argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Честито, зайци! Доволни ли сте от посрещането?  (Прочетена 4717 пъти)

SodomGomor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126

Ми тва искам да питам де. Какво ви е мнението за посрещането вчера? Какво мислите за нещата, които чухте?
Направо кажете какво мислите.

 :mrgreen: :mrgreen:
Активен
Значи кучета и котки може, а прасета не може!!?

MapTuH

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Всичко хубаво, само не можах да се вредя в концертната зала да видя министъра как се чувства. Аа, и съм изключително горд да нося значката ФМИ :))) Бтв, откъде мога да се снабдя с тениска ФМИ като на тия, дето говориха в аудиторията?
Активен

Райчо Мукелов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
  • I snuggle with subwoofers
    • HULTIG - Human Language Technlogy and Bioinformatics Interest Group

Абе ако знаете тука в Португалия в тоя град дето съм как посрещат новите ...
Старите студенти ги карат например да маршируват по улиците и да викат някви неща дето не ги разбирам, оня ден видях десетина човека с по една дискета на врата, на дискетите имаше някви номера и бяха ги нарисували по лицата с червило и фулмастери, на някои има бяха направили доста странни прически ама те изглежда се забавляват фрешмените (още съм зле с португалския та не разбирам много какви ги говорят). Интересното е че тези неща се подкрепят от университета ?!?!?!
Вчера пък пичовете се бяха събрали пред женското общежитие (под ръководството на един двама стари студенти естествено, старите студенти се познават по това че са с чесрни костюми, с нещо като тога и шапки) и пееха някакви песни а жените ги поливаха с вода изобщо супер странна работа :) , като се има в предвид че действието се развива в един часа през ноща.
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

dobre che ne sme tam znachi
Активен

VooDooMaN

  • Гост

Кой с тениска е говорил в аудиторията бе :)?
Активен

MapTuH

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

как бе, ония пичове дето си подаваха микрофона един на друг. Там дето единия ходил в Германия, другия взел 4 години за 3, Янчето я запомних :) сещате се за кои тениски
Активен

krasii

  • Гост

Ami che i VooDooMaN beshe hodil edin semestyr v universitet v avstria i ima teniska ama zavyrshi i maj sega ia razviava iz sofia...:)
Активен

prestor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62

Мерси за посрещането във  факултета  :-). Само да ви питам доколкото разбрах снимките които се правиха ще бъдат публикувани някъде. Бихте ли ми казали адреса?
Мерси предварително!
Активен

krasii

  • Гост

ami te sa si publikuvani na tochnoto miasto
http://www.fmi-plovdiv.org/gallery/
Активен

COLD_FIRE

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

хич не беше зле, даже изобщо. На мен най-много ми хареса отношението на декана и на всички студенти от по горен курс спрямо новите(зайчоците), а и едва ли има такава атмосфера каквото срещнах в ФМИ, за другите факултети не ми се говори аз съм с двете заешки лапи за ФМИ. ;-) А пък ще е още по готино ако замените значките с тениските на ФМИ(или да ги пуснете на много ниски цени), както харвард ама защо са червени, сините са по готини?? Иначе за скромния ми опит като зайчок в голямата гора нещата са много свободни, в смисал че един заек може да се извая по начина по който желае с избираемите дисциплини... Как мога да се запиша за една от тях в първи курс? Каква е процедурата, ако искам(директно ли се тича при декана)?
Активен
- България над всичко и всички.
- Информацията трябва да е свободна, всеки който не мисли така е мой враг!
- По добре да ме уважават от колкото обичат!

- Свободния софтуер е като секса, най-добре е като е безплатен(Линус Торвалдс).

ExpertOne

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Хе, хе. Мисля че сините се дават само за заслуги  :-D (щото са по-готини, нали разбираш)

За спецкурсовете: Те са доколкото знам (има го описано на сайта) за определени курсове (2,3 и т.н.) и специалности. Обаче никой няма да те изгони от спецкурса (добре е все пак да питаш преподавателя) затова, че не си записан (освен ако не пречиш на занятията). Това обаче няма да ти се брои официално за спецкурс, но и няма да има нужда да се явяваш на изпит.

