argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Програмата за редовно обучение!  (Прочетена 4427 пъти)

H.P.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Драги колеги,
Програмата за новата учебна 2007 - 2008 година, за специалност "Право", редовно обучение, е публикувана в интернет страницата на Юридическия факултет!
Директна връзка: http://law.uni-plovdiv.bg/uchotdel/ro/programa.htm

Успешен старт на първокурсниците и попътен вятър на всички колеги!

Хр. Паунов
« Последна редакция: 27.09.2007, 10:29:19 от H.P. »
Активен
Симпатията е взаимна!
Христо Паунов

stug

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #1 -: 28.09.2007, 15:03:47 »

Уточнения от вчера вечерта и днес по обед в програмата. Засягат 1, 2 и 4 курс.
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #2 -: 28.09.2007, 15:49:27 »

Само не ми е ясно кой орезели програмата на 4 курс...щото си беше идеална?!
Активен

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #3 -: 28.09.2007, 16:27:41 »

Сега  като гледах отново програмата  за 1-ви  курс все пак съм доволна,защото има само една малка промяна :-)
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

host

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #4 -: 29.09.2007, 16:10:52 »

И аз имам въпрос ,даже няколко :) Какво ще рече съкр. "с.з."?Същия въпрос за "гр. спорт"?Освен това Френски ,Немски и Английски се изучават вс. или се избира един от езиците?
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #5 -: 29.09.2007, 20:48:37 »

Съкращението "с.з." означава "семинарна зала". За "гр. спорт" вече нямам идея. А относно езиците се изучава само един от тях, но групите по принцип са разпределени преди започването на учебната година, така че май вече трябва да знаеш какъв език ще изучаваш.
Активен

oneheart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #6 -: 01.10.2007, 16:32:20 »

Здравейте! Можете ли да ми кажете как ще имаме първокурсниците упражнания по ОТП още първата седмица, като първата ни лекция по ОТП е на 17 декември? Благодаря за вниманието!  :-D
Активен
"Гледай лицата, които идват насреща ти, и ги обичай.-"Време разделно", Антон Дончев

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #7 -: 01.10.2007, 18:13:03 »

Одеве като свършихме лекции отидох да попитам инспекторката точно същото нещо и тя каза,че това нямало значение,упражненията си били съвсем различно нещо от лекциите ,т.е може да си имаме упражнения преди лекциите :-)
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

magito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 222
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #8 -: 01.10.2007, 19:10:11 »

здравейте! аз също съм 1 курс право, но задочно и нашите очни вече минаха. с някои колежки имаме желание да посетим и лекциите по ОТП на редовните студенти. така че ако може някой от редовните ни колеги да ни каже кога ще имате лекции по ОТП? първата ви лекция на 17.12  ли е ( както пише момчето по-горе ) или този петък от 14.30? ако някой има информация, ако може да пише. и на мен ми се струва чудно първо да имате упражнения по ОТП , а след това лекция , но и щом инспекторката е потвърдила значи ще е така.
Активен
Някои се мъчат да пришпорят и възбудят ума си; Аз,обратно -мъча се да го възпра и успокоя. Умът се заблуждава само когато се напряга.                                
                                                                        Монтен

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #9 -: 01.10.2007, 19:43:20 »

 magito , първата ни лекция е този петък от 14.30 :-)Елате естествено,не е лошо да се запознаем с още колеги :-)
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

host

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #10 -: 01.10.2007, 22:24:41 »

А btw къде е 23 с.з.( т.е. етаж ,крило т.н. )?
Активен

magito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 222
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #11 -: 02.10.2007, 11:37:12 »

А btw къде е 23 с.з.( т.е. етаж ,крило т.н. )?
 
 намира се на двора в 1 барака.
Активен
Някои се мъчат да пришпорят и възбудят ума си; Аз,обратно -мъча се да го възпра и успокоя. Умът се заблуждава само когато се напряга.                                
                                                                        Монтен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #12 -: 15.10.2007, 18:02:33 »

Я сега едно въпросче за събуждане към първокурсниците. Интересува ме какво е положението с немския език- кога, къде, какво-що, че трябва да свърша работа на моя колежка, а явно в програмата е нещо неясно?! Ако някой тук знае нещо ще съм благодарен, пък тя може и да почерпи :?
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

tinkerbell

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • "You have to be someone"
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #13 -: 15.10.2007, 19:14:36 »

Аз съм първи курс и макар че не съм с немски , така като гледам в програмата е в понеделник от 16:30 до 19:30. :) Успех на твойта колежка !!! :)
Активен
" Its better to burn out

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re: Програмата за редовно обучение!
« Отговор #14 -: 15.10.2007, 19:38:43 »

Аз съм първи курс и макар че не съм с немски , така като гледам в програмата е в понеделник от 16:30 до 19:30. :) Успех на твойта колежка !!! :)

Не искам да се хваля, но и на мен ми дойде идеята да надзърна...там, но пак казвам има нещо не в ред...
Активен
...the WISH is father to the thought !!!