argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Програми  (Прочетена 8939 пъти)

Glezoran4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re: || семестър
« Отговор #20 -: 16.02.2008, 00:45:07 »

Дам ве4е  си знаят програта докато ние  :mmm: ... винаги последни  :headbang:  :-D :-D :-D
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: || семестър
« Отговор #21 -: 16.02.2008, 00:55:56 »

Има я в специализираните сайтове на някой от факултетите...нашият разбира се не е в това число.
Активен

aleksander

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 107
Програма за МБ I курс II семестър
« Отговор #22 -: 16.02.2008, 14:16:02 »

Понеделник: 9:00 часа лек. Ботаника до 11:10 часа в 14 ауд  (там дето карахме изпита по ЦХЕ). Упражнения по ботаника 1 А гр. от 11:10 до 13:30 часа, после 13:30 до 15:40 часа са Б гр, а В са от 15:40 до незнам кога, не запомних.
Вторник някъде от обяд лекции по Зоология, след това малка дупка и и упр. за А и Б гр. В са чак петък.
Сряда от сутринта до 14:30 часа упр. по органияна химия, заедно карат А и Б, за в забравих.
Четвъртък имаме Бази данни и програмиране някъде от следобед.
Петък от 16:30 часа до 19:30 Англииски език.
Нямаме ПУМБ.
Е това е от мен
Активен
СТРАННИК В СТРАННА СТРАНА

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет
Re: Програма за МБ I курс II семестър
« Отговор #23 -: 16.02.2008, 17:24:47 »

Ми наща няма ли е? и в интернет ги няма еееееееееееееее значи наакаха се с тази програма.Ами ако има някой да не е от тук и да е чака в сайта няма и да дойде в понеделник!
Сашко ама и ти даде една програма се напиках от смях.Най - важното колеги в програмата е ''не запомних'' ,''забравих'', и ''някъде от следобед'' уникална програма си имате  :-D :-D :-D :-D :-D :-D
« Последна редакция: 16.02.2008, 17:31:09 от Bunny87 »
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Програма за МБ I курс II семестър
« Отговор #24 -: 16.02.2008, 17:41:32 »

Програмата е наистина поднесена уникално ама пак добре, че е Сашко, че да знам понеделник какво имам. Мерси. :sun:  :sun:  :sun:  Иначе ако до утре я няма ще се наложи да посетя Ректората, няма начин.
Ех, сега какъв мързел ме налегна - ако имаше поне една седмица почивка след сесията щеше да е много добре.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет
Re: Програма за МБ I курс II семестър
« Отговор #25 -: 16.02.2008, 17:43:16 »

Мечтиииииииииии всеки това иска!
Активен

aleksander

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 107
Re: Програма за МБ I курс II семестър
« Отговор #26 -: 17.02.2008, 01:28:25 »

Сашко ама и ти даде една програма се напиках от смях.Най - важното колеги в програмата е ''не запомних'' ,''забравих'', и ''някъде от следобед'' уникална програма си имате  :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Какво да направя, нямам фотографска памет.
Активен
СТРАННИК В СТРАННА СТРАНА

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Програми
« Отговор #27 -: 17.02.2008, 11:25:05 »

Да на агента програмата е особенно ориентираща  :-D Добре че Валката я засне че я имам тука под ръка и се надявам утре да я пуснат вече да си я изкарам на принтера че много шит така  :-X
Активен
А наздраве :D

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Програми
« Отговор #28 -: 17.02.2008, 14:15:10 »

Нещо не е наред в тази програма-пише,че База данни и програмиране ще го караме в 14 аудитория,а там няма компютри.Би трябвало да сме в Нова сграда. :roll:
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Програми
« Отговор #29 -: 19.02.2008, 00:36:30 »

Нещо не е наред в тази програма-пише,че База данни и програмиране ще го караме в 14 аудитория,а там няма компютри.Би трябвало да сме в Нова сграда. :roll:

Възможно е - ако за сега взимаме само теория няма да са ни нужни PC-та. А как може още да няма програма в сайта на Унито...започвам да си мисля, че или ще има промени или някой не си върши работата.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет
Re: Програми
« Отговор #30 -: 19.02.2008, 17:16:57 »

По - скоро второто  8-)
Активен

krisco

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • MБ е N1
Helpppppppppp
« Отговор #31 -: 19.02.2008, 17:45:17 »

Тарся помощ!Тарся си квартира ,ако някои може или знае каде да тарся,или ме иска за саквартирант ще бада много благодарен.
Активен
К-расив
Р-омантичен
И-нтелегентен
С-екси

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Програми
« Отговор #32 -: 19.02.2008, 18:50:59 »

Тарся помощ!Тарся си квартира ,ако някои може или знае каде да тарся,или ме иска за саквартирант ще бада много благодарен.

В "Студенти" си има тема за квартирите - там може да имаш повече успех.
Освен това аз теб не мога да те разбера, а и почвам да се съмнявам, че и ти въобще се разбираш - преди време си търсеше квартира и си намери, след което я напусна...може би трябваше да си намериш друга преди да предприемаш каквото и да.
Защо не си вземеш някой пловдивски вестник - има обяви, а и все някой ще предлага нещо, което да те задоволи.
Активен

krisco

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • MБ е N1
Re: Програми
« Отговор #33 -: 19.02.2008, 23:33:56 »

ех обарках,страницата,таз моя колежка няма тарпение да се здави с мене и пак незнаеш за кво става въпрос и даваш мнение.
Активен
К-расив
Р-омантичен
И-нтелегентен
С-екси

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Програми
« Отговор #34 -: 20.02.2008, 00:46:28 »

Давам съвет, а и мнение да е - имам такова, мое си е и мога да го използвам, когато аз си реша. Не се заяждам, нито пък ти казвам какво да правиш. Казах ти за "Студенти", защото там има колеги, които си търсят съквартиранти. До колкото виждам поста ти започва с "Търся помощ!" и аз се опитах да ти помогна това, че ти си го разбрал по друг начин не е по моя вина. Ако аз наистина търсех помощ щях да се възползвам от всеки съвет, а не да си търся повод за "здавяне".
Активен

rotter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Лаб. пази се идвам!
Re: Програми
« Отговор #35 -: 20.02.2008, 18:12:01 »

Хахаха целия форум варви кам варгалче ами да са почваме ако искате аз съм от Ботев ако някой има нещо да казва петак  29,02 брацката могила за мелето само без ножове че тея прорези рани винаги ги шият на оверлог щото лекарите са пияни .... :evil:
Активен
Защо да станв по лесния начин след като може да стане по трудния!

krisco

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • MБ е N1
Re: Програми
« Отговор #36 -: 20.02.2008, 18:15:41 »

Лично мое мнение е тва да се бият отборите,супер простотия и ква е ползата?
Активен
К-расив
Р-омантичен
И-нтелегентен
С-екси

rotter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Лаб. пази се идвам!
Re: Програми
« Отговор #37 -: 20.02.2008, 18:24:02 »

След хубав бой отиваш кротак и тих на работа или в учебното заведение и не се чустваш препълнен с тестостерон и готов да се заяждаш със всеки за всичко :) а това с отборите го ползвах като метафора просто все пак сме висше учебно заведение сичко трябва да става в рамките на нормалния тон  :hihi:
Активен
Защо да станв по лесния начин след като може да стане по трудния!

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет
Re: Програми
« Отговор #38 -: 25.02.2008, 17:42:33 »

ГРЕШКА  :headbang:
« Последна редакция: 25.02.2008, 17:44:50 от Bunny87 »
Активен

Glezoran4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re: Програми
« Отговор #39 -: 28.02.2008, 16:37:45 »

хахах  :-D :-D :-D варгал4е ли ще има бе колеги ... ми обаждайте  и аз да се вклю4вам ако има не6ту по интересно  :hihi: , а неразбрах какав е повода  :-) :-D
Активен