PS: Между другото, ако преподавателя си носи пушката за зайци - не влизай!  :-D
Активен
ExpertOne

neliM

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
  • Шматка

Червени са защото трябва да сме в крачка с властта затова :)
Активен
Шматкам се.

ExpertOne

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

... не се бях сетил :roll:
Активен
ExpertOne

COLD_FIRE

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

хяхяхях ние не сме ли по обварзани с АТАКА отколкото с БСП?? ;щ
Активен
- България над всичко и всички.
- Информацията трябва да е свободна, всеки който не мисли така е мой враг!
- По добре да ме уважават от колкото обичат!

- Свободния софтуер е като секса, най-добре е като е безплатен(Линус Торвалдс).

SodomGomor_

  • Гост

COLD_FIRE-> ако искаш да ти се впише в книжката тази дисциплина, трябва да говориш с декана,а ако не държиш можеш просто да попиташ преподавателя и да ги посещаваш за fun, пък и да научиш нещо. Но много неща ще научиш и от преките си контакти с преподаватели и студенти.
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

COLD_FIRE : ima 3 tipa izbiraemi disciplini znachi :

Izbiraema Disciplina tova koeto se vodi e disciplina koqto ot 2ri kurs shte imash seki semestar i si zadaljen da zapishesh tochno 1 ot spisaka s 15 disciplini primerno . Za da poseshtavash nqkoq ot tiah predi tova triia ili da govorish s prepodavalelq no nqma da ti se pishe v diplomata ili da vidish dali ima nachin da pusnesh molba do dekan ili nenzam do koi za da zapishesh tazi izbiraema predvaritelno ( dokolkoto razbrah e vazmojno ).

Profilirashta Izbiraema Disciplina :
napraktika tq ne e izbiraema ot teb ima semestri v koito ima tova neshto narecheno Profilirashta Izbiraema disciplina izbira se ot Fakultetniq Syvet i e za celiq kurs prosto vsqka godina e razlichna i primerno ima razmesteni disciplini v semestrite i t.n.

Fakultativna izbiraema Disciplina :
tova poprincip sa nai iakite disciplini vodqt se ot studenti , vynshni hora , prepodavateli v drugi fakulteti i koito iska poprincip se vodqt v Sybota ili nedelq bezplatni sa moje da se zapisvat ot vseki ot vseki kurs i se vpisvat v knijkata .
V momenta ima fakultativna Ruski ezik da kajem ( zapisvane v staq 330 )
Активен

ScherZ.

  • Гост

Izprashtaneto beshe qko... ama men pak me izlojiha tztztzt:) ina4e... na posreshtaneto se 4uwstwah gorda 4e se otkazah ot Su nqkak si:).....

PS. Pak zabrawih ruskiq da se zapisha aide .... zaici zapishete sym da ne sym sama ot 1-wi kurs shte e interesno
Активен

ScherZ

  • Гост

oh imah predvid posreshtaneto de:)))
Активен

puls

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
    • puls@fmi

 Едно малко допълнение към написаното от JOKe:  :-D
 имаш и 4-та възможност,  да изучаваш предмет, който не е в списъка на избираемите дисциплини и факултативни курсове.
   :-D За целта подаваш молба до декана, като посочваш в кой факултет, с кой курс, каква лекция искаш да посещаваш. Ходиш си на лекцийките и накрая за да се явиш на изпит си взимаш протокол от инспекторката отговатяща за твоята специалност. След успешно положен изпит оценката ти се вписва в книжката. Ако не се лъжа, при желание се зачита и като избираема дисциплина за следващия ти триместър (просто трябва да си положил изпита.. и да си го взел)  :-P

П.С:  Добре дошли  и от мен на всички зайци :) Вече се познавам с около 15 много са свежи  :-P :-P :-P :-P :-P :-P
« Последна редакция: 07.10.2005, 03:28:39 от puls »
Активен
Smile and see what happens.

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

a da :) zabraih go toq moment
Активен