argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Програмата за ІІ семестър - Редовно/Задочно  (Прочетена 2580 пъти)

DerTeufel

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Уважаемото ръководство на Юридическия факултет както обикновено е решило да сюрпризира задочниците, поднасяйки им програма на занятията в последния момент. Никой ли не си прави сметка, че на повечето студенти им се налага да уведомят работодателите си поне седмица, преди да излязат в отпуск?
« Последна редакция: 14.02.2008, 19:13:50 от Kelli_Mutu™ »
Активен

DerTeufel

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Продължаваме да чакаме и да се надяваме...
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos

Програмата е изнесена и може да я видите на сайта: http://law.uni-plovdiv.bg/?page_id=8
Активен

DerTeufel

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Супер - IV - курс имат лекции вдругиден :-D
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos

Супер - IV - курс имат лекции вдругиден :-D

Ахам, супер наистина. Много гаден номер, особено ако работодателите държат да се спазват правилата. При такова положение няма как да бъдат предупредени 7 дена преди започване на занятията.
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

затова  колежке  винаги  съм  казвал  ,че  човек  сам   трябва  да  си  бъде   работодател  на  себеси ! миналата   година  шефката  ме   освободи  на  очните  , без  проблеми , но  аз  се  изхитрих   и  пуснах  молбата  си   1  седмица  по-рано,  за  сметка  на  това    обаче   напролет   ме  изпрати   командировка  на  границата -- с, Лесово  на  3 км  от  границата  с  Турция  което  ми  пречеше  да  уча  за  изпитите  , разбира  се  че напуснах  и  обещах  на  себе  си  никога  повече  да  не   работя   за   другиго  и  сега  вече  аз  съм  си  сам   работодател  на   себе  си  което   ме  прави  много  щастлив!!! :-) :y: :hihi:
Активен
Всичко е любов

merilin

  • Гост

Е , щом си работодател сам на себе си наистина има защо да си много щастлив . Няма нищо по хубаво то дова , убедена съм . Успех  :wink:
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos

Новата програма за 2 семестър на редовно обучение вече е качена в сайта на ЮФ:

http://law.uni-plovdiv.bg/?page_id=7
Активен

unique

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Супер яко, правописните грешки в програмата за 2-ри курс са поправени на 50%. Да се надяваме, че до края на седмицата ще се сдобием с напълно изрядна програма.
edit: погледнах и програмата за 1-ви курс. Съжалявам, но и там има грешки.
Абе какво става в крайна сметка?
« Последна редакция: 17.02.2008, 02:16:26 от unique »
Активен
Критик Гаден...

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547

Супер яко, правописните грешки в програмата за 2-ри курс са поправени на 50%. Да се надяваме, че до края на седмицата ще се сдобием с напълно изрядна програма.

на края на седмицата ще има ''пълна програма'' :-D
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

Gogov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659

И както винаги нещата са култови... На 20.02. има лекция, а на 29.02.- поправка!!! Гениално!!!
« Последна редакция: 19.02.2008, 15:42:13 от Gogov »
Активен
"Радвай се на този момент. Този момент е твоя живот."

krai

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Естествено, както винаги.Резултатите излизат на 26.02, а поправката на 29.02..Супер, ще бъдем пак толкова подготвени, колкото и за първата дата, ама на кои му пука.
Активен