга тема, а ако да изпаднеш от 1 до 4 място не е тенденция надолу не знам кое е. Също искам да забележиш повишението от последната година на C# какъв процент от общите му проценти е тоест колко процента е нарастването, а и не забравяй, че около половината от процентите на Visual Basic са за Visual Basic.NET. Както част от процентите на C++ са за C++.NET, но там е пренебрежително малко.

Колкото за нарастващия дял на Linux... айде стига глупости. От 10 години го чакаме догодина да стане най-използвания OS:
http://www.w3schools.com/browsers/browsers_os.asp
ей го! От началото на годината дори е паднал.
http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp
Ето това за Firefox е нарастващ пазарен дял.
После защо MS си пускат доста от нещата за Mac OS, а не ги пускат за Linux... че кой ще си губи времето с тези читалищни занимания дето я продаде 10 бройки я не.

По въпроса за Web-а си отвори например jobs.bg и преброй Web vs non-web. Мразя web с цялата си душа, но това са фактите. А има една компания Google, не знам дали си я чувал. В последните години е най-бързо развиващата се IT компания. Та тези момчета к'во ли не пуснаха в Web вариант само OS дето не са пуснали в Web още.

Ключовата дума НЕ Е "програмираш" защото не ти плащат за да програмираш. Плащат ти да разработваш (това е ключовата дума) софтуер и никой не му дреме дали го правиш с клавиатурата, с мишката или с touch pad.

И сега да видим какво си написал за Maiden.

Цитат
За концерта даже мога да кажа, че беше незабравим спрямо малкото шоу, което беше в Белград, където беше на закрито, не можеше да се диша и бандата свири най-вече новия си албум и концерта беше най-много 45мин.

Ето какво е написал човек който всъщност е бил на този концерт:
http://www.radiotangra.com/?page=news&lng=bg&type=show&id=2434
Имаше някъде и сетлист който ако не се лъжа беше абсолютно същия като този в България или в България имаше една песен повече, но ме мързи да търся източници.

Цитат
Лично аз им простих още тогава защото Bruce Dickinson и Janick Gers са тези, които правят наистина страхотно шоу на сцената, за разлика от останалите, за които пък мога да кажа, че са страхотно китаристи.

Такааа...
Въпреки че сам си пуснал темата и че разказваш сякаш си много компетентен се вижда, че дори не познаваш членовете на групата. Този който тича като луд и прави шоу не е Janick, а Steve Harris. Janick си е точно един от страхотните китаристи. OK е да объркаш Janick (абе не е много OK ама се търпи) обаче да объркаш Steve Harris - създател, лидер и основен композитор в групата е жалко.

Цитат
Песните, които свириха няма да изреждам, защото са много за почти 2:30 часовия концерт.

Часовника ти избързва. На всички други им отчете 1:40. За справка:
http://www.radiotangra.com/?page=livereports&lng=bg&id=23

Цитат
Публиката направо полудяваше на класическите песни като Ratchild, Fear of the dark, 2 minutes to midnight, Iron Maiden (тук еди се появи с истински танк на сцената), The Throoper.

Като си имал дискографията им преди повече от 10 години (не твърдя че са много) поне да беше научил как се пишат заглавията на най-известните им парчета. За 10 години дори ти щеше да успееш. Колко беше истински танка няма да коментирам. Всички които бяха там видяха.

Следва най-легендарната изцепка:

Цитат
Е, не мога да кажа, че стадионът беше препълнен съдейки по това, че трибуните не бяха препълнени, но пък по последни данни билетите, които са били продадени са над 600 000.

Сигурен съм, че сам си измисли тези "последни данни", но дори да не беше можеше поне да помислиш малко. Най-големия метал концерт в историята е отново на Iron Maiden на Rock In Rio там е имало 250,000 публика. Ти къде видя в българия на някакъв вмирисан стадион 600 000. Най-голямата публика с билети изобщо в историята пак е била на Rock In Rio на Queen - 325,000. Явно сме подобрили рекорда... двойно.

