argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: домейни за e-mail  (Прочетена 1308 пъти)

artanis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
    • http://free.hit.bg/artanis
домейни за e-mail
« -: 21.01.2006, 18:52:44 »

Здравейте,

Някой може ли да ми предложи фирма, която продава домейни за e-mail от вида: име_на_човек@име_на_фирма.bg . Също се интересувам от безплатни домейни от вида: мое_име@мой_домейн.някакво_разширение

Благодаря предварително.

поздрави:
а.
Активен

деб

  • Гост
Re: домейни за e-mail
« Отговор #1 -: 23.01.2006, 09:57:41 »

здравей,

има доста подобни фирми за сервери, но едва ли ще е изгодно да имаш само майл на него и освен това .bg е доста скъп - 50 $ първоначално + 20%ддс и $50+20% годишно... това е разбира се ако <име на фирма> е твоето желано име, иначе може и да помолиш някой да ти направи <моето име>@бтк.бг например :))
Пп: по евтения начин - да си качиш маил сервер на работния комп и да си купиш само желаното името. Предполам, че и ти можеш да го направиш, но за мераклии, които не могат - бих им помогнал :$) на доста по изгодна цена от serverforyou.° net-at-work.~
Ппп: http://www.register.bg/
Активен

neliM

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
  • Шматка
Re: домейни за e-mail
« Отговор #2 -: 29.01.2006, 13:49:48 »

Здравейте,

Някой може ли да ми предложи фирма, която продава домейни за e-mail от вида: име_на_човек@име_на_фирма.bg . Също се интересувам от безплатни домейни от вида: мое_име@мой_домейн.някакво_разширение

Благодаря предварително.

поздрави:
а.

Фирмата която продава домейни от вида домейн.bg е една,
до преди време това беше Цифрови системи, сега вече е Регистър.БГ ООД. -> както деб вече спомена

След като купиш такъв домейн, e-mail е само едно от многото неща, за който може да го ползваш.

За безплатните домейни, мисля че .be беше безплатен в някаква степен, но не съм сигурен, все пак домейните от .net, .com и т.н. не са чак толкова скъпи, в порядъка на 16-20лв годишно, за да се занимаваш с проблемните безплатни домейни :)
Активен
Шматкам се.