argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Невнесени здравни вноски от ПУ спират достъпа до здравна помощ!  (Прочетена 1334 пъти)

DNK

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте. Темата за невнесени здравни вноски за здравни осигуровки на студенти в ПУ, все още е актуална. За да не бъде още дълго такава, време е да се вземат мерки.

Аз също съм изпатила, в следствие немърливото отношение на ПУ към здравноосигуритените си задължения. Става ясно, че не съм единствена, а имам и много колеги, които се оплакват от това.

Въпросът ми е, някой от вас имал ли е наистина сериозни трудности, поради невнесени осигуровки от ПУ - говоря за конкретни проблеми, възникнали при нужда от здравна помощ и, поради липсващите месеци, в които не са внасяни осигуровки от ПУ, да е била отказана съответната помощ???? Тогава вече наистина би било особено притеснително!!!

С колеги бихме могли да направим репортаж по тази тема, за който ще се нуждаем от вашите мнения, коменатари, впечатления за преживените трудности, предизвикани от некоректното изпълняване на осигурителните задължения на ПУ към своите студенти. Всеки, който има какво да сподели по темата, ще помогне за разрешаване на проблема.

Ако бъдем заедно, ще защитим правата си!
« Последна редакция: 19.05.2008, 14:25:40 от DNK »
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

да  ,  напълно  подкрепям  ДНК--добре  е  да  се  дискутират  болни  проблеми!добре , че  не ходя  на  доктор  ,  но  преди няколко  години  ми  се  наложи  да  ползвам  зъболекар  и  трябваше  да  си   платя  наведнъж  сума от  около  стотина  лева  ,  но  след  това  ми  пломбираха  зъба  напълно  безплатно!здравната  каса  е  много  яка.....  направо  бетон , но  сега  около  нова  година  си  проверявах  по  ЕГН  здравния  статус  и  като  видях  че  всичко  е  наред  се  успокоих   напълно! Трябва  ли  всяко  тримесечие  да  си  проверяваме здравния  статус  или  един  път  годишно  е   достатъчно? :-)
Активен
Всичко е любов