argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Относно лекции по ГПК  (Прочетена 1554 пъти)

spy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Относно лекции по ГПК
« -: 03.01.2008, 14:22:14 »

Колеги някой има ли варианта на лекции по ГПК изтеглен от Интернет,защото всички линкове на тази тема са изчезнали,ако може да ми ги изпратите на spi@abv.bg.Знаете ли кога ще е следващеят изпит па ГПК за задочната форма на обучение?Благодаря  Ви предварително!
Активен

Dana_Scully

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: Относно лекции по ГПК
« Отговор #1 -: 23.01.2008, 10:00:10 »

Пакет лекции по ГПК наистина циркулираше в интернет допреди известно време, но не беше много пълен и повечето от темите бяха само бегло нахвърляни (имай предвид, че учебник от 1000 страници ня може да се предаде в 300 страници лекции). Според мен, най-добре е да се чете от учебника, вземи си най-новото 8 издание и давай смело - няма да сбъркаш. Вярно, че инвестицията си е сериозна (35 лв. беше май), но като сметнеш си струва, защото ще можеш да си го ползваш още дълго време след това. Сега с новото ГПК не знам предвижда ли се преработка на учебника, но дори и да го пипнат от към номерация на членовете, информацията от стария пак си остава актуална, тъй като основните положения не се променят.
За изпита мога само да ви пожелая успех и сериозна основа от знания - в такъв случай няма да има никакъв проблем. Не се шашкайте, че е нещо толкова невземаемо  :wink:
Успех! :y:
Активен
Time conceals a secret benevolence returning us what we have lost by the Wisdom and the Memories.

fanita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re: Относно лекции по ГПК
« Отговор #2 -: 08.02.2008, 16:18:55 »

А случайно някой да има информация по кой от кодексите ще бъдат проведени изпитите през март месец???
Активен

stug

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
Re: Относно лекции по ГПК
« Отговор #3 -: 08.02.2008, 19:25:51 »

Колеги някой има ли варианта на лекции по ГПК изтеглен от Интернет,защото всички линкове на тази тема са изчезнали,ако може да ми ги изпратите на spi@abv.bg.Знаете ли кога ще е следващеят изпит па ГПК за задочната форма на обучение?Благодаря  Ви предварително!
Поправителна сесия - 2.3.2008 от 8.30, 11 ауд.
Ликвидационна сесия по Граждански процес: 31. 3. 2008 г. от 14 ч.
Самото понятие "лекции по ГП" ми звучи нелепо, ама вие си знаете. Ще ми се да видя гения, способен да синтезира Живко Сталев в курс лекции.
Активен