argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Психология - Конспект за изпита по Генетика  (Прочетена 7784 пъти)

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Само четене ще ви спаси! Спокойно ,ще го вземете. Кой ви е по генетика?
Активен

Mr.SteeL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
  • Глиган в КосмосА

Тя генетиката вече мина.Остана само изпита по Анатомия сега на 22-ри този месец.Иначе аз се явих на 15-ти пак този месец и бях скъсан(както и още мн други).Аз вярвам,че на коледа се случват чудеса.
Активен
Тип небрежен,град крайбрежен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

По анатомия научете всички мусколи! И съответно и другите въпроси няма да имате там проблеми успех колеги. :-)
Активен

MiSs KiSs

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

По анатомия научете всички мусколи! И съответно и другите въпроси няма да имате там проблеми успех колеги. :-)

Предметът е "Анатомия и физиология на висшата нервна дейност" - не се изучават мускули.
А някой може ли да спомене от колко часа аджеба е изпитът? Мисля да ида в 8ч. и ако е от 9ч. да пия кафе  :-)
И другото което ме вълнува - не можах да намеря нищо за последния въпрос - Особености при обработка на сигнализацията. А да не говоря за сънищата, вниманието и емоциите...
Ако някой знае нещо по въпроса да не скромничи, ако ли не - утре ще си покаже.
 :-* Късмет и успех на всички!!!  :-*
« Последна редакция: 21.12.2007, 23:09:10 от MiSs KiSs »
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Е аз помислих ,че е само Анатомия на човека. Успех колеги независимо при ,който преподавателса. От билогическия са добре специалисти  :-).
Активен

mrKiLLEr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Само четене ще ви спаси! Спокойно ,ще го вземете. Кой ви е по генетика?


1-ви курс отидох на изпита без да съм прочел и една страница , преписвам от 2 колежки - аз имам 4 ,а те двете 3-ки ;)  , така чее ....
« Последна редакция: 20.03.2008, 18:03:47 от mrKiLLEr »
Активен
Silentbet.com - Работещ линк за bet365 България