argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Кога е периода за записване на втора година?  (Прочетена 1934 пъти)

Димитър Димитров

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 213

Кога е периода за записване на втора година? След като имам само един изпит, който не съм взел значи 100% съм 2-ра година. Ликвидацията ми на този изпит е на 15 септември, тогава някаде ще почнат най - вероятно и очните. Та въпроса е кога трябва да запиша втората година?

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Абе ако си редовно - може в първата седмица на октомври дори да се запишеш, но питай в учебен отдел, не тук!
Активен

Димитър Димитров

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 213

Ами задочно съм. А какъв е проблема да питам тук?

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Проблем няма, само дето единствената достоверна информация ще е от Учебен отдел, а те не четат и не постват във форума.

А кой какво е чул, или логически мислел че би трябвало да е, може да ти изиграе лоша шега.

Щом си задочно - би следвало да се запишеш преди първото занятие или някъде там - т.е. около 15 септември, ако и тази година това ви е началната дата, като гледам на 17-ти май почвате.
Активен

Димитър Димитров

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 213

Мерси много!

XaKePaT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
    • продавам сайт

а някой знае ли при записването (редовно съм ) пак за 2ра година , трябва да дам бележка от библиотеката че не дължа книги , та някой знае ли тази библиотека дали работи сега лятото .Става дума за библиотеката на ФМИ.

XaKePaT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
    • продавам сайт

някой ще помогне ли ?

milenka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67

а някой знае ли при записването (редовно съм ) пак за 2ра година , трябва да дам бележка от библиотеката че не дължа книги , та някой знае ли тази библиотека дали работи сега лятото .Става дума за библиотеката на ФМИ.
Тва за първи път го чувам,че трябва да искаш бележка от библиотеката за да запишеш втори курс...знам,че бележка се иска,само когато си закриваш акаунта,на края на следването,но това се отнася за други специалности,за тези във ФМИ не знам...И предполагам,че трябва да ви работи библиотеката,освен ако не нацелиш момента на персоналната отпуска на библиотекарката ви  :rock:
Активен
Да живеят блондинките!

ПУ

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43

Бележка ти трябва задължително от библиотеката при всяко записване в по - горен курс. Иначе спокойно библиотеката на ФМИ работи.
Активен

smm

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 101

Библиотеката ще работи на 5 септември. Бибилиотекарката сега е в отпуска.
Активен