argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Информационна физика  (Прочетена 28002 пъти)

LiDSoN

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Информационна физика
« Отговор #40 -: 25.09.2007, 22:52:59 »

lowstef   Можеш ли да ми кажеш горе долу кога ще излезне и нашата програма ...  :s:
Активен
LiDSoN`

kicky

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
Re: Информационна физика
« Отговор #41 -: 25.09.2007, 23:52:22 »

Миии ъъ-ъъъ аз не съм lowstef ама мога да ти кажа, че програмата ще излезе около петък   :wink:
Активен
Ще правя каквото си искам!

Jeny

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Информационна физика
« Отговор #42 -: 26.09.2007, 11:11:34 »

И аз съм случайно информационна физика приет. Някои да знае дали е качена на сайта или изобщо има ли е програмата за първи семестър с изпитите о.0
Активен

dundi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Информационна физика
« Отговор #43 -: 26.09.2007, 11:47:38 »

Защо да не го завършиш ТУто ? Тук като е по лесно това не озна4ава 4е после лесно 6те намериш работа....и 4е има резлизация  в ТУто  влизат и с 2.99 и ако по4ти вси4ки са  такива то е логи4но да не го завършат.....а всъщност тук кое е по лесното?
Всъщност като се замисли човек невъзможни неща няма, но аз предпочетох тази специалност ... от старите специалности в ТУ. Инересно ми е какви комуникации ще изучаваме понеже досега съм учил Съобщителна техника в пловдивския техникум ... не вярвам някои да знае все пак е за първа година  :-)
Активен
Живота е всичко това което се случва, докато ти правиш други планове.

LiDSoN

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Информационна физика
« Отговор #44 -: 26.09.2007, 12:25:58 »

Мерси kicky ... :wink:
Активен
LiDSoN`

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: Информационна физика
« Отговор #45 -: 26.09.2007, 12:46:23 »

Програми готови още няма. При мен имам едно работно разписание за трите учебни лаборатории на катедра Експериментална физика, но само това, а и то още не е сигурно. За съжаление ще стане като по мое време - в Неделя ще се идва да се провери Програмата за Понеделник.
Активен
Физически Факултет

LiDSoN

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Информационна физика
« Отговор #46 -: 26.09.2007, 14:50:38 »

ахам а ... дали ще си има и в интернет .....за да не се разхождаме до там ?  :mmm:
Активен
LiDSoN`

Razes

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: Информационна физика
« Отговор #47 -: 26.09.2007, 15:53:21 »

това е част  от сайта на Бан   струва ми се 4е има връзка с нашата специалност
http://iccsweb.isdip.bas.bg/main.php?lang=bg&page=index1
Активен

mila352

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Информационна физика
« Отговор #48 -: 17.10.2007, 14:01:39 »

zdraveite,
 za vtori pat pisha vuv foruma.ot sf sum i nqkoi ima li telefona na Hristina Minkova,deto otgovaria za tazi specialnost?i 2-ro ot taq programa v taq tablica ni6to ne moga da razbera.v ponedelnik kak sa 4asovete?i kakvi sa tezi 1a i 2a grupa-koi gi opredelq?
  Merci  :s:
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: Информационна физика
« Отговор #49 -: 17.10.2007, 14:44:18 »

Телефон - 032/ 261 394

Иначе малко си закъснял с питането... То вече трета седмица върви семестъра. Така да ти обяснявам наизуст няма да стане. А коя група си е отпечатано и виси на таблото долу на партера.
Активен
Физически Факултет

kleosnefer

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 375
  • To turn back ... and not to forgive
Re: Информационна физика
« Отговор #50 -: 17.10.2007, 17:55:10 »

Цитат
Иначе малко си закъснял с питането... То вече трета седмица върви семестъра. Така да ти обяснявам наизуст няма да стане. А коя група си е отпечатано и виси на таблото долу на партера.
 