А сега е време да си признаеш поне веднъж като мъж, че изобщо не си бил на концерта, а този "репортаж" е преразказ на репортажа от вестник Марица.
« Последна редакция: 20.08.2007, 21:51:02 от NeshtoSeSluchi »
Активен
Форум на свободата в ПУ: http://smfc.xaxa.eu

NeshtoSeSluchi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 209
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #62 -: 20.08.2007, 20:10:06 »

И за разлика от въображаемите ти автографи аз ще покажа моя истински и поименен:


Shot with Canon PowerShot A310 at 2007-08-20
Активен
Форум на свободата в ПУ: http://smfc.xaxa.eu

TeeRexX

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 739
  • изпратете ми анонимно пари в плик :)
    • www.myspace.com/teerexx
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #63 -: 20.08.2007, 20:26:21 »

УАУ!!! Това беше нокаут!
Още повече, че и аз бях на въпросния концерт и наистина templar-ските изказвания са доста абсурдни.
« Последна редакция: 20.08.2007, 20:29:44 от TeeRexX »
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #64 -: 20.08.2007, 21:06:36 »

брей човек да не иде на море ...
:)
колкото до последния пост на NeshtoSeluchi- нокаут :) ти какво пушиш ве момче :)
сега по темата
темата беше за Win32API и MFC
друг е въпроса че C++ е осран
както каза NeshtoSeluchi-  - Баница / спагети / косми / коса / металска прическа не къпана от седмици.
има милярди глупости които не се ползват които никой не ползва и само е чувал изучавал се от студентите ? ХА ? че аз ако видя студент да знае какво е union  ще падна или как се прави namespace.. :) ТОВА НАУЧАВАНЕ на език ли е :)
Enkov :
Ми ти ще кажеш, защо твоите приятели са го научили С/С++, а ти не?

КОЙ е казал че някой го е научил ?
за приятелите му не знам за моите колеги ( той е мой колега ) знам НИКОЙ не е научил C++ .
Не смятам че проблема е в хората ако не е в езика е в преподавателите :)
мен ако питате 1ви и 2ри курс в ФМИ трябва да се разкара -
del *
rm -rf  *
Java се учила трудно БЛА БЛА :) Java за първи език сам го обяснявал на хора 10 теми по 10 страници и хората вече знаят езика  ДАМ точно 100 страници и няма скрито покрито направо хващаи API и чети.
от отдавна не става въпрос за кви цикли къв memory Leek какви break-ове в switch-ове ГЛУПОСТИ :)
факта е какво може да се направи
за колко може да се направи
Всичко е за човекочесовете .
защо Java ?
ЗАЩОТО има ВСИЧКО .
има ли за нещо друго Struts/JSF/Spring/Hibernate/ЕЛЕМЕНТАРНО 2Д АПИ /3D API /API за мобилни устройства поне 2 апита .  Литература за всичко та дори и безплатна.
Aз на C++ лично не бих си го написал че го знам дори в CV-to дори не бих написал че съм го изучавал ..
срам ме е да кажа че го знам та аз нищо немога да направя на него
на MFC веднъж направих connection Към база данни и веднъж прочетох от сокет мале ... хора добре че забравих как става че дълго санувах кошмари
естествено защо да стане с 3 реда като може да има визард да се ходи по 1000 менюта и да се вика метод с 20 параметъра 7 от които са null.
някой каза "  И защо ли джаварите не спят нощем, а делфиеца (аз) си спинкам сладко и не поствам посред нощ?  " аа ? не знам аз нощем пия щото махмурлука не ми пречи то на Java всичко се пише само не ми трябва бистрия ум на C++ програмистите.
Делфи и то не знам къде се набута КЪДЕ ВЕ МОМЧЕ КОЙ ТЕ ПУСНА :)
Самия факт че на C++ може да напишеш нещо такова
int a[20];
for (int i=20;i>=0;i--) { }
и това ще си работи без грешка дълги години преди да се види какво си направил говори сам за себе си ...
няма такъв филм просто
Някой беше споменал нещо за OS на Java - JNode
« Последна редакция: 20.08.2007, 21:22:29 от JOKe »
Активен

Templar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 460
  • Warrior of Faith
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #65 -: 20.08.2007, 21:20:33 »

За  BSD просто го прескачам защото не съм компетентен, но вярвам повече на cipher защото не съм го хващал да се дъни както съм хващал теб.
Странно кога ли съм се дънил по тема за BSD? Хайде да те видим колко можеш сега да четеш и по това.
Активен
Гледна точка към света: За миналото->оптимист. За бъдещето->реалист. С клиент над главата->песимист.
<===>
Templar Of Steel
Поздрави от
         The Bash Master Club

NeshtoSeSluchi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 209
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #66 -: 20.08.2007, 21:49:18 »

Не мога, но cipher-а те беше прочел. Аз те прочетох по другата тема. Сега чакаме някой да те прочете и по C и да приключваме.
Активен
Форум на свободата в ПУ: http://smfc.xaxa.eu

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #67 -: 20.08.2007, 22:04:42 »

Много четачи се навъдиха в този форум, брей, брей! Все ни четете, четете... Вместо да четете лекции и книги.... :-P
Активен

NeshtoSeSluchi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 209
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #68 -: 20.08.2007, 22:13:51 »

Само templara четем (понякога и Давидов). Между другото искам да подчертая, че забележката на templara, че не парадирал с това къде работи и каква квалификация имал явно се отнася за Давидов защото не съм виждал никой друг на форума (е може и някой да го е направил, но не съм го прочел) да е написал къде работи или какъв сертификат е взел.

