argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ПУП и НУП -redovno  (Прочетена 8079 пъти)

Qn4et0

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #20 -: 28.09.2007, 14:50:10 »

Но да се надяваме и в неделя да кажът нещо :wink:
Активен

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #21 -: 28.09.2007, 16:36:21 »

има изнесени вече програми от нашия факултет
Активен

TG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #22 -: 28.09.2007, 17:01:55 »

КЪДЕ САААА ????? ся ако дадеш и линк,ще е супер,плссс
Активен

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #23 -: 28.09.2007, 17:22:45 »

амииии линк нз кога ше ги качат но баша ми беше и е висял до 15:30 и са му дали за психологията значи и за др трябва да са готово.утре най късно ще ги изнесат
Активен

TG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #24 -: 28.09.2007, 17:26:44 »

амииии линк нз кога ше ги качат но баша ми беше и е висял до 15:30 и са му дали за психологията значи и за др трябва да са готово.утре най късно ще ги изнесат
къде е висял и от къде са му дали програмата  ?
Активен

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #25 -: 28.09.2007, 17:37:27 »

Активен

bebe_kote

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #26 -: 28.09.2007, 17:46:33 »

е то това и аз щях да ти го кажа :-)то в сайта го пишеше като за малумници :-D
Активен
има една велика истина на тази планета:независимо кой си и с какво се занимаваш,щом много силно желаеш нещо,това означава,че желанието ти се е родило в душата на Вселената и тя ти съдейства,за да го постигнеш

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #27 -: 28.09.2007, 17:54:09 »

ми къде може да е висял.... при инспекторката е висял

"като за нз какви в сайта"- сега започнаха да изнасят програмите до одеве нямаше нищо тъй че айде да не се правим.... :wink:
Активен

bebe_kote

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #28 -: 28.09.2007, 19:03:20 »

тука е като развален телефон  :drunk:всеки си говори , а никой не възприема :-D голямо лутане докато се доберем до студенстките книжки :bravo: само някой да не се изгуби във факутета .тря да ходим с лаптоп да се ориентирваме :-D
Активен
има една велика истина на тази планета:независимо кой си и с какво се занимаваш,щом много силно желаеш нещо,това означава,че желанието ти се е родило в душата на Вселената и тя ти съдейства,за да го постигнеш

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #29 -: 28.09.2007, 19:21:51 »

тука е като развален телефон  :drunk:всеки си говори , а никой не възприема :-D голямо лутане докато се доберем до студенстките книжки :bravo: само някой да не се изгуби във факутета .тря да ходим с лаптоп да се ориентирваме :-D

с изпит по какво си приета?
Активен

bebe_kote

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #30 -: 28.09.2007, 19:57:58 »

с патагонски и не мога да пиша на кирилица трябва да ми предадеш няколко урока по езикова култура :rock:ще ти се реванширам като те опътя
Активен
има една велика истина на тази планета:независимо кой си и с какво се занимаваш,щом много силно желаеш нещо,това означава,че желанието ти се е родило в душата на Вселената и тя ти съдейства,за да го постигнеш

TG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #31 -: 29.09.2007, 13:14:13 »

НАМЕРИХ Я....сори
« Последна редакция: 29.09.2007, 13:43:05 от TG »
Активен

nikol.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
  • There's something about my heart...
    • Facebook
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #32 -: 16.02.2008, 19:48:26 »

То хубаво намерихме програмата за 1-вия семестър - това са вече стари дертове - ама какво да правим като за 2-рия (който започва след около 36 часа) такава дори още не съществува на територията на сайта...  :?
Активен
Wisdom is after me, but I run faster...

GIGATA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #33 -: 12.03.2008, 20:38:29 »

Здравейте колеги и колежки от редовното ПУП и НУП! Някой може ли да ми каже кога има часове по "Основи на изобразителното изкуство". Интересува ме кой ден! (Аз съм задочно)
Активен

Malenita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 162
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #34 -: 13.03.2008, 10:17:49 »

То хубаво намерихме програмата за 1-вия семестър - това са вече стари дертове - ама какво да правим като за 2-рия (който започва след около 36 часа) такава дори още не съществува на територията на сайта...  :?

Незнам дали си наясно, но програмата я има в сайта и то доста отдавничка...
Активен
Едва когато някой си

nikol.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
  • There's something about my heart...
    • Facebook
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #35 -: 16.03.2008, 22:36:11 »

Ами да, има я, обаче не от достатъчно отдавничка... пък аз и още по-отдавничка го писах онзи коментар. :-) ?-са беше, че който там е отговорен за това изобщо не благоволи да качи програмата дори 1 ден преди да започне семестъра. Ами аз от къде да знам кога да дойда на другия ден? Това си беше несериозност от всякъде. Така си е.  :? То вече и да е пусната, за какво ми е. То и в университета я има. Не би ли трябвало идеята на това да я качват в Интернет да е, че хората да не трябва специално да се разкарват до университета за да я видят. Все пак има доста пътуващи и от други градове. И още нещо - благодарение на това, че нямаше програма когато трябваше да има първата седмица почти никой не идваше от моя курс на лекции и упражнения. И защо ли да идват. Как искат да приемат университета на сериозно, като дори главните в него не го правят.
Активен
Wisdom is after me, but I run faster...

GIGATA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #36 -: 16.03.2008, 23:14:38 »

Права си nikol, програмата я качиха точно един ден преди да почнем лекции. И за пътуващите хора, и тези с др. ангажименти като работа, деца и т. н. беше затруднение тепърва да си правят планове за утрешния ден. Но...... това е  :wink:
Активен

GIGATA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92
Re: ПУП и НУП -redovno
« Отговор #37 -: 02.04.2008, 22:14:09 »

 Здравейте колеги и колежки! Интересува ме кога гл. ас. д-р Васил Ангелов Кузмов /естетическо възпитание/ ще има редовни лекции при някои от вас, независимо в кой курс. Ако някой може да ми каже кога през работните дни ще е в ПУ, моля да ми окаже съдействие.
Активен