argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: НУПЧЕ  (Прочетена 18965 пъти)

els

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
НУПЧЕ
« -: 22.09.2007, 20:33:45 »

ок,това с кирилицата съм го пропуснала,ами щом се налага......та,пак да повторя,че се надявам да не остана разочарована от избора си на специалност,защото точно това исках :-)
Активен

autumnrain

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: НУПЧЕ
« Отговор #1 -: 23.09.2007, 11:52:25 »

Ей, и аз съм 1ва година НУПЧЕ сега май сме колежки :wink: :sun:
Активен

TG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: НУПЧЕ
« Отговор #2 -: 23.09.2007, 15:40:50 »

Привет на всички мой колеги и колежки :) Аз също съм първи курс НУПЧЕ и искам да попитам дали някой знае нещо за програмата ни?
Активен

nejno_angel4e

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
Re: НУПЧЕ
« Отговор #3 -: 23.09.2007, 19:26:54 »

привет и от мен и аз съм НУПЧЕ, ехе събрахме се... :wink:
Активен
"Никога не те спохожда желание, без да те споходи и силата, с която да го осъществиш. Но все пак може да се наложи и да се потрудиш за това."

els

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: НУПЧЕ
« Отговор #4 -: 24.09.2007, 13:42:56 »

мда,май заформяме групичката вече :wink:а,за програмата,ако някой знае нещо по въпроса,плс,да каже :-)
Активен

TG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: НУПЧЕ
« Отговор #5 -: 25.09.2007, 11:42:01 »

наистина май се събрахме нашия курс :) .Относно програмата ни,аз днес ще ида до Ректората да видя дали нещо е излезнало и ще ви кажа,все пак сме колеги ;) ;) ;)
Активен

els

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: НУПЧЕ
« Отговор #6 -: 25.09.2007, 12:45:47 »

благодаря,така е,колеги сме :-)сега нямам тази възможмост да отида,иначе щях  и аз да проверя.
Активен

nejno_angel4e

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
Re: НУПЧЕ
« Отговор #7 -: 25.09.2007, 23:23:36 »

 :-) а къде ще ни дадат студентските книжки официално? Иначе знам , че от учебен отдел можем да си ги вземем...  :roll: И ще има лиии такова откриване на факултета на 30 следобяд кам 14:00 както на ФМИ има? Някой знае ли?
Активен
"Никога не те спохожда желание, без да те споходи и силата, с която да го осъществиш. Но все пак може да се наложи и да се потрудиш за това."

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: НУПЧЕ
« Отговор #8 -: 26.09.2007, 00:11:24 »

на 1 октомври в 10 часа в 1 аудитория на новата сграда ...която аудитория  нз къде е но това са изнесли на сайта за целия педагогически факултет
Активен

TG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: НУПЧЕ
« Отговор #9 -: 26.09.2007, 12:17:55 »

Драги колеги и колежки ,както казах вчера бях до Ректората да видя дали е излезнала нашата програма,но за съжаление нямаше нищо.Не видях никаква информация относно педагогическия факултет и май трябва да ида до новата сграда да питам,че не остана време.А без програма незнам какво ще правим  :s:
Активен

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: НУПЧЕ
« Отговор #10 -: 26.09.2007, 12:26:10 »

Драги колеги и колежки ,както казах вчера бях до Ректората да видя дали е излезнала нашата програма,но за съжаление нямаше нищо.Не видях никаква информация относно педагогическия факултет и май трябва да ида до новата сграда да питам,че не остана време.А без програма незнам какво ще правим  :s:

програмата може да си я вземем и в понеделник когато ни раздават книжките
а педагогическия факултет е в новата сграда така че ако се ходи там трябва да се ходи защото посмъртно в ректората няма да намериш инфо :)
Активен

TG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: НУПЧЕ
« Отговор #11 -: 26.09.2007, 12:32:25 »

Драги колеги и колежки ,както казах вчера бях до Ректората да видя дали е излезнала нашата програма,но за съжаление нямаше нищо.Не видях никаква информация относно педагогическия факултет и май трябва да ида до новата сграда да питам,че не остана време.А без програма незнам какво ще правим  :s:

програмата може да си я вземем и в понеделник когато ни раздават книжките
а педагогическия факултет е в новата сграда така че ако се ходи там трябва да се ходи защото посмъртно в ректората няма да намериш инфо :)
а къде трябва да сме в понеделник и в колко часа и сигурно ли е ?
Активен

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: НУПЧЕ
« Отговор #12 -: 26.09.2007, 12:37:15 »

Активен

TG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: НУПЧЕ
« Отговор #13 -: 26.09.2007, 12:40:03 »

Активен

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: НУПЧЕ
« Отговор #14 -: 26.09.2007, 12:51:06 »

нямаа защо
само дето мен никак си не ми е ясно къде е тази аудитория и как ще ни натапчат всички
броих ги над ....10 специалности сме и то на едно място но..... ще видим какво са измислили от ПУ :)
Активен

TG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: НУПЧЕ
« Отговор #15 -: 26.09.2007, 13:12:12 »

ами да ти кажа  и аз се чудя как така ще ни съберат толкова много народ,при положение ,че само нашата спец(НУПЧЕ) са 40 човека....И аз нз къде точно е 1 аудитория и може да ида да разуча,че на 1 ще е лудница  :-)
Активен

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: НУПЧЕ
« Отговор #16 -: 26.09.2007, 15:03:48 »

мда и аз мисля да ида ама не ми се ходи сама..то и нашета специалност ще сме над 60 души-аз съм психология  ама тема за психология редовно никой не енаправил няма и аз да правя....та за тва си пиша при вас :)
баща ми днеска го пращах но казали че още ни работят върху прпграмите..демек най -хубаво петък да се иде та дано тогава със сигурност са я направили програмата
Активен

TG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: НУПЧЕ
« Отговор #17 -: 26.09.2007, 17:52:16 »

и аз мисля да ида в петак,ама само да те питам на първи от 10часа както пише в сайта,в 1 аудитория нали е в Новата сграда ????? То така пише,ама аз пак да те питам  :roll:
Активен

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: НУПЧЕ
« Отговор #18 -: 26.09.2007, 18:08:41 »

мда пише... аз като ида в петък ще пообиколя да я намеря къде е тая 1 аудитория...че понеделник кой знай ква блъсканица ще е...целия факултет натъпкан на едно място... 10-11 спец по 40 души средно..смятайте....
всички други ги събират по макс 4 спец нас що така на нахакват и с порграмите не са ни излезли още а на др са и с всичко  :? :? :? :? :? :? :? :? :?
Активен

TG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: НУПЧЕ
« Отговор #19 -: 26.09.2007, 18:14:12 »

брат ми е 3-ти курс и ми каза,че 1 аудитория било в химическата сграда на ректората( стара сграда)  срещу библиотеката,там било и 2 аудитория-една до друга са,така че......нз къде трябва да идем  :?
Активен