argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Прехвърляне  (Прочетена 2413 пъти)

unregistered

  • Гост
Прехвърляне
« -: 20.08.2005, 11:51:09 »

искам да попитам как точно става и кога може да се прехвърли студент от една специалност в друга...
Активен

^AsTRaL_girl^

  • Гост
Re: Прехвърляне
« Отговор #1 -: 20.08.2005, 11:57:30 »

i az tova 6tqh da pitam..nqma da e zle nqkoi da kaje kak to4no stava...4yvala sam 4e prehvarlqneto stava 4ak sled parvata godina,taka li e naistina?po-rano dali moje...
Активен

gary

  • Гост
Re: Прехвърляне
« Отговор #2 -: 20.08.2005, 12:48:06 »

Da, prehvyrlqne v druga specialnost mozhe da stane samo sled kato sudentyt zavyrshi uspeshno pyrvata uchebna godina specialnostta po koqto e priet (vizh Zakonyt za vissheto obrazovanie - http://www.fmi-plovdiv.org/bg_ver/doc/ZVObrazovanie.htm ).
Активен

^AsTRaL_girl^

  • Гост
Re: Прехвърляне
« Отговор #3 -: 20.08.2005, 13:12:08 »

10x za infoto 8-)
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Прехвърляне
« Отговор #4 -: 22.08.2005, 21:18:48 »

^AsTRaL_girl^ : oshte ne si zapisala pak veche se prehvyrlqsh :P moje pyk da ti haresa
btw dokolkoto as znam prehvyrlqneto e lesno pone ako si ot sashtiq fakultet demek ako i 2te specialnostui sa v 1 fakultet de ako sa v razlichni neznam kak stava

p.s.
btw moje da zapisvate 2ra specialnost sigurno znaete :> koeto niiiiikak ne e losha ideq
Активен

^AsTRaL_girl^

  • Гост
Re: Прехвърляне
« Отговор #5 -: 22.08.2005, 22:16:25 »

JOKe :-) kato neroden Petko sum,nali:))ne se bqh zapisala i ve4e...glei kvo stava:)ama si adski prav,sigyrno 6te mi haresa i nqma da mislq za prehvarlqne :wink:
a otnosno 2ra specialnost-tova ne samo 4e ne e nikak lo6a idea,ami  napravo si e idealno 8-)
Активен

SodomGomor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126
Re: Прехвърляне
« Отговор #6 -: 23.08.2005, 10:14:25 »

JOKe :-) kato neroden Petko sum,nali:))ne se bqh zapisala i ve4e...glei kvo stava:)ama si adski prav,sigyrno 6te mi haresa i nqma da mislq za prehvarlqne :wink:
a otnosno 2ra specialnost-tova ne samo 4e ne e nikak lo6a idea,ami  napravo si e idealno 8-)
и как мислиш да караш два пъти повече изпити - е не са съвсем два пъти повече, защото някои изпити се припокриват. Не знам - аз съм пробвал да нося две дини под една мишница и никак не беше лесно - в смисъл карах два семестъра за един.
Помисли добре дали има смисъл, разгледай учебните програми and so on.
Активен
Значи кучета и котки може, а прасета не може!!?

^AsTRaL_girl^

  • Гост
Re: Прехвърляне
« Отговор #7 -: 23.08.2005, 11:21:33 »

SodomGomor az sa6to bqh 4yvala 4e pove4eto izpiti se pripokrivat*i mai vtorata specialnost moje da se zapi6e edva sled 1-vata godina,.nali? 6te imam vreme da precenq dali moga da se spravq s izpitite za edna specialnost :-) sigyrna sam 4e 6te e trydno,6tot tova ne e y4ili6te...
p.s.-2 semestara da gi vzeme6 za edin...tova ve4e si e seriozno :wink:
Активен

Kas

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
Re: Прехвърляне
« Отговор #8 -: 23.08.2005, 14:10:35 »

Izpitite ne sa chak tolkova trudni, ako si uchish sistemno i dve specialnosti nqma da te zatrudnqt mnogo:)
« Последна редакция: 23.08.2005, 14:12:49 от Kas »
Активен

^AsTRaL_girl^

  • Гост
Re: Прехвърляне
« Отговор #9 -: 23.08.2005, 14:36:15 »

az kakto se bqh zasilila s prehvarlqneto,a o6te ne se bqh zapisala,taka i s vtorata specialnost... :-),bez da znam kakvo e polojenieto s edna,misleh za vtora :-) 6te pozabavq malko:)to vremeto 6te pokaje..:)))izpitite moje i da ne sa 4ak tolkova trydni,kakto kazva6,ako se y4i sistemno...pak i v dopalnenie ako ima jelanie-si4ko bi trqbvalo da e nared :wink:
Активен

VooDooMaN

  • Гост
Re: Прехвърляне
« Отговор #10 -: 23.08.2005, 15:31:31 »

Колко изпита се падат при два семестъра в един? Максимално 7-8...
Като се има предвид, че поне 2 от тях са избираеми (разбирайте ниско ниво на изпита) - къде е проблема?
Да не говорим, че 2 семестъра в 1 се взимат сравнително рядко. Ако се отиде на специализация и се клатят крака примерно  :-). Щото аз като бях на специализация взех 6 изпита.
Активен