argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Маркетинг  (Прочетена 1739 пъти)

Tony J.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Маркетинг
« -: 22.09.2008, 23:36:59 »

Здравейте, колеги!
Искам да Ви попитам кой от Вас учи маркетинг? Защото аз тази година ще съм първи курс и се интересувам дали сте доволни...Притеснявам се, защото идвам от обикновена гимназия и не знам почти нищо за маркетинга ...А след това? Знам, че сигурно още е рано да се притеснявам, обаче лесно ли ще си намеря работа?! Имам възможност да не работя и ми се иска да го използвам за учене. Това дали ще е достатъчно?
Благодаря предварително!
« Последна редакция: 02.11.2008, 21:55:01 от MISSTY »
Активен

(>',')>LIA<(','<)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1316
  • :))
    • a lil' something something
Re: Маркетинг????
« Отговор #1 -: 23.09.2008, 08:35:58 »

Зная, че не е точно отговорът, който очакваш, защото няма как да ти го кажа от личен опит, но най-добрата ми приятелка е в "Маркетинг" и ми разказва често. Та, като цяло е доволна и от чутото смятам, че с изключение на някои напомнящи ми на "бюрократични" предмети е добра специалност. Относно идването от нормална гимназия, няма да лъжа, че ако си завършил специализирана много се улесняваш. Ние двете сме от Търговската и по думите й първите 2 години почти не е имало нещо по-важно, което да не знае, че даже е било на по-ниско от гимназиялното ниво, което е нормално. Причината, обаче, да започна с това е, че МАСОВО хората, които са в тези специалности не правят разлика между маркетинг и мениджмънт, и си мислят, че за счетоводството е нужно да разбираш математика, което ако знаеш поне малко ти се вижда като виц. Същевременно никой от тези хора не е имал сериозни проблеми да се справи, ако е седнал да учи, както трябва. С други думи - добър избор си направил, а несигурността ти по-добре я премахни, няма да си само ти.

~LIA~
Активен
ЛИЯ - Професионален заек и кралица.
Going to a food addiction rehab in the nearest possible future.

snoopdogg

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Маркетинг????
« Отговор #2 -: 02.11.2008, 20:02:33 »

ам..ако нещо не е наред, сорка нов съм. въпросът ми е нужна ли ти е оценката от матурата по бел след 12 , за да влезнеш маркетинг с езикова или балът се формира само х6 оценката от изпита по езикова култура ? и ако може орентировъчно нужния бал за да се влезне без проблем на първо ?
Активен