Махнали са голяма част от разписанията и разпределенията. Но можеш да определиш по факултетен номер.
Активен
Да рушиш, защото обичаш!

boiana865

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: Информационна физика
« Отговор #51 -: 10.06.2008, 22:33:43 »

ee колеги..наистина никой явно не си губи времето в сайта...е кажете след първата година какви впечатления събрахте...ще продължаваме ли нагоре, или дискриминацията е голяма...пък и нещата по трудните предмети са лесни..а по лесните трудни..сложна работа.Как ще я караме занапред?Предлагам да се местим в математическия факултет за по-лесно :)
« Последна редакция: 11.06.2008, 08:10:09 от Kelli_Mutu™ »
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: Информационна физика
« Отговор #52 -: 11.06.2008, 17:05:56 »

ee колеги..наистина никой явно не си губи времето в сайта...е кажете след първата година какви впечатления събрахте...ще продължаваме ли нагоре, или дискриминацията е голяма...пък и нещата по трудните предмети са лесни..а по лесните трудни..сложна работа.Как ще я караме занапред?Предлагам да се местим в математическия факултет за по-лесно :)

Ама вие да не мислите, че в Математическия ще е по-лесно? Или че ще научите повече. Все същото си е навсякъде - ако си седнеш на каквото трябва и учиш е лесно, ако си клатиш краката е трудно. Ако имаш желание и положиш усилие ще научиш доста, ако си бъркаш в носа и не идваш на лекции и упражнения нищо няма да научиш. Не е виновен факултета, виновен е студентския мързел. Също така няма лесни и трудни предмети, няма и дискриминация, ако си вършиш съвестно работата. Преди да посочиш треската в чуждото око, извади гредата от своето.
Активен
Физически Факултет

kleosnefer

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 375
  • To turn back ... and not to forgive
Re: Информационна физика
« Отговор #53 -: 11.06.2008, 19:20:21 »

 :-D
Браво, Стеф! Направо ни разката всичките студенти! :bravo: :-D
Мдам, така е... :wink:
Активен
Да рушиш, защото обичаш!

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: Информационна физика
« Отговор #54 -: 12.06.2008, 12:09:18 »

Ама ти какво? Да не мислиш, че и аз не съм бил същия? Мързела не е запазено право само на сегашните студенти. ;) Аз поне на занятия ходех редовно, но често съм полагал твърде минимални усилия извън Университета (които би трябвало да са основните усилия, по идея). И си влача последствията.  :blush:

Впрочем, от следващата учебна година може пак да се намърдам в студентското съсловие, да изкарам още една квалификацийка за учител. Да видим дали съм научил нещо за начините на учене.
Активен
Физически Факултет

boiana865

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: Информационна физика
« Отговор #55 -: 08.06.2009, 14:33:44 »

Незнам дали тук е най-подходящото място да попитам....но...някой знае ли как стоят условията при записване на второ више?Трябва ли да се кандидатства наново или не?
Активен

Zipov

  • Гост
Re:Информационна физика
« Отговор #56 -: 05.08.2009, 01:47:22 »

Приет съм "Информационна Физика и комуникации" и бих искал да говоря с някой , който да ми каже повече за тази специалност .
Активен

boiana865

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Информационна физика
« Отговор #57 -: 05.08.2009, 13:26:29 »

Аз съм тази специалност 3година.Учи се предимно физика.Целта е,както си прочел в справочника,да се натрупат знания в сферата на физика,комуникации и информатика.Интересно е..на мен лично ми харесва специалността и искерно се надявам да има перспектива,за тези които ще я завършим.
Активен

EXMIN7R

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Информационна физика
« Отговор #58 -: 10.04.2010, 16:19:34 »

Здравейте! От доста време не е писано в тази тема. Интересува ме специалността "Информационна физика и комуникации". Искам да чуя по-подробни мнения за нея, до колко е перспективна като сравнително нова специалност и като цяло какво предлага. Ще съм благодарен хора наясно с тази специалност да изкажат мнение.
Активен