Факултети > Филологически факултет

педагогика при професор радев

(1/15) > >>

axel:
знае ли някои как точно проти4а изпита по педагогика при професор радев? на кои въпроси държи най-много?кои въпроси дава най-често на изпитите?може ли да се преписва на изпита? благодаря преджарително!

freeze:
Здравей,axel.Миналата година имах изпит при Радев..Изпита беше писмен,раздели ни на 2 групи и ни даде по 4 въпроса на група и всеки си избира 2 от тези 4 въпроса.Може би вече са ти казали,че любимият му въпрос е "Урокът"..научи го задължително..също така първите по-обемни темички  :wink: За преписване-не мога да кажа дали се преписва или не-аз не съм..но бая гледа..така че те съветвам да не рискуваш  :-) Успех!

axel:
благодаря ти! ами сега разбирам че любимата му тема е "Урокът". Лекциите при него карахме заедно с още една специалност и може би заедно ще се явяваме и на изпита, но не знам със сигурност! Карахме ги в първа аудитория! Там ще ни бъде проведен изпита! Как по-точно разделя на групи? Примерно едната редица е първа, а другата редица е втора група така ли? Конспекта ни го  раздели на 2 части! Единият въпрос ще е от първата, а втория от втората! "Урокът" задължително ли ще го даде на изпита? четох че тои държал повече на обема на писаното, отколкото на съдържанието! вярно ли е това?

freeze:
Ами и при нас беше така-раздели ни конспекта на 2 части и по 1 въпрос от всяка част,но мисля че "Урокът" го даде и на двете групи.Иначе,да разделя едната редица-1-ва група,а другата 2-ра,ние бяхме 3 специалности-бая на гъсто бяхме,но пак гледа много.А за обема-да,държи на него много,все пак-за 2 часа да провери над 250 работи-най-вече обема му прави вечатление.Също така,трябва да пишеш задължително и по двата въпроса-защото иначе изобщо не проверява-ако по единия от тях няма писано.Аз за "Урокът"бях написала много-бях е научила наизуст-към 6-7 страници,а по другата тема съвсем малко-почти нищо,но изкарах 6-ца.Така че пиши многоо-обема е важен  :-)

Ivan_Ivan:
Здравейте, а да ми кажете откъде е най-подходящо да се учи???  Лекциите достатъчни ли са?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия