argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Къде е ПУ в България, Европа и Света  (Прочетена 7785 пъти)

Камелия

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 323
  • Love your life!
Re:Къде е ПУ в България, Европа и Света
« Отговор #20 -: 02.07.2010, 23:08:04 »

Това някакъв намек ли е? :hihi:
Активен

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Къде е ПУ в България, Европа и Света
« Отговор #21 -: 03.07.2010, 13:32:07 »

Дано ентусиазмът ВИ не угасне, когато станете студент на ПУ, или с течение на времето през годините.И ние бяхме така преди 3-4 години.Оптимистични, критични и уверени във възможностите(на себе си и на университета).Уви сега съм по-скоро реалист и разбирам, че някои неща не могат да се провменят, защото промяната зависи от всеки, най-вече от мене си.  :wink: :wink: :wink:
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

Камелия

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 323
  • Love your life!
Re:Къде е ПУ в България, Европа и Света
« Отговор #22 -: 03.07.2010, 13:57:14 »

Дано! :sun: Иначе с повечето студенти става така - губят оптимизма си с времето... А това, че промяната зависи от всички ни, е точно така. :handshake:
Активен

lora30

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Къде е ПУ в България, Европа и Света
« Отговор #23 -: 04.08.2010, 16:27:45 »

Абе тва сериозно ли е бе Нов български да е на второ място а русенския да е преди нас...
В какъв смисъл си изненадан за НБУ-че не е на първо място или че е доста нагоре? Ако е второто-виж им сайта. Всичко, което ти трябва, го има. А този на ПУ е ужасен. Жалко, че съм бивш кадър на университета и евентуално настоящ, а се налага да правя такива констатации,  но останах разочарована от липсата на актуална информация за магистратури, дати за записване, програми и т.н.
Активен

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
Re:Къде е ПУ в България, Европа и Света
« Отговор #24 -: 04.08.2010, 20:00:16 »

Абе тва сериозно ли е бе Нов български да е на второ място а русенския да е преди нас...
В какъв смисъл си изненадан за НБУ-че не е на първо място или че е доста нагоре? Ако е второто-виж им сайта. Всичко, което ти трябва, го има. А този на ПУ е ужасен. Жалко, че съм бивш кадър на университета и евентуално настоящ, а се налага да правя такива констатации,  но останах разочарована от липсата на актуална информация за магистратури, дати за записване, програми и т.н.

Да, сега ще съм 3та година и все още не мога да си проверя оценките онлайн, просто ги няма...това тук е направо 50 години назад!
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

Георги Фурнаджиев

  • Гост
Re:Къде е ПУ в България, Европа и Света
« Отговор #25 -: 09.08.2010, 20:46:26 »

Хора, това Е оценка на САЙТА на университета. Твърдя го точно защото повече чета, отколкото пиша, а чат пат и вниквам в написаното, особено ако е в полуправ текст.
Активен