argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: надявам се някой да ми отговори възможноно най-бързо  (Прочетена 3608 пъти)

me,myself & I

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
  • One man's ceiling is another man's floor!

Здравейте,аз съм сапециалност Български и Английски език и сам  прекъснала след като миналата година си заверих 3-та година,но не успях да запиша 4-та тъй като заминах на бригада и никoй от преподавателите не се съгласи да се явя(както и много мои колеги) на изпитите от 2 сесия по-рано !!!Ето защо сега имам доста изпити и то повече са  по български,та ВЪПРОСА МИ Е ДАЛИ ИМА шАНС ДА КАНДИДАТСТВАМ НАНОВО И СЕПТЕМВРИ ДА СЕ ПРЕХВЪРЛЯ САМО АНГЛИЙСКА ФИЛОЛОГИЯ 4-ТА ГОДИНА ????Мои колежки миналата година направиха същото  и се прехвърлиха успешно,но пак са 3-та година сега !!!(тоест пак губят 1 година-въпреки че не са прекъснали).А аз искам да разбера дали ако издържа кандидатстудентския изпит и сам си взела всички изпити по английски -ше може септмври да запиша 4-та ,не отново 3-та година !!!НАДЯВАМ СЕ НЯКОИ КОИТО Е ЗАПОЗНАТ ДА ПИшЕ ИЛИ ДА МЕ НАСОчИ КЪМ КОГО ДА СЕ ОБЪРНА ПО ТОЗИ ВЪПРОС(чЕ НАшАТА ИНСПЕКТОРКА Е ВСЕ В НЕРВНА КРИЗА И НЯМА ДА МИ КАЖЕ НИщО ОТНОВО:)
« Последна редакция: 12.05.2008, 10:24:12 от lowstef »
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: nadqvam se nqkoi da mi otgovori vazmojnono nai-barzo !!!!
« Отговор #1 -: 12.05.2008, 02:59:03 »

E4ETO, пиши на кирилица!
Модераторите, дали да не изтрием поста й?
Активен

Gogov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659

Струва ми се, че по начало може. В смисъл, принципно биха могли да ти признаят изпитите, които си взела!
Активен
"Радвай се на този момент. Този момент е твоя живот."

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

естествено  че  може,  но  тук  инспекторката  няма  да  ти  свърши  работа,  даже  да  е  преминала  нервната  криза!  значи  доколкото  разбирам,  искаш  да  се  прехвърлиш  от  една  специалност  на  един   факултет  в  друга  специалност  на  същия  факултет? ако  е  така , няма  да  ти  трябва  да  ходиш  при  двама декани , а  само  при  вашия  декан  с   небходимите   аргументи,  подкрепени  със  справка  за  успеха ,а  доколкото  съм  в  час,  академичните  стравки  се  изготвят  в  10  дневен  срок  на  основание  молба  от   студента  и  то   само  от   инспекторката!  следователно  трябва  да  изчакаш  да  мине  нервната  криза  на  твоята  инспекторка  ,  да  си  пуснеш  молба  за  академична  справка   и  след  това  лично  се явяваш  при  декана!но  преди  това  е  желателно  да  ти  помогна  с  намиране  на най-правилното  решение  за  решаването   на  заплетения  казус , като за  целта  ми  се  обадиш  на  тел.0885857488  или  639682  вечер  след22часа  ,защото  трябва  да  се  направи  детайлна  справка  с   нормативната  уредба както  в   ЗВО,  така  и  правилника  на  ПУ!В  заключение  ще  ти  напиша  една мисъл , която   много  ми  хареса  и  прочетох  днес--- А тя  е  следната-- "Изобилието   идва,  когато  обичаме  това ,   което  правим."  с  уважение : инж. Марин  Янков  (студент  по  Право) :handshake:
Активен
Всичко е любов