argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: изпит по статистика  (Прочетена 1122 пъти)

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
изпит по статистика
« -: 04.01.2008, 15:55:01 »

Колеги, искам да помоля ако някой може да ми помогне с актуални материали по статистика и с информация как протича самия изпит. Ако трябва ще почерпя/ще си платя за предоставени материали.Скайпа ми е maria_2103.Само този изпит ми остана и се дипломирам!
Предварително Ви благодаря!
Активен

ssnibb

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: изпит по статистика
« Отговор #1 -: 07.01.2008, 10:33:57 »

Изпитът е много труден. Ако си при Русев, трябва да учиш от учебника му, който е издаден за Европейския колеж, но като цяло примерите, дадени там не съвпадат с изпита. Най-лошото от всичко е, че не трябва да учиш само най-важното, а и подробностите, защото ги дава. Изпитът е тест, което е добре, защото можеш да игреш на тото. А това, което дава във възможните отговори е което е написано в скобите. Има и задачи, които ти трябва да решиш, но са дадени възможните отговори. Аз имам 5, но над 60% винаги са скъсани. Дори и сега не знам как съм улучила верните отговори. 
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re: изпит по статистика
« Отговор #2 -: 07.01.2008, 18:25:12 »

Аз всъщност незнам при кой трябва да държа изпита, защото аз съм се прехвърлила и моят курс е държал изпита при преподавателка която вече не преподава.Но мисля че ще го държа при Велчева.А ти имаш ли някакви материали които да снимам!
Активен