argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Финанси  (Прочетена 9662 пъти)

elvi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: Финанси
« Отговор #40 -: 05.10.2008, 10:24:11 »

кога ще излязат резултатите от ликвидацията?
Активен

torato

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re: Финанси
« Отговор #41 -: 05.10.2008, 13:37:52 »

А може би в подготовката ни нещо куца? :-o
здравейте колеги !
аз се явих на поправката по ФМ / умишлено пропуснах редовната сесия / със страх. казаха ми, че Консулов е у жасен.
писах по първия въпрос и си реших двете задачи. писал ми е 5 / пет /. значи се иска да знаеш, иначе -----------
Активен

Катя - Международна търговия

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: Финанси
« Отговор #42 -: 09.10.2008, 14:04:34 »

Колеги, някой има ли представа кога ще излязат резултатите от ликвидацията?
Активен

neznam

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Финанси
« Отговор #43 -: 12.10.2008, 22:04:15 »

Колеги, има ли някой който още да не си знае оценката по финанси от поправката на втори септември. Защото на мен никой не ми я казва. Консулов ме праща при инспекторката да си я проверя, инспекторката ме праща при Консулов, той щял да ми я каже. Само си прехвърлят топката един на друг и аз не знам вече какво да правя.
Активен

Катя - Международна търговия

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: Финанси
« Отговор #44 -: 14.10.2008, 11:27:50 »

Колеги, търпение  :?  Резултати от ликвидацията по финанси няма, не се знае кога ще се появят...
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239
Re: Финанси
« Отговор #45 -: 16.10.2008, 21:42:43 »

Колеги, има ли някой който още да не си знае оценката по финанси от поправката на втори септември. Защото на мен никой не ми я казва. Консулов ме праща при инспекторката да си я проверя, инспекторката ме праща при Консулов, той щял да ми я каже. Само си прехвърлят топката един на друг и аз не знам вече какво да правя.
Принципно това е работа на преподавателя....да ти преподаде материала, да те изпита, да те оцени, да ти даде аргументи за оценката, да ти я впише у „бележника”. Това, че инспекторките разполагат с оценките е по-скоро за някакъв вид отчетност, а не информиране на студентите. Правата и задълженията в държавните учреждения е винаги от малко до доста размита, така че свиквай...
Активен
Ицко иска поничка!

ina_K

  • Гост
Re: Финанси
« Отговор #46 -: 22.10.2008, 14:38:24 »

Колеги най-накрая има изнесени резултати от ликвидацията по финанси :bravo:
Активен

GOOD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 189
    • Направи нужното.... не бъди послушен !!!
Re: Финанси
« Отговор #47 -: 23.10.2008, 21:22:49 »

Честито колеги за пореден път отивам да ги гледам тези резултати (4 пъти за 12 различни човека) и за сега всичките ми познати са си го взели , нещо е станало май май .....
Активен

BugsY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: Финанси
« Отговор #48 -: 19.06.2009, 18:29:14 »

Колеги някой знае ли защо изпита по финанси е при Гешев.До миналата година беше при Консулов.И по конкретно въпроса ми е конспекта същия ли е? Как е при този преподавател.Има ли задачи?Става въпрос за специалност Макроикономика.
« Последна редакция: 19.06.2009, 18:35:30 от BugsY »
Активен