argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Цветозар Томов напуска катедра социология!!!  (Прочетена 2304 пъти)

FIRE

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

Какво мислите по този въпрос и по-специално за г-н Томов?
Активен

FIRE

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

От година и половина имаме занятия при г-н Томов и са единственото нещо на което си заслужава да присъства човек.В Поморие ни заведе,за да разберем всъщност какво е социологията правейки на място социално-икономическо проучване.Освен това,всеки който искаше можеше да отиде на стаж в неговата агенция миналата година,за да трупа опит и знания.За него мога да изкажа само суперлативи.
Активен

d

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Напълно съм съгласна с колегата FIRE! Аз също смятам, че лекциите на г-н Томов са много полезни и смислени за всеки изучаващ Социология. Той е един от малкото преподавателите, които наистина се интересуват от студентите си и искат те да намират за себе си "основания", за да продължат да учат Социология. А относно гл. ас. Мира Янова, в момента тя се държа по много по-различен, от описания от desislavai, начин. Но това е тема на друг разговор  :-)
Активен

S.S. (Social Science)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Ами това, което се случи е в резултат от факта, че някои преподаватели не осъзнават и за тяхно най-голямо съжаление никога няма да осъзнаят, че са в аудиторията заради студентите, които са ги удостоили с честа да им посетят лекцията. Конкретния повод бе факта, че по невероятно циничен и недостоен начин катедрения съвет отказа да разгледа жалба от студенти, които искаха да изкажат своето крайно възмущение от начина, по който Мирослава Янова се отнася към тях. На студентите бе отнето правото на глас и бе наложена цензура, нещо което не съм вярвал, че може да се случи точно в тази катедра. С една дума срам и позор   , с който доц. Томов не се съгласи и напусна катедрата. Той бе един от малкото преподаватели в тази катедра, който има човешко отношение към студентите и за когото думата колега наистина има някакъв корелат в действителността. Аз лично безкрайно много съм разочарован от отношението, което катедрения съвет показа към нас студентите. Наистина получихме един добър урок по "хуманитаристика след смъртта на студента" ако мога да си позволя да перефразирам доц. Деянов. Социолози да се опитват да цензурират социолози - тъжна етнометодология.   :-X :-X :-X
P.S: We are not brick in the wall ...  :rock: :rock: :rock:
« Последна редакция: 16.02.2008, 23:58:18 от S.S. (Social Science) »
Активен