Както демонстрирах templara е решил да просвети другите за концерта на Maiden и е изписал тонове глупости. Не просто да сбърка. Всички бъркаме особено като стане флейм, но templara обяснява неща които си ИЗМИСЛЯ.

Така че Енков моля не се пиши и ти при четените има още много да се учиш докато се класираш при тях. Твойте постове са много по-обосновани и дори когато не съм съгласен с тях намирам смисъл да ги чета. И на templara намирам смисъл да ги чета за да го хвана в крачка или просто да му се смея. Жалко, че не съм компетентен по всички теми по които се изказва.
Активен
Форум на свободата в ПУ: http://smfc.xaxa.eu

Jack Johnson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 704
  • Хора, пазете си здравето! То няма цена!
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #69 -: 20.08.2007, 23:01:24 »

Я, видях си името някъде по-нагоре! А и отдавна не съм писал по темата!

NeshtoSeSluchi, сподели най-накрая какво толкова ти се е случило бе, човек!

Знам, че не обичаш да получаваш съвети, затова няма да ти давам, само леко ще вметна, че и аз чета постовете на другите и твоите като цяло са:

Тип A: Несъгласие с някой от постовете преди твоя!

Тип B: Абсолютен, ама направо тотален негативизъм, независимо към какво и кого!

Тип C: Постове в стил "ти грешиш, слушай мен, защото аз съм Господ, твоят Бог"!

Тип D: Комбинация от гореизброените!

Нямам нервите и времето да изчета всичките ти постове, за да ти дам конкретни примери по гореспоменатите точки, но тъй като напоследък се изявявам като сертифицирн медиум мога да ти разкрия част от бъдещето:

1) Докато четеш това, нещо в теб напира да не дочетеш края на поста ми, а директно да отговориш, че не съм прав, ама изобщо (доказателство за тип A)!

2) След като прочиташ точка първа, изтриваш това, което вече си започнал да пишеш като отговор и продължаваш да четеш нататък, въпреки че вътрешно ти се иска да ме засипеш с поне 96K дълъг пост!

3) Няколко минути се чешеш умно по главата, мислейки как точно да ме контрираш!

4) Главата ти ражда нещо и го написваш, но то е тип D и на мен не ми прави впечатление, защото го очаквам!


NeshtoSeSluchi, схващаш ли тънката ми ирония?
« Последна редакция: 20.08.2007, 23:04:07 от Иван Давидов »
Активен

Templar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 460
  • Warrior of Faith
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #70 -: 20.08.2007, 23:09:59 »

Мдаааа. Излислих си за концерта на Мейдън. И това си измислих:


1. Никога не съм бил в Белград на концерта. Дори незнам от къде се появиха тия печати. Незнам от къде някакви фенове на Мейдън ми надуха главата с това, че Бейли бил по-добър от Дикинсън. Все пак фактите говорят. Дори незнам от къде имам тая карта. Просто имам мания да колекционирам карти на градовете които съм посетил. Ама тая от къде се взе...

2. Ако на мен не ми е простено да допускам грешки то значи има и корупция в ПУ според тази тема и изказването на cipher-a изобщо не е основателно: http://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=4356.msg38686#msg38686 Защо не промених 600000? Защото след мен има постинг, а ако ти е направило впечатление не си променям постингите след като някой е писал след мен. На влизане на стадиона питахме организаторите колко хора са си взели билети и отговора им беше около 60000. Това за правописните грешки няма да коментирам. Просто съм сбъркал в бързината. Ако ще се заяждаш за това мога да ти намеря хиляди постове с такива правописни грешки.

3. http://youtube.com/watch?v=-sndlEiwVzg Забележи как се държи Гърс на сцената. За разлика от спринтьора Харис. Много добре знам, че е основател на групата и причината Дикинсън да напусне през '93. За това той ми е най-малкия фаворит. Според теб ако Бейли е толкова добър, защо падна толкова ниско да се помоли на Дикинсън да се върне в Мейдън и се съгласи да вземе и Смит като трети китарист? А защо мислиш Дикинсън покани Гърс в самостоятелната си кариера? Защото прави шоу и е добър китарист.

4. За хипербола някога чувал ли си? Ето това за истинския танк беше точно такова. Ама какво да ти кажа. Личи си, че колкоти си учил С/С++ явно толкова си учил и литература. И докато мен ме мързи да пиша и за това харесвам съкратените функции на С, то теб те мързи да учиш и за това ги плюеш.

5. Да признавам си че не съм ходил нито на концерта в Белград, нито в София. Гледах ги по телевизията понеже ги даваха на живо :-D Изобщо не спираха един от приятелите ми за това, че носи голяма връзка ключове и малко швейцарско ножче, и го накараха да си я остави в загражденията точно след портала. Дори не съм се измъквал почти час после с патешко ходене. Не съм се разправял с полицаи понеже трябваше точно час преди да отворят вратите да отида до центъра да взема едни приятели понеже закъсаха с колата. Изобщо не съм виждал даже къде се намира тоя стадион Локомотив и изобщо не живея в София в момента, а камо ли да работя.

NeshtoSeSluchi, ясно ми е, че се опитваш да въвлечеш още хора в интригата. Що не вземеш да кажеш и че съм писал някъде, че дори съм псувал Давидов?!?!?! А бе Ванка, ти не четеш ли :-P . Точно преди 2 поста го направих. Имам си други причини да не казвам къде работя и те нямат нищо общо с Ванката, а по-скоро със самия факултет, ама това е една мноооого дълга история, която като гледам не се променя и в деншни времена. А и пич, опитваш се да ме скараш с човек, с който съм учил и сме изкарали 5г заедно. Този човек ме познава много по-добре от едно мрънкащо хлапе във форума.

За сертификатите... Как позна. Сега ако ми кажеш и числата от ТОТО-то те признавам. Искаш ли да ти кажа нещо. Никога не съм бил за сертификатите. И това, че Ванката се изтъква изобщо не ми пука. Той много добре знае какво е мнението ми за сертификатите. Изобщо какво се обяснявам на човек който щом някой не е на неговото мнение почва като ощипана госпожица да се заяжда с него.
Така че Енков моля не се пиши и ти при четените има още много да се учиш докато се класираш при тях. Твойте постове са много по-обосновани и дори когато не съм съгласен с тях намирам смисъл да ги чета. И на templara намирам смисъл да ги чета за да го хвана в крачка или просто да му се смея. Жалко, че не съм компетентен по всички теми по които се изказва.
И хайде сега да се подмажем малко, понеже може да не си вземем изпитите догодина... Добре поне че си го признаваш, че единствено се опитваш да се заяждаш с мен. Това много краноречиво говори що за човек си.
« Последна редакция: 20.08.2007, 23:17:47 от templar »
Активен
Гледна точка към света: За миналото->оптимист. За бъдещето->реалист. С клиент над главата->песимист.
<===>
Templar Of Steel
Поздрави от
         The Bash Master Club

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #71 -: 21.08.2007, 00:15:29 »

Абе много взехте да ме одумвате в тая тема без да съм наоколо, та чак сега прочетох нещата. Трогнат съм от склонността на рицаря да ме нарежда в мое отсъствие. Ще бъде отбелязано, обещавам.

Иначе относно това:
Цитат
Пич ако е толкова компетентен прави ли разлика между Open и Free-BSD? Двете може да носят едно и също име, но както казах дори kernel-ите им нямат нищо общо. Дори идеологията за сигурност не им е една и съща.

Предполагам визираш тази тема: https://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=3626.0

Мнението ми беше шеговито-закачливо, но със сериозно недоволство към странните лицензи, които се тътрят там. Нека се прочете, за да не се говори наизуст, щото като гледам от това мнение (май!?) се правят разни кардинални заключения.

Иначе се чувствам длъжен да благодаря за приказките на нашето масонско приятелче по мой адрес. Мерси, фен. И ти прощавам. Знам, че си просто едно бедно китаристче и програмистче на BSD и не мога да постъпя грубо с теб. Всичко ти е простено. Хайде със здраве. :)

Поздрави
Активен
Too short signature limits.

NeshtoSeSluchi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 209
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #72 -: 21.08.2007, 00:26:27 »

Грешките ти са факт който всички прочетоха, а в каква връзка изобщо ми говориш за Bayley. 60 000 също си е солидна грешка за човек който претендира да знае какво е ставало там.

Не се опитвам да те скарам с никой просто отбелязвам, че единствения отговарящ на описанието в ТВОЯ пост за човек който казва къде работи и какви сертификати е взел е Давидов.

Радвам се, че след като провери кой кой е, за да се измъкнеш, вече завинаги ще помниш кой е Steve и кой Janick.

Давидов дори да си прав за типовете постове тотално не позна реакцията ми.

Цитат
И докато мен ме мързи да пиша и за това харесвам съкратените функции на С, то теб те мързи да учиш и за това ги плюеш.

Радвам се, че най-после осъзна, че не обичам да ми е трудно когато може да ми е лесно.

Твърдението за изпитите е доста смешно. Първо, че съм приключил с университета и второ, че дори преди това Енков не ми е преподавал никога.
« Последна редакция: 21.08.2007, 00:28:15 от NeshtoSeSluchi »
Активен
Форум на свободата в ПУ: http://smfc.xaxa.eu

Templar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 460
  • Warrior of Faith
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #73 -: 21.08.2007, 00:49:27 »

OpenBSD sux! Гадна политика на разпространение на дистрибуцията, а лицензът на оригиналния CD image е смешна работа и не ми харесва. Secure my ass... Голямата слава на OpenBSD... Всеки администратор знае, че не ОС-а определя сигурността, а тоя, който го управлява.

Long live Free-B-S-D...! :) :rock:
Самото sux е наистина шеговито. Или "Secure my ass...". Пич псуваш хипер открито и това е шега така ли. Все едно "да спя с жена ти, ама не се сърди то това е на шега."

Знам, че си просто едно бедно китаристче и програмистче на BSD и не мога да постъпя грубо с теб.
Брей, много врачки се извъдиха тук. А аз си мислех че ФМИ има нови комп. от дарения, то се оказа, че ги печелело от лотарията и тотото понеже им се казва кой е верния фиш. Наистина позна. Ходя да дрънкам по час на центъра за да изкарам малко кинти за бира. А някъде съм казал, че съм програмист?!?! Държа NeshtoSeSluchi да го отбележи към глупостите които съм писал. Това е мръсна дъма и не ми е позволено да я използвам за професията си. Също така ако съм писал някъде че съм учил във ФМИ нека се включи към същия списък с глупости. Аз нямам нищо общо, а дори незнам и къде се намира тва нЯщо.

Абе много взехте да ме одумвате в тая тема без да съм наоколо, та чак сега прочетох нещата. Трогнат съм от склонността на рицаря да ме нарежда в мое отсъствие. Ще бъде отбелязано, обещавам.
В твое отсъствие можеш да кажеш, че те одумвам ако го правех в ЛС. Форума е достъпен до всеки, а тези теми дори и се четат без регистрация, така че дори не е говорене зад гърба. Позицията на жертва много ви отива, но не и в този случай, че  да го изкарваш като говорене зад гърба при все че темата е 100% достъпна.

Мерси за прошката. Да простиш грехоевете на някой е много висшо дело. А аз това съм го направил отдавна още преди всички теми в които се намеся с ваше присъствие да вземат лично отношение. Все пак какво да ви виня. Млади сте още и нищо не сте видяли от реалния живот.
Активен
Гледна точка към света: За миналото->оптимист. За бъдещето->реалист. С клиент над главата->песимист.
<===>
Templar Of Steel
Поздрави от
         The Bash Master Club

Templar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 460
  • Warrior of Faith
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #74 -: 21.08.2007, 01:02:28 »

Радвам се, че след като провери кой кой е, за да се измъкнеш, вече завинаги ще помниш кой е Steve и кой Janick.
Докажи го ако можеш и не ми минавай с евтиния номер от сайта им "STEVE HARRIS as known by Janick Gers", защото точно същия изгони най-добрия си вокалист и едва не прати бандата в историята. Пич фен съм на Мейдън заради това, че бандата е това защото имат Дикинсън. Защото след втория си албум с Бейли, Харис видя, че затъват. За тва го изгоника и помолиха Дикинсън да се върне, но понеже той беше работил със Смит последния си албум им поставя ултиматум, че се връщат двамата или Харис да забрави за тях. Още от професионалната биография на Дикинстн искаш ли? Тази на Мейдън я знам покрай биографията на Дикинсън, но точно защото е замесен един п**ал като Харис не ме интерсува пълната биография на бандата. А и Харис '93 си показа какъв е "Или си само с нас и няма да ни протиоречиш, ако не махай се" Що се отнася до Харис никога не съм го харесвал. А Гърс никога не мога да го сбъркам, защото както казах по-горе той участва в първия солов албум на Дикинсън. А за Бейли явно не схвана иронията. Пич бях и на двата концерта и това е факт, така че извинявай за усилията да пишеш много, но като ти се пише...

А за 60000 просто Ванката се оказа много прав, че не четеш всичко преди да пишеш. Пак ще повторя:
Цитат
На влизане на стадиона питахме организаторите колко хора са си взели билети и отговора им беше около 60000.

Цитат
И докато мен ме мързи да пиша и за това харесвам съкратените функции на С, то теб те мързи да учиш и за това ги плюеш.

Радвам се, че най-после осъзна, че не обичам да ми е трудно когато може да ми е лесно.
Да ама с мързел софтуер не се пише, а и програмист не се става а само оператор на даден софтуер.

Edit: Ето ти още един клип да направиш разлика между спринтьора Харис и китариста Гърс: http://youtube.com/watch?v=PvdaIUwofGQ Повече от това може да намериш а антологията на Дикинсън DVD 1. За протокола още ще допълня, че не бих си взел албум на Мейдън за сметка на солов албум на Дикинсън. Сори, неа кинти за The X Factor и Virtual XI и за тва са на МР3 от датата. А и да ми ги подаряват не ги ща.
« Последна редакция: 21.08.2007, 01:43:40 от templar »
Активен
Гледна точка към света: За миналото->оптимист. За бъдещето->реалист. С клиент над главата->песимист.
<===>
Templar Of Steel
Поздрави от
         The Bash Master Club

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #75 -: 21.08.2007, 03:07:47 »

Самото sux е наистина шеговито. Или "Secure my ass...". Пич псуваш хипер открито и това е шега така ли. Все едно "да спя с жена ти, ама не се сърди то това е на шега."
Съжалявам. Не знаех, че OpenBSD е наравно с жена ти. Никога не съм искал да спя с OpenBSD... така де .. с жена ти... и ти гарантирам, че тя няма да ти изневери... поне с мен. Можете да си мъркате спокойно нощем. :)

А някъде съм казал, че съм програмист?!?!

Веднага показвам къде:
Цитат
@cipher мисля че до момента дискусията се водеше много човешки. Ако съм засегнал някой с израза маже по регистрите, не мога да кажа, че съжалявам понеже като линукс програмист така и не схванах логиката на регистрите, макар че съм ги използвал за какво ли не при регистриране на приложения като сървизи и то без допълнителни програмки.

По твоите разбирания е редактор. По моите щом мога да девелопвам с него нещата, които ми трябват и ми се възлагат като задачи си е идеалното IDE, но това би трябвало да го знаеш щом си гуру на FreeBSD. Аз съм само един обикновен UNIX девелопер. Опс излъгах китарист.

В твое отсъствие можеш да кажеш, че те одумвам ако го правех в ЛС. Форума е достъпен до всеки, а тези теми дори и се четат без регистрация, така че дори не е говорене зад гърба. Позицията на жертва много ви отива, но не и в този случай, че  да го изкарваш като говорене зад гърба при все че темата е 100% достъпна.
Тук не идеше реч, че си ходил да ме одумваш на ушенце на някого, а че ме намесваш в спор, точещ се няколко дни вече, а аз изобщо не съм взимал (и не съм искал да взимам) отношение в него. Даже видях, че си ми давал разни квалификации на характера и съвети как да се води спор. Къде ме видя мен в цялата тая история не можах да загрея. Не, че няма да мога да спя, ако не разбера, ама поне не ми говори женски работи, че си бил много коректен пич в постовете си тук.
Активен
Too short signature limits.

NeshtoSeSluchi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 209
Re: Защо да не пишем на Win32API / MFC !
« Отговор #76 -: 21.08.2007, 07:31:06 »

Тук трябва да си призная, че аз споменах първи cipher.
Като са ти казали 60 000 ти не можеш ли малко да помислиш, че това просто е невъзможно.

Цитат
Да ама с мързел софтуер не се пише, а и програмист не се става а само оператор на даден софтуер.

Не се пише на C. За това губи популярност пред езиците на които си се пише мързеливо.

Нямам никакво намерение да споря кой какво е направил от членовете на Maiden говорех за глупостите които си написал в онази тема. Иначе и Bruce хич не е цвете като характер.
Активен
Форум на свободата в ПУ: http://smfc.xaxa